18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

1 vs 3

Polnischefuhrer • 2012-02-10, 15:43
prawie jak w filmach karate gdzie jeden koleś rozwala wszystkich po kolei :karate:

recelo

2012-02-11, 11:40
kmonnz napisał/a:



Kolejny King Bruce Lee karate mistrz... W życiu, pomijając najmłodsze lata gdzie dzieciaki się piorą między sobą dość często, biłem się na poważnie dwa razy. I uważam że jest to ostateczność a częste stosowanie tej metody dobre jest dla ludzi z dużymi brakami w mózgownicy które powodują duże kompleksy i niemożność dogadania się, wyartykułowania swoich racji w sposób inny niż czynia to małpy. I pewno robiłem to gorzej od tego gościa a może na podobnym poziomie. Moim zdaniem dobrze sobie radzi, nie dostaje po ryju i jest honorowy i nie pluje na nich jak tamte ciule na niego.



Czy ja napisałem coś o załatwianiu swoich spraw walką? nie! napisałem jedynie że machają rękami, co prawda w gronie "przyjaciół" sobie poradził ale gdyby spotkał typowego dresa to już by tak kolorowo nie miał. (chodzi mi tu o nie uczciwą walkę)

Pilot_Tupolewa

2012-02-11, 12:58
Jeszcze ze dwóch i "walczyłby" z niemowlakiem. Co jeden to gorszy.
Sześć minut, 6 minut k***a i żadnego ładnego uderzenia. Już wolę dupstep czy jak mu tam.
Wyglądają jakby muchy łapali.

Rafal1757

2012-02-11, 14:46
k***a przy takich filmikach zawsze się spinam, jakbym miał sam walczyć :D

murtagh666

2012-02-12, 01:13
Argh k***a, jak mnie niemozebnie wk***ia ciemna masa piszacych tu 'fajteruw' ze slabo sie bija, ze cioty, ze nic konkretnego. No k***a, typowe, polaczkowate marudzenie. Ciekaw jestem jakbyscie sie zachowali na ich miejscu.
Stawiam ze 80% z 'fajteruw' nigdy nie brala udzialu w zadnej solówce, co najwyzej w przekopce 'j***nastu na jednego'
Siedzcie i komentujcie dalej, na zdrowie
Pozdrawiam :idzwch*j:

memphis564

2012-02-15, 00:31
plucie im wychodzilo najbardziej...