18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żyj chwilą

Sombrero360 • 2013-01-06, 15:11


mało sadystyczne, ale warto czasami na chwilę się zatrzymać i podziwiać otaczający nas świat ;)

uwaga: techno w tle - /watch?v=qyLBpO4vGWQ

Maselniczykov

2013-01-07, 16:32
widzę ze niektórzy są tak ograniczeni umysłowo... a czym niby techno gorsza od innej muzyki

Mar$ki

2013-01-07, 16:33
świat to najlepiej podziwiać w HD :-)

bujaszaka

2013-01-07, 17:28
Świat jest zajebisty... Szkoda że nie mój.

Symbian

2013-01-07, 19:34
techno to gatunek , progresiv house to jego podgatunek , tak samo jak trance . więc wszyscy macie racje . :]

Faruk Sabanci - Elveda ♥

Sombrero360

2013-01-07, 21:14
Symbian napisał/a:

techno to gatunek , progresiv house to jego podgatunek , tak samo jak trance . więc wszyscy macie racje . :]


Muzyka elektroniczna to gatunek, a techno, trance i house to jej podgatunki, czyli to są gatunki pokrewne, a nie jak mówisz, że house czy trance są podgatunkami techno ;) A jak mamy się tak rozdrabniać, to progressive house jest podgatunkiem housu ;)

Lero

2013-01-07, 21:17
@up
Muzyka elektroniczna to gatunek muzyki (tak ogólnie powiedziane, tak samo np. rock), a techno to gatunek muzyki elektronicznej, trance i house to gatunek muzyki elektronicznej, a progressive house to podgatunek house.

k***a wyprzedził mnie :/

Grillowany

2013-01-08, 07:33
ch*j, filmik dotyczy "szczęścia czerpanego z chwili" a ludzie nak***iają tu o muzyce jaka towarzyszy filmikowi. Trochę idiotyzm.

W każdym razie - jak ktoś już napisał i jak większość sadoli zaznaczyło wcześniej - dajcie pieniądze i też się pocieszę chwilą. Obecnie nie mogę narzekać - jestem studentem to tam wiele nie wymagam i szczerze nie orientowałem się co do cen skoków ze spadochronem i tym podobnych (bo powietrze moim zdaniem daje bardzo dużo wolności, a raczej uczucia i chciałbym sobie kiedyś skoczyć), wiem, że w Anglii by było łatwiej z tym i tak dalej, ale k***a jak patrzę co się dzieje w Polsce to się szczerze zastanawiam - jak znaleźć hajs na "przyjemności" i nie przyjemności t.j. melanż od piątku do niedzieli. Przecież za te marne grosze, za które trzeba jeszcze opłacić samochód, jakieś żarcie, ubranie i tak dalej, to się nie da nic... trzeba być albo w ch*j obrotną osobą, albo mieć dzianych rodziców, albo kręcić na boku. I niech mi nikt nie próbuje wmówić, że tak nie jest - bo jak nie masz fajnej posadki za biurkiem u góry po znajomości ojca czy wujka to cały czas będziesz zapie**alał na sk***ysynów w garniturach.