18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żydy tunelowe

silwerbalk • 2024-01-09, 04:39
W Nowym Jorku wybucha chaos po odkryciu podziemnych tuneli pod siedzibą główną Chabad Lubavitch na Brooklynie.
Według doniesień do poniższego zdarzenia doszło, aby zapobiec zasypaniu tuneli ciężarówce z cementem.
Według Crown Heights Info tunele powstały w ciągu ostatnich 6 miesięcy w celu rozbudowy linii 770.
Inne raporty sugerują, że tunele wykopali mężczyźni z Jesziwy podczas COViD, po zamknięciu ich w roku
Według doniesień tunel ciągnął się od budynku mykwy do części kobiecej
Tunel odkryto po tym, jak ktoś zaczął słyszeć ludzi „w” jego domu.
Według doniesień, około dziesięciu aresztowań dokonano po tym, jak niektórzy odmówili opuszczenia tuneli


Posamekulki

2024-01-09, 04:56
Trzeba było najpierw nawpuszczac pejsów do tych tuneli a potem zalewać cementem :mrgreen:

Zulu-Gula

2024-01-09, 05:59
silwerbalk napisał/a:

Żydy tunelowe


Ja pie**olę, to oni wmawiają wszystkim ile to tuneli wykopał Hamas pod Strefą Gazy, a sami wyłażą spod ziemi jak robactwo. :lol:


silwerbalk napisał/a:

pod siedzibą główną Chabad Lubavitch na Brooklynie.


Chabad-Lubawicz to sekta chasydzka powstała pod koniec XVIII wieku w rosyjskiej miejscowości Lubawicze, założona przez rabiego Szneura Zalmana.

Następcy pewnie rozbudowują putinowi metro moskiewskie pod Nowym Jorkiem. :ubawdolez:

turor

2024-01-09, 06:57
Może to anysemityzm, ale ja bym wodę morską pompował do tych tuneli :D

Zulu-Gula

2024-01-09, 07:30
turor napisał/a:

Może to anysemityzm, ale ja bym wodę morską pompował do tych tuneli


;-)

GeorgeHarvey1

2024-01-09, 07:57


Z klanuChabad-Lubavitch , tak ci sami co w polskim sejmie...


bleblebator1

2024-01-09, 07:59
Z tego co zrozumiałem, ci żydzi uciekali z covidowego obozu koncentracyjnego założonego przez żydów amerykańskich
k***a, historia zatoczyła dokładnie koło. Amerykańscy żydzi sfinansowali hitlera poprzez szacher macher z obligacjami, aby ten wymordował żydów europejskich.

KtM

2024-01-09, 08:31
To strasznie tchórzliwy naród jest, oni chyba mają w genach siedzenie w tych tunelach. Za okupacji woleli siedzieć jak szczury wpierdzielać cebule i rozmnażać się jak szczury zamiast zebrać się, wyjść i przyj***ć Niemcowi. Te tunele pod Gazą to też pewnie ich robota a nie Hamasu.

smc

2024-01-09, 09:01
Żyją jak szczury. Lubią tunele.

Mże dlatego są właścicielami kopalń zlota i diamentów. Metro też zbudowali.

zwierzak30

2024-01-09, 11:37
To z pod ziemi do sznurka.
Taka ciekawostka. :)


mygyry

2024-01-09, 12:01




Epstein miał wyspę a oni tunele.

kubol

2024-01-09, 12:09
W czym jest problem wogole? Przeciez wolnoc toomku w swoim domku a przeciez nie od dzisiaj wiadomo ze ameryka jest zydow a juz zwlaszcza NY.

dOpieca

2024-01-09, 13:41
Ci zydzi to jak karaluchy , plaga