18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żymianie

RobDeMay • 2023-12-23, 17:41
Nikt nigdzie na świecie nie lubił Żydów przed wojną i nikt się z tym nie krył. Niech mi ktoś teraz powie patrząc na obecną sytuację żydków, że holokaust to nie jest najlepsze co im się mogło przydarzyć...


ProVVe

2023-12-23, 18:04
Hahahah jakby to bylo w dzisiejszych gazetach :-D

Manolito666

2023-12-23, 18:09
To były piękne dni. A teraz jesteśmy w żydowskiej dupie...

onucek

2023-12-23, 19:33
Piękne czasy!

Isthistheend

2023-12-23, 19:48
to ja już nie ogarne tego, to żydy na serio tacy źli czy to jakaś niemiecko-chrześcijańska anty-żydowska propaganda z tamtych lat.

onucek

2023-12-23, 20:41
Isthistheend napisał/a:

to ja już nie ogarne tego, to żydy na serio tacy źli czy to jakaś niemiecko-chrześcijańska anty-żydowska propaganda z tamtych lat.



Tacy źli niestety.

Kulabambula

2023-12-23, 20:53
Niech zdychają żydowskie pomioty.

Gamonn1

2023-12-23, 21:22
Niestety przez to, że wąsaty ćpun przegrał teraz żydzi robią co chcą. Szwaby sp***oliły sprawę po całości, to lewacko żydowskie bagno w którym żyjemy jest winą Szwabów.

onucek

2023-12-23, 21:42
Gamonn1 napisał/a:

Niestety przez to, że wąsaty ćpun przegrał teraz żydzi robią co chcą. Szwaby sp***oliły sprawę po całości, to lewacko żydowskie bagno w którym żyjemy jest winą Szwabów.



Niestety, to prawda.

Geraldinio

2023-12-23, 21:55
Jakim trzeba być zjebem, żeby krytykować żydów za smykałkę do interesów i trzymanie krótko za mordę muslimską dzicz? Ciekawe, który z wypowiadających się tu domorosłych faszystów wolałby mieć za sąsiada fanatycznego araba, niż ortodoksyjnego żyda. i nie ma opcji: ŻADNEGO, bo całe nasze życie polega na wyborach większego lub mniejszego zła.

KoniecZartow

2023-12-23, 22:13
Geraldinio napisał/a:

Jakim trzeba być zjebem, żeby krytykować żydów za smykałkę do interesów i trzymanie krótko za mordę muslimską dzicz? Ciekawe, który z wypowiadających się tu domorosłych faszystów wolałby mieć za sąsiada fanatycznego araba, niż ortodoksyjnego żyda. i nie ma opcji: ŻADNEGO, bo całe nasze życie polega na wyborach większego lub mniejszego zła.



Jakim trzeba być zjebem, żeby nie zrozumieć tego, że żydzi to syf, który raz dostał palec i później chciał r*chać w kakao każdy naród. Nikt ich nie chciał u siebie, bo znani byli z tego samego, co cyganie. Polacy raz pomogli gdy te k***y się błąkały po europie. Raz. Zostali z nami na długo, pokazując dlaczego inne kraje wypie**alały ich jak najdalej na kopach.

Karaczanx

2023-12-23, 22:26
to akurat prawoacko-katolickie pełne miłości do bliźniego pisemko...

Geraldinio

2023-12-23, 22:30
KoniecZartow napisał/a:

Jakim trzeba być zjebem, żeby nie zrozumieć tego, że żydzi to syf, który raz dostał palec i później chciał r*chać w kakao każdy naród. Nikt ich nie chciał u siebie, bo znani byli z tego samego, co cyganie. Polacy raz pomogli gdy te k***y się błąkały po europie. Raz. Zostali z nami na długo, pokazując dlaczego inne kraje wypie**alały ich jak najdalej na kopach.



I dlatego właśnie wolisz usłyszeć chwilę przed śmiercią allah akbar niż zostać wyr*chanym przez sprytnego żyda na jakimś interesie? :shock:

35i

2023-12-24, 01:34
Geraldinio napisał/a:

I dlatego właśnie wolisz usłyszeć chwilę przed śmiercią allah akbar niż zostać wyr*chanym przez sprytnego żyda na jakimś interesie?



Ja tam wolę usłyszeć "Szczęść Boże". Kolejny, który zakłada, że jak ktoś nie lubi ukrów, to jest onucą.