18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żyjemy na Ukrainie, czyli jak członek PO manipuluje faktami.

moogmini • 2014-03-20, 20:05
W raju podatkowym jakim stało się Michałowo, redaktor naczelny lokalnej gazety ujawnił manipulacje burmistrza. Burmistrz ( członek PO) osobiście redagował lokalną gazetę . Standardy rodem z Ukrainy wiecznie żywe.

Zapraszam do lektury:



buer2008

2014-03-20, 20:13
W Krośnie Odrzańskim też wychodzi podobna gazeta, której tematyka zmienia się zawsze wraz ze zmianą władzy samorządowej :P Takie coś podejrzewam jest na skalę ogólnokrajową. Czyta się to jak rosyjską "Prawdę", tylko na poziomie tak słabym, że dzieci w piaskownicy wiedzą, że to zwykła propaganda :D

moogmini

2014-03-20, 20:25
Jedną z przyczyn takiej patologii jest finansowanie gazet lokalnych z samorządowej kasy. Może powinny być dotowane z centralnych instytucji?

~zsakuł

2014-03-20, 20:33
Szacun za to, że coś takiego napisał :ok:

Ptoon

2014-03-20, 20:40
@moogmini nic co finansowane centralnie nie staje się lepsze, to jest pewne.
Moim zdaniem i tak nikt takiego samorządowego badziewia nie czyta. Niech przeniosą działalność do internetu, będzie o wiele taniej, a od gminy mogą dostać dotację na promocję portalu i po problemie. Jak to jest jakaś straszna wieś i są tam tzw. ludzie wykluczeni cyfrowo to niech zainwestują w wifi albo jakieś stanowiska z komputerami zamiast wydawać kasę na tusze, maszyny i marnować papier.

Machol

2014-03-20, 20:52
To nie cenzura, to "pijar".

Rax

2014-03-20, 21:26
i to jest naprawdę pierwszy czlowiek ktory powiedzial prawde!!!

nie jakis tam fejk z ambasadorem na bialorusi ;)

zakart

2014-03-20, 22:03
Mam w dupie Michałowo i jego problemy lokalne. Nigdy w życiu tam nie byłem i nawet nie wiem gdzie ta dziura leży, ale jak k***a z tekstu wyciągam dwa zdania:"...a i mój syn Rafał, który wynajmuje lokal od gminy... " i "...przez ten okres nie miałem z pisania dochodu"...to pięści się zaciskają. Panie Mikołaju Graś. Idź Pan w ch*j ze swoją bezinteresownością i rzetelnością dziennikarską. Amen.

St...........ke

2014-03-21, 00:46
zakart napisał/a:

Mam w dupie Michałowo i jego problemy lokalne. Nigdy w życiu tam nie byłem i nawet nie wiem gdzie ta dziura leży, ale jak k***a z tekstu wyciągam dwa zdania:"...a i mój syn Rafał, który wynajmuje lokal od gminy... " i "...przez ten okres nie miałem z pisania dochodu"...to pięści się zaciskają. Panie Mikołaju Graś. Idź Pan w ch*j ze swoją bezinteresownością i rzetelnością dziennikarską. Amen.



O co Ci k***a chodzi? Młody wynajmuje lokal, w którym ma agencję PKO, na pewno jest to dla ludzi korzystne, ale trzeba od razu się czepiać, że pewnie po znajomości i ch*j.

borys_ru

2014-03-21, 00:59
Jak to mówią, płacisz wymagasz.

szarykruk

2014-03-21, 08:56
Na europosła go wybrać.

Masmix666

2014-03-21, 09:14
Nie będę zdziwiony jak za około miesiąc dowiemy się ,że popełnił "samobójstwo". :samoboj:

el...........wy

2014-03-21, 13:25
Zgadzam się z @Ptoon. A nawet widziałbym inne rozwiązanie.
Synuś ma oddział banku. To niech założy konto na fundację gazety Michałowa, w każdym numerze poda numer konta i nie wierzę, że lokalna społeczność nie wesprze go groszem.
Zresztą ciekawi mnie kto w mieścinie gdzie jak sprawdzałem mieszka jakieś 3-4 tyś ludzi i pewnie wszyscy się znają i wszyscy wszystko wiedzą, idzie co miesiąc po gazetkę, która wygląda jak gazetka szkolna i jest pisana podobnym językiem nawet.