18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żywe manekiny

PepsiQ • 2012-11-28, 14:50
Żarty manekinów


Ko...........ci

2012-11-28, 18:30
k18t napisał/a:


żeby je przeczytać geniuszu



serio? Myślałem, że napisy się je, a nie czyta.
Chodzi mi o to "geniuszu", że mogli normalne dać te napisy, jak w filmach, a nie jakieś kolorowe pstrokate i przeszkadzające w oglądaniu.

unax

2012-11-28, 19:14
czemu walenie (01:15) w takich sytuacjach nie reaguja jak normalny czlowiek ? opasle gowno ledwo wzdrygnelo, sadzac po reakcji "takie cos" jest pozbawione podstawowej cechy przetrwania zywego organizmu albo od tej wieprzowiny zaczelo myslec jak swinia w rzezni

WP...........PR

2012-11-28, 21:04
PepsiQ napisał/a:



Bo to chory, żałosny i prymitywny Kraj!!!!!



Nigdy nie potrafię zrozumieć podłoża takich postów. Tak postępując na pewno go nie zmienisz na lepsze. W czym jesteśmy k***a gorsi Co? potrafisz mi, to wytłumaczyć? Tym, że nie urodziliśmy się w czasach świetności? To rób tak, żeby było lepiej. Jak nie dla nas, to przyszłych pokoleń. A, zanim zaczniesz szczekać. Pomyśl wcześniej o tym, ile łez i krwi wsiąkło w tą ziemie żebyś mógł, to napisać.

aha

" Oso­by używające więcej niż 3 wyk­rzyk­ników lub py­taj­ników to oso­by z za­burze­niami włas­nej oso­bowości. "
Terry Pratchett

Carol

2012-11-28, 21:10
PepsiQ napisał/a:



Bo to chory, żałosny i prymitywny Kraj!!!!!


Po prostu powiedz, że jesteś ciotą i wypie**alaj.

WPR napisał/a:



Nigdy nie potrafię zrozumieć podłoża takich postów. Tak postępując na pewno go nie zmienisz na lepsze. W czym jesteśmy k***a gorsi Co? potrafisz mi, to wytłumaczyć? Tym, że nie urodziliśmy się w czasach świetności? To rób tak, żeby było lepiej. Jak nie dla nas, to przyszłych pokoleń. A, zanim zaczniesz szczekać. Pomyśl wcześniej o tym, ile łez i krwi wsiąkło w tą ziemie żebyś mógł, to napisać.

Terry Pratchett



Ja ci powiem w czym jesteśmy gorsi. W wysokości świadczeń socjalnych i to dlatego tacy sfrustrowani nieudacznicy jak PepsiQ, którzy w innym kraju opie**alali by się i żyli na socjalu tak narzekają na Polskę.

husar8822

2012-11-28, 22:14
PepsiQ napisał/a:



Bo to chory, żałosny i prymitywny Kraj!!!!!



nie pasi to wyjedź w p*zdu tyle ciołów i darmozjadów mniej jedź walczyc o UK :snajper2:

koło_zamachowe

2012-11-29, 01:14
prawie jak czapka niewidka, zakladam i cisne bede z innych heh

ukvicoza

2012-12-01, 21:57
0.34 - Oh my nigga !