18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żydzi w służbie III Rzeszy

Pater patriae • 2013-03-11, 19:04
Tak mi się wydaję, że Wam się spodoba :-P .
Trochę cicho, więc można podgłośnić.



do dokumentalnych nie pasuje

Plecionkarz

2013-03-12, 19:18
Nauczyli się w czasie wojny i wiedzieli co w palestynie robić.

bdn

2013-03-12, 21:48
podgłośnić? wypie**alaj

johnnynash

2013-03-12, 22:29
Kiedyś był cykl artykułów czasopiśmie "Komandos" i pisano tam o mischlingach i nie tylko... więc nie tylko Adolf robił im wycieczki do obozów ale i także miał ich w swojej armii.

Pa...........or

2013-03-14, 20:03
Dobrutro napisał/a:



I dlatego pewnie Stalin w ramach współpracy z Hitlerem wysyłał zbiegłych Żydów z powrotem do Niemiec i przy okazji swoich? A po drugiej wojnie światowej w latach 50-tych były kolejne prześladowania Żydów w bloku wschodnim, bo Izrael był marionetką USA.

Prawda jest taka, że ludzie lubią swoje winy na kogoś zwalić. Wasze lenistwo i brak działania "musi być ICH winą", kryzys "ICH wina". Weźcie się w końcu do działania sami i przestańcie na kogoś zwalać wszystkie problemy, bo to dziecinne. Więcej zaradności jakiej mają Żydzi, by to nie oni byli ciągle tymi "zwycięzcami" bo w waszej opinii oni wszystko kontrolują i wszystkim sterują. Czyli robicie z nas ofiary losu takimi wypowiedziami, a ich wywyższacie. :/



chłopie zanim na 2 raz zaczniesz podważać wiarygodne i bezstronne źródła historyczne i wymyślać swoje lewackie, pokręcone, pustomózgie filozofie odrób lekcje.
Albo ryj jak dorośli rozmawiają.

osa79 napisał/a:

Kaczyńskiego, Tuska, Wałęsę, Rydzyka....

@up nazwiska piszemy dużą literą ale ćśśśśś rodzicom nie mów !! bo się dowiedzą...



w przeciwieństwie do ciebie nie wiem jak to jest mieć rodziców analfabetów z meliny, a kilka postów dalej pod twoim ktoś napisał odpowiedź na te ćwierćinteligenckie, spamerskie wypociny.

Masz problem z moim postem to go obal faktami albo idź na kwejka gdzie znajdziesz zrozumienie i przyjaciół.