18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żydzi Szkalowali Siostry Radwańskie.

weeds • 2013-03-01, 13:54
Jak w temacie. Żydzi o polskich tenisistkach.


happytukan

2013-03-01, 14:14
zarówno wszystkie media, jak i nasz rząd, nie nagłośniły ani nic nie zrobiły w tej sprawie do to żydy yebane :)

chudy179

2013-03-01, 14:18
żydzewskie k***y do gazu!

kaiel

2013-03-01, 14:48
bo o żydach tylko dobrze, albo wcale sie nie mówi

zwirz13

2013-03-01, 14:58
pomysł na : koniec ścierwa

- każdy przynosi po węgielku
- każdy zabiera ze sobą widły i pochodnie oraz siatki ( takie jak łapano czarnych )
- łapiemy wszystkie ścierwo w siatki
- podpalamy stosik
- grilujemy

i oto prosze świat uwolniony

SSylwia

2013-03-01, 15:48
j***ć żydowską hołotę! do gazu z k***ami

mazin

2013-03-01, 15:56
A nie zastanowiliście się, że pisząc o murzynach, ciapatych, paleniu Żydów itp. na sadisticu czy jakimkolwiek innym portalu, trafiacie (tj. wasze IP) do bazy, która kiedyś zostanie wykorzystana przez naszych wspaniałych, umiłowanych przywódców? Że pewnego dnia, jakaś fundacja, organizacja czy inna sk***iała instytucja, wniesie pozew przeciwko właścicielowi sadistica a ten bez skrupułów przekaże dane na temat waszych IP i o szóstej rano zapuka do was ABW?


Abduls1p

2013-03-01, 15:57
Tak tak a my dalej bądźmy super tolerancyjni, bo taki jest trend w krajach rozwiniętych, a takie k***y będą srały nam na głowe i wszyscy się będą cieszyć

FaR

2013-03-01, 16:02
Jeśli serwis przechowuje IP użytkowników to macie przej***ne. Ludzie wiem że to sadistic, żydzi i te sprawy, ale czy chcecie iść przed sąd w tej sprawie? Mieć przej***ne? Niestety ale już nie raz były akcje jak ktoś coś napisał w komentarzu a później wezwanie do sądu przyszło. Nie opłaca się.

Shatter

2013-03-01, 16:04
Słuchajcie k***a.
Dzisiaj na fabryce była afera w szatni, bo k***a przyleciał manager – zawołali go Jankesi (niemiec z pochodzenia ten manager) i się pyta:
-co się stało?

