18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żydowskie pianino

grauper • 2011-02-06, 19:43
Instrument na którym Żydzi grają najlepiej ;]


Pawian

2011-02-06, 19:45
Pewnie grają "Mydełko Fa" albo "Gaz" Kultu

bloodwar

2011-02-06, 21:30
"Gaz gaz gaz, wciaskam do dechy gaz" :-)

Dannyk

2011-02-06, 23:25
grauper napisał/a:

Instrument na którym Żydzi grają najlepiej ;]


albo na nerwach :ok:

sadik

2011-02-06, 23:57
Sk***esyny żydzi chalera, Hitler ich za mało spalił.

AdamsC

2011-02-07, 00:31
Zastanawiam się czy którykolwiek z was spotkał lub widział żyda kiedyś ... w dodatku pisanie bzdur dotyczących całego narodu biorąc pod uwagę jakieś ludowe stereotypy jest niedorzeczne, a postulaty odnośnie palenia niesmaczne. Oczywiste jest że żydzi to naród dość hermetyczny w swojej kulturze i obyczajach jak również naród bardzo ortodoksyjny. Ale co wam personalnie do jasnej cholery w waszym życiu złego zrobił ten cały "żyd"?

husarz_

2011-02-07, 00:36
@up. nie chce mi sie jakis wywodow robic, wiec powiem krotko : sp***alaj, nas nie przekonasz

Tyler.

2011-02-07, 00:43
AdamsC napisał/a:

Zastanawiam się czy którykolwiek z was spotkał lub widział żyda kiedyś ... w dodatku pisanie bzdur dotyczących całego narodu biorąc pod uwagę jakieś ludowe stereotypy jest niedorzeczne, a postulaty odnośnie palenia niesmaczne. Oczywiste jest że żydzi to naród dość hermetyczny w swojej kulturze i obyczajach jak również naród bardzo ortodoksyjny. Ale co wam personalnie do jasnej cholery w waszym życiu złego zrobił ten cały "żyd"?



Stary nie te forum


Poza tym przeczytaj Lalke Prusa tam jest fragment w którym podajże żyd pisze czy mówi: "Kiedy Polska młoda para po ślubie hucznie się bawi to u nas w żydowskiej kulturze nowożeńcy liczą pieniądze ze wspólnego prowadzonego interesu", czy jakoś tak ale sens merytoryczny zachowałem. Pisanie że żydzi są łasi na kasę nie jest żadnym na nich najeżdżaniem tylko kontynuacji tradycji. Jest to przez wieki wpajane w polskiej kulturze i tego już n ie zmienisz wiec jak coś nie pasi to "kończ waść, wstydu oszczędź".

Achajka

2011-02-07, 13:19
A propos ślubu, to sama bym wolała kase wydać na coś pożytecznego, a nie brać kredyt na 50k PLN, żeby zrobić wesele...

dzaper

2011-02-07, 13:55
Sharp mnie Sharp mnie Shaarp