18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żyje w konkubinacie

AdioChooJ • 2013-10-18, 00:49
Tak bardzo prawdziwe :roll:





Zaj***ne z internetu. Jak było to pozwalam wam wyr*chać moją żonę Haha k***a żartowałem nie mam żony

1r0n

2013-10-18, 00:58
Najśmieszniejszy jest ten trzeci obrazek po rozwinięciu.

MocnyFull

2013-10-18, 01:01
@up aleś żartowniś... :samoboj:

Sz...........an

2013-10-18, 01:25
AdioChooJ napisał/a:



Zaj***ne z internetu. Jak było to pozwalam wam wyr*chać moją żonę Haha k***a żartowałem nie mam żony




Żyjesz w konkubinacie?

RockyWood

2013-10-18, 02:10
"Zaj***ne z internetu. Jak było to pozwalam wam wyr*chać moją żonę Haha k***a żartowałem nie mam żony"

zapisałem i czekam aż się hajtniesz (oczywiście wcześniej zadecydują czy warto ją r*chać - gusta są różne)

marcin2pac

2013-10-18, 12:29
i oto nastał huuuura k***a boooom na te "fch*j" śmieszne historyjki wałkowane po trzysta razy dziennie!
niech żyje internet ahooooj!

wiesiors4

2013-10-18, 13:14
AdioChooJ napisał/a:

Tak bardzo prawdziwe :roll:


Skąd wiesz? Tak często chodzisz do spowiedzi, czy może sam jesteś księdzem i spowiadasz ludzi? Ewentualnie ostatnia opcja jest poprawna: jesteś wojującym w internetach gimboatolem, który musi pokazać jak bardzo jest anty w stosunku do kościoła i wierzących, więc wstawiasz obrazki o których nie masz pojęcia, bo myślisz że tym zdobędziesz szacunek i tysionc pif?

AdioChooJ

2013-10-18, 13:19
wiesiors4 napisał/a:


Skąd wiesz? Tak często chodzisz do spowiedzi, czy może sam jesteś księdzem i spowiadasz ludzi? Ewentualnie ostatnia opcja jest poprawna: jesteś wojującym w internetach gimboatolem, który musi pokazać jak bardzo jest anty w stosunku do kościoła i wierzących, więc wstawiasz obrazki o których nie masz pojęcia, bo myślisz że tym zdobędziesz szacunek i tysionc pif?




Odkryłeś moją tajemnice, jestem gimbem i chce się napie**olić wirtualnymi piwami.

Zarammoth

2013-10-18, 22:45
Konkubinat ich tak gryzie w oczy, bo nie zarobią kasy na ślubie (+chrzcinach dzieci, komuniach, bierzmowaniach i innych gusłach).

Bernan

2013-10-18, 22:51
Mi się wydaje że to chodzi o to że narkotyki to czas przeszły a konkubinat jest teraz i żyje w grzechu aktualnie.

mks

2013-10-18, 22:54
ch*j Ci w dupę, za tekst małymi literami. Wk***ia mnie to nieprzeciętnie.
Jak z dziewicą orleańską k***a - chce coś powiedzieć, ale się boi (?) i pisze małą czcionką.
k***a.

habumbabum

2013-10-18, 23:44
Klechy się boją, że jak ktoś żyje w konkubinacie to mu się tak spodoba i nie dadzą zarobić na ślubie i innych pierdołach. Tru story: Znajoma z pracy ostatnio opowiadała, że była u spowiedzi bo planują ślub z chłopakiem i muszą wziąć kościelny bo babcia by umarła z rozpaczy jakby nie, bla bla (nie rozumiem, ale szanuję)... W każdym razie - powiedziała księdzu że mieszka z chłopakiem od kilku miesięcy i nie dostała rozgrzeszenia, ksiądz jej powiedział, że skoro już teraz mieszka z chłopakiem i oddaje mu całą siebie to ten chłopak się z nią nigdy nie ożeni bo ona już mu wszystko dała przed ślubem i nic już mu nie ma do zaoferowania... Nie powiedziała mu, że przyszła bo zaczynają jakieś śmieszne przedmałżeńskie nauki kościelne, które i tak mają w dupie. Zwątpiła. : D

gadom

2013-10-19, 00:14
27Pablo próbuje por*chać przez internet... ;>

milosciprzyjazn

2013-10-19, 08:55
@wiesiors4

A co masz do powiedzenia o wojujących gimbokatolach, którzy obrażają żydów, muzułmanów i homoseksualistów?? j***ć was i waszą hipokryzję

AdioChooJ

2013-10-19, 13:11
mks napisał/a:

ch*j Ci w dupę, za tekst małymi literami. Wk***ia mnie to nieprzeciętnie.
Jak z dziewicą orleańską k***a - chce coś powiedzieć, ale się boi (?) i pisze małą czcionką.
k***a.




Miło, że się ziomek podpisałeś