A Jankesi mówią, że złodzieja złapali k***a. Mówię
-jak to złodzieja…? Ale panowie co sie wogóle stało?
Okazało sie, że k***a jeden z waszych polak tam był, jakiś kontraktor, chyba k***a glazurnik i mówię: glazurnik bo k***a złapali na kradzieży ręczników z szatni
– Ja pie**ole! Ludzie wszystko ma swoje granice!
Wogóle scena wyglądała tak, że przyleciał Billy (manager) i k***a na tego polaka wsiadł i mówi do niego tak:
- Ty k***a… Ty k***a j***ny polskie zwierzę – tak do niego mowi – Ty k***a j***ny zwierzaku!
Tam Jankesi zaczeli do niego mówić, że
-chłopie uspokój się, w końcu nic się nie stało, nie? Jak pochodzi z biednego kraju, to.. – zaczeli się z niego troche też śmiać, z tego polaka – może nie wiem… Jego rodzina gówna wpie**ala, on to wyśle. W europie wiesz, nie mają gdzie robić prania, w zlewie robią pranie. Może zlew im się zapchał to im wysyła czyste rzeczy do Polski, nie?
A on mowi do nich (ten niemiec – Billy, ten manager)
- Nie! Ja ich k***y znam polaków. Są k***a… są k***a takie ch*je, złodzieje i k***y…
Ja mówie do niego:
-Billy, k***a tak raczej nie możesz mówić publicznie
A on mówi:
- A co k***a! Co nie moge mówić… publicznie. Prawdę mówię, nie?
No i w końcu ja się wk***iłem, bo widzę, że ten polak nic nie rozumie co się tam dookoła niego dzieje, co do niego ludzie mówią. I wiecie- Ja żyd jestem, ale mówie do niego:
- Ty k***a chłopie. Oni tu po Tobie jadą. Wyzywają Cię k***a od kurew, nie?
Nawet mi nie dał dokończyć k***a. Padł na kolana przed tym niemcem i zaczął go całować po rękach żeby policji nie wzywał k***a, bo on jest biedny. A Billy do mnie mówi:
-Ty.. Zimmermann, co on k***a pie**oli? Ten k***a robak – ten śmieć pie**olony..
-Ty, on Cię prosi żebyś nie wzywał policji bo… Bo wiesz, on do Polski wysyła te ręczniki żeby jego rodzina mogła je sprzedać i kupić sobie ryż.
A on mówi do mnie (Billy) :
- k***a pie**ole karaluchy – wzywam policje!
No i ten polak zaczął płakać k***a. No i w końcu Billy się wk***ił. Bo w końcu jakbyś Jankesa posądził o coś takiego to by kazał Ci wypie**alać i wyszedł by normalnie z fabryki. A że polak zrobił z siebie takiego robaka to Billy zaczął pluć na niego. A ten polak k***a… To aż mnie wk***iło – żyda. Bo zamiast postawić się to zaczął zębami tą śline jak pies k***a łapać.

No i wytłumaczcie mi – gdzie tu jest ten honor tego wielkiego narodu. Ja tego nie rozumiem. Jak on mógł tak się zachować, ten polak – no wytłumaczcie mi to. k***a mać – biedaki, robaki, buraki.

Peter-Norivotset

2013-03-01, 16:13
Farorz napisał/a:

Jeśli serwis przechowuje IP użytkowników to macie przej***ne. Ludzie wiem że to sadistic, żydzi i te sprawy, ale czy chcecie iść przed sąd w tej sprawie? Mieć przej***ne? Niestety ale już nie raz były akcje jak ktoś coś napisał w komentarzu a później wezwanie do sądu przyszło. Nie opłaca się.


Wolność w POlsce, ja pie**ole, oby udało mi się jak najszybciej sp***olić z tego kraju jak skończę szkołę...

FaR

2013-03-01, 16:16
grzechu5444 napisał/a:


Wolność w POlsce, ja pie**ole, oby udało mi się jak najszybciej sp***olić z tego kraju jak skończę szkołę...



No niestety taka rzeczywistość. Wolności słowa nie ma, szczególnie w internecie

marakuja88

2013-03-01, 16:17
@up jakbyś zapie**alał w polsce za 1200 zł, ba jakbyś miał w ogóle gdzie zapie**alać, to byś wiedział czemu prosił żeby policji nie wzywać. Fakt, kradł to powinien ponieść kare ale niektórzy ludzie staraja się szanować swoją prace szczególnie gdy wyjada i mają możliwośc zarobienia większej kaski.

Uechtacz

2013-03-01, 16:23
Shatter napisał/a:

Słuchajcie k***a.
Dzisiaj na fabryce była afera w szatni...


Nezły jesteś! :mrgreen:

weeds

2013-03-01, 16:42
mazin napisał/a:

A nie zastanowiliście się, że pisząc o murzynach, ciapatych, paleniu Żydów itp. na sadisticu czy jakimkolwiek innym portalu, trafiacie (tj. wasze IP) do bazy, która kiedyś zostanie wykorzystana przez naszych wspaniałych, umiłowanych przywódców? Że pewnego dnia, jakaś fundacja, organizacja czy inna sk***iała instytucja, wniesie pozew przeciwko właścicielowi sadistica a ten bez skrupułów przekaże dane na temat waszych IP i o szóstej rano zapuka do was ABW?



Obrońca żydów się znalazł.