18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żyła złota

lllll • 2012-06-13, 00:59
Ależ ten Pan musi być zadowolony...

agv

2012-06-13, 01:13
Nie ku**a, lepiej żeby te wszystkie puszki poszły na zwykłe składowisko odpadów i nie zostały nigdy wykorzystane powtórnie. Nie żebym był jakimś ekologiem ale, "działalność" takich ludzi poprawia stan estetyki wielu miast Polski to dodatkowo służy im samym( tzn. za puszki i butelki mogą sobie kupić upragnione wino lub coś do jedzenia itp.)

mazeone

2012-06-13, 01:15
I co w tym fajnego? Pokazujesz człowieka który jest upodlony do tego stopnia, że musi grzebać w śmieciach, żeby przeżyć. I co to ma być niby zabawne? Czekam na filmik z tobą w roli głównej, jak życie cię zmusi do wcielenia się w jego rolę. Wtedy się pośmiejemy...

lllll

2012-06-13, 01:20
Też zbieram puszki... :roll:

gambiterv

2012-06-13, 01:49
j***ny :D Żniwa w h*j ma, aż mu siatek z biedry przybrakło :D

cappy_dk

2012-06-13, 02:26
k***a człowiekowi ciezko, puszki zbierac trzeba a ten lajdak odstawia jedna i to zgnieciona.. co za narod, co za ludzie :D

Ca...........er

2012-06-13, 05:54
Nie wiem, co ciekawego w tym filmiku? Chyba to, do czego musi posuwać się coraz więcej obywateli, żeby przetrwać w kraju rządzonym przez złodziei i sk***ysynów. Facet na żula nie wygląda raczej i nie wiadomo, kiedy nam przyjdzie grzebać w śmieciach, żeby związać koniec z końcem...

DFM

2012-06-13, 06:51
Prawda taka że póki się żyje na garnuszku mamusi to wszystko wygląda zajebiście . Nie jeden by sobie sam rady nie dał , proszę nie nie pie**olić że tak nie jest bo od miesiąca mieszkam sam , nie pracuję i już miałem takie dni że nie miałem co do ryja włożyć. Nie śmieszy mnie taki filmik bo wiem że jeśli się nie ma za co żyć to ludzie podejmują się wszystkiego by przetrzymać do dnia następnego.

cizia666

2012-06-13, 07:15
Piotrkowski napisał/a:

Tyle amelinium
Tyle wygrac ;_;


Puszki nie sa z amelinium. Są pomalowane, a każdy wie że amelinium nie pomalujesz...

Mom and Death

2012-06-13, 09:10
Cytat:

Prawda taka że póki się żyje na garnuszku mamusi to wszystko wygląda zajebiście . Nie jeden by sobie sam rady nie dał , proszę nie nie pie**olić że tak nie jest bo od miesiąca mieszkam sam , nie pracuję i już miałem takie dni że nie miałem co do ryja włożyć. Nie śmieszy mnie taki filmik bo wiem że jeśli się nie ma za co żyć to ludzie podejmują się wszystkiego by przetrzymać do dnia następnego.



To idź zbierać puszki.

kih0n

2012-06-13, 10:08
To są jedyni ludzie którzy wpływają na segregację śmieci. Nie wiem czy ktoś z Was zastanawiał się jak są odbierane przez śmieciarkę 3 odrębne odpady: papier, szkło, plastik? Wszystkie stoją ładnie w osobnych pojemnikach ale śmieciarki mają tylko jedną komorę :D wszystko znowu się miesza i dopiero trafia na wysypisko...

Halman

2012-06-13, 10:14
ja nie wyrzucam puszek... każdą opróżnioną do takiego wielkiego wora na balkon... jak wór już napełni się to go wynoszę obok śmietnika... uśmiech na twarzy zbieraczy bezcenny.

bolerro

2012-06-13, 10:18
kih0n napisał/a:

To są jedyni ludzie którzy wpływają na segregację śmieci. Nie wiem czy ktoś z Was zastanawiał się jak są odbierane przez śmieciarkę 3 odrębne odpady: papier, szkło, plastik? Wszystkie stoją ładnie w osobnych pojemnikach ale śmieciarki mają tylko jedną komorę :D wszystko znowu się miesza i dopiero trafia na wysypisko...


A właśnie nie :P Śmieciarka ma jeden kontener, który ma 3 komory i wszystko sypią osobno - sam widziałem :P Chyba, że to tylko u mnie tak jest.

Co do tematu. Takie zbieranie jest niby śmieszne, ludzi to bawi. Ale jest historia pewnego właśnie Pana Żula, chyba ze Szwecji, który zbierał i sprzedawał. Ludzie w mieście się z niego śmiali. Często kupował gazety i sprawdzał notowania na giełdzie - co ludzi jeszcze bardziej śmieszyło. W końcu umarł, ale okazał się, że zostawił ponad milion euro zainwestowanych pieniędzy na giełdzie, które miał ze sprzedaży puszek. Nagle znalazła się jego rodzina, która chciała te pieniądze. Jak się w mieście dowiedzieli ile zostawił wtedy nikomu nie było do śmiechu :P

Dopek

2012-06-13, 11:33
gambiterv napisał/a:

j***ny :D Żniwa w h*j ma, aż mu siatek z biedry przybrakło :D



To możesz brać przykład z Pana "j***nego" aby zabierać ze sobą więcej reklamówek jak będziesz do emerytury dorabiał by mieć na chleb.