18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

0,7 litra w 35 sekund i to w Polsce!

butcherr91 • 2011-03-15, 23:15
Rosjanie mieli swojego studenta, teraz my mamy Polaka! 0,7 litra durczkiem w 35 sekund! :ok***a:



Z tego co wiem przeżył to :rofl:

ke...........ul

2011-03-16, 12:12
"Teraz Polska"

smilee

2011-03-16, 12:13
Piękne.. Takich powinno się chować na Wawelu..

Kooron

2011-03-16, 12:14
" Kasia te twoje 8 kieliszków to jest h*j "

boski_adonis

2011-03-16, 12:44
Jestem dumny z niego jak i wy wszyscy, pewnie nic by w życiu nie osiągnął a tak to ma co wpisać do CV !

kamil666000

2011-03-16, 13:06
Dla mnie wyczynem bylo by przepijac ta czysta gazowana woda mineralna <zygi>

wexors

2011-03-16, 13:25
Ravager napisał/a:

Ej, k***a, to musi być fejk. 0,7 i idzie wyprostowany, nie zatacza się, nie rzyga...
Chociaż kiedyś słyszałem plote - może to tylko urban legend - że pół szklanki oleju roślinnego wypite przed chlańskiem zwiększa Twoje możliwości pijackie. Alkohol wchłania się wtedy wolniej i przedostaje się do krwiobiegu stopniowo, co osłabia intensywność efektu kapy.



jak ci mama pozwoli wreszcie wypic to sie dowiesz że nie upijasz się odrazu po wypicu. Jednak fakt że nie rzygnął jest pełen podziwu bo mnie skręcało od samego patrzenia :P

co do szklanki oleju to fakt, tylko że :
- połknij najpierw szklankę oleju
- w pewnym momencie olej traci swoje lecznicze zdolności i jeśłi nie piłeś z głową to cie scina momentalnie
- na drugi dzień masz mega kaca

al...........10

2011-03-16, 14:36
czy wstawiający wie, co się z tym bohaterem później stało? chyba nie tylko ja chciałbym to wiedzieć, a na hardzie nie znalazłem kontynuacji

CandyDildo666

2011-03-16, 16:34
co tu dużo mówić, jest moim idolem i chcę mieć jego autograf !!!

Takeda

2011-03-16, 16:38
Od razu przypomina mi się mój półmetek, na którym po raz pierwszy byłem sam na sam z całą połówką. Oczywiście otworzyłem ją zaraz po wbiciu, czyli gdzieś tak o 19.00. Jako że nudnawo było, to zacząłem sobie ochoczo polewać, jednak stwierdziłem że coś mi nie uderza i osuszyłem całą flaszkę w przeciągu 10 minut (taki hardkorowy jak ten gość na filmiku to ja nie jestem). Już lekko podlany, wskoczyłem na parkiet, poskakałem chwilkę, wyszedłem na taras pooddychać świeżym powietrzem i... film mi się urwał, nawet nie wiem w którym momencie. Mózg mi się włączył z powrotem o 2.00, gdy impreza miała się już ku końcowi, chyba nie muszę pisać w jakim stanie się znajdowałem... Dlatego z jednej strony mam szacun dla takich ludzi jak ten koleś na filmiku, ale z drugiej strony żal mi ich, gdy sobie pomyślę co stanie się z nimi za chwilę.

piwko6

2011-03-16, 17:12
Nasuwa mi się jedno pytanie : o co był zakład? :)
Jeśli założył się z tą laską że da mu dupy w zamian to myśle że warto było :) haha
widzieliście jaka była poirytowana ^_^

Hasacz8

2011-03-16, 18:07
38 sekund a nie 35 :)

piter_praga

2011-03-16, 18:44
Może powiem o swoich doświadczeniach w tym temacie. Otóż kiedy miałem 17 lat, już w stanie mocnego upojenia alkoholowego założyłem się z kumplami o 50 zł że wypiję 0.5 litra duszkiem. Jak powiedziałem tak zrobiłem. To był duży błąd. Pamiętam że była zima, a ja siedziałem na murku i w pewnym momencie przewróciłem się na plecy i w połowie urwał mi się film. Kumple uznali że należy mnie zanieść do domu, dobrze że to było niedaleko. Kiedy już znajdowałem się w mieszkaniu straciłem przytomność i dostałem wstrząsu anafilaktycznego. Dziadek który był w domu wezwał pogotowie. W karetce straciłem oddech i moje serce przestawało bić aż trzy razy, przez co byłem reanimowany. Lekarze dawali 50% szans na przeżycie. Na szczęście mam silny organizm który sobie z tym poradził. Mam też wielkie szczęście że żyję, więc nikomu nie polecam tego typu zakładów, bo można skończyć wąchając kwiatki od spodu.

trunks6666

2011-03-16, 19:34
- może kubusia chcesz popić?
- co ty tu robisz? wypie**alaj do kuchni ;d

wawrynka

2011-03-16, 21:22
"dobry aparat (...)"
faba napisał/a:



Telefonem było kręcone xD




Inteligencją nie grzeszysz! :kop:
Jemu nie chodziło o urządzenie, którym nagrywano!