18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żywy kamulec

Åmmol • 2013-10-29, 15:05
Pyura chilensis Molina lub bardziej "po ludzku", „żywa skała” czy „żywy kamień” (polskiej nazwy nie posiada), to zwierzę które można odnaleźć w płytkich wodach tuż przy samych wybrzeżach Chile i Peru.
Pyura chilensis nie posiada mózgu, a żywi się zasysając do siebie wodę i przefiltrowując z niej mikroorganizmy. W krwi tego stworzenia zawarte są zadziwiająco duże ilości bardzo rzadkiego minerału jakim jest wanad. Stworzenie to rodząc się posiada płeć męską, samczą, ale od okresu dojrzewania staje się ono już na zawsze obojnakiem. Ale jak istota niezdolna do kontrolowanego poruszania rozmnaża się? Zwyczajnie wyrzuca z siebie chmurę jajeczek i spermy, które łącząc się tworzą nowy organizm.





Z racji szybkiego rozmnażania się odławianie tych pociesznych żyjątek jest całkowicie legalne, a nawet masowe. Na pytanie "dlaczego?/po co?" odpowiedź jest prosta i typowa dla ludzi - Pyura jest ceniona jako danie. Niektórzy jedzą na surowo, inni wolą dodać do surówki. Przez wysoką zawartość wanadu potrawa ma charakterystyczny smak, jest intensywna, gorzkawa, śliska, jakby mydlana.




GoldRoger777

2013-10-29, 15:24
Cyganie od dawna gruz wpieprzają i coś takiego jak jadalny kamień ich pewnie nie zdziwi.

nowynick

2013-10-29, 15:27
Gruz z mięskiem powiadasz?


buszta2

2013-10-29, 15:39
Ja tam bym z przekroju tego zwierzątka sobie masturbator zrobił nie różni się wiele od cip z działu hard.

Kaef

2013-10-29, 15:40
Åmmol napisał/a:

stworzonko nie posiada mózgu, więc prawdopodobnie nie odczuwa bólu, a przynajmniej nie ma świadomości istnienia.

To podobnie jak większość dzieciaków teraz :)

606

2013-10-29, 16:47
Już k***a widzę jak jem Obcego.

bo...........ę

2013-10-29, 17:56
606 napisał/a:

Już k***a widzę jak jem Obcego.



Po ch*j jeść obcego? Ja tam się najpierw zapoznaję :amused:

BuszującyWeZwłokach

2013-10-29, 18:01
Trafia mnie jak widzę nieudolne posługiwanie się ostrzem przez gościa na filmiku. Zanim mnie ktoś zjedzie niech najpierw zwróci uwagę jak się pie**oli z tym ustrojstwem.

Kuriki

2013-10-29, 18:39
Åmmol napisał/a:

Zanim zlecą się gimboekolodzy podkreślam, że stworzonko nie posiada mózgu, więc prawdopodobnie nie odczuwa bólu, a przynajmniej nie ma świadomości istnienia.


Cytat:

nie odczuwa bólu, a przynajmniej nie ma świadomości istnienia.


A jak mniej więcej to samo jest mówione o płodzie to się zlatują moralizatorskie armie i gadają o mordowaniu niewinnych etc i w ogóle jest wielkie halo :amused:
:trollencjusz:

Parzo

2013-10-29, 18:46
To jest bardziej obrzydliwe niż to co się na hardzie widuje. O zgrozo :O

Je3anyPrzystojny

2013-10-29, 18:48
Nie posiada mózgu, nie odczuwa bólu, żywi się wodą, miąższ ma podobny do krwi i wrzuca się ją do sałatki. Toż to roślina nie zwierz.

pelemaster

2013-10-29, 18:49
0:30 - Niemka dochodzi na sam widok :D

Biały_Orzech

2013-10-29, 18:53
nie można w ten sposób traktować żadnego stworzenia. natura ludzka niby jest nieco zwierzęca poprzez co w pewnym stopniu spożywanie innych stworzeń jest dość naturalne, jednakże jest to cecha której jako gatunek myślący i czujący winniśmy się wyzbyć. Nie mówiąc już o bezsensownym maltretowaniu takich zwierzątek jak widzimy powyżej. Czy zwierze żywe czy martwe należy uczcić jego istnienie i czuć przed nim respekt.

Muscasa

2013-10-29, 18:59
CzarciKuper napisał/a:

Czy zwierze żywe czy martwe należy uczcić jego istnienie i czuć przed nim respekt.



ciekawe czy będziesz taki wyszczekany jak Ci mamusia w niedziele podstawi pod nos schaboszczaczka z bezbronnej maltretowanej świnki :szydera: