18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żydowskie chamy

~Velture • 2018-01-05, 07:39
Tak się zachowują rodowite żydy na widok palestyńskiej reporterki.


Zabójca

2018-01-05, 17:19
Cockandball napisał/a:

@Zabójca Jezus był żydem idioto


Też mi nowina... Idioto...

peacepraiser

2018-01-05, 19:36
A czemu ona nie ma szmaty na głowie?

Wiewór

2018-01-05, 19:59
Jakbym zobaczył kamerę aljazeera albo tvpis to bym zrobił tak samo :D
Aljazeera to jest terrorystyczne MTV. ch*j im w dupę. Jakby sytuacja była odwrotna to ekipa żydowskiej tv została by zgwałcona, okardziona i zamordowana.
Polaczki to są dziwne ludzie. Muzułmanów nienawidzą a Żydów którzy ich pacyfikują też nie. To kogo polaczki w ogóle lubią?? Bo siebie nawzajem też nie.

olo1990pl

2018-01-05, 20:37
@Abraxus Co innego pacyfikować muslimów, którym włączył się Dżihad i podbijają Zachodnią Europę, a co innego wbicie komuś do kraju i zabijanie kobiet i dzieci, bo przed 2 tys lat mieli tam państwo. I to wszystko za przyzwoleniem USA i UE.

Wiewór

2018-01-05, 20:49
olo1990pl napisał/a:

co innego wbicie komuś do kraju i zabijanie kobiet i dzieci, bo przed 2 tys lat mieli tam państwo. I to wszystko za przyzwoleniem USA i UE.


Jesteś pewien że Palestyna jest palestyńska?
Ciężko powiedzieć kto ma do tego prawo bo tyle ludów tam się przewinelo

olo1990pl

2018-01-05, 20:57
Abraxus napisał/a:


Jesteś pewien że Palestyna jest palestyńska?
Ciężko powiedzieć kto ma do tego prawo bo tyle ludów tam się przewinelo



Dla mnie ta ziemia należała dla tych co aktualnie tam mieszkali przed podziałem. Wywalczona była w wielu wojnach przed powstaniem Izraela.

Za wiki:
"W 1947 Organizacja Narodów Zjednoczonych zgodziła się na podział Palestyny na dwa państwa: żydowskie i arabskie. 14 maja 1948 zgodnie z decyzją ONZ państwo Izrael proklamowało niepodległość, jednak okoliczne państwa arabskie odmówiły zaakceptowania planu i rozpoczęły wojnę. (Czyli był sobie kraj i ludzie kilka tysięcy km od niego powiedzieli: oddajecie połowę państwa i Shut The Fuck Up!!). I wojna izraelsko-arabska potwierdziła niepodległość i poszerzyła granice państwa żydowskiego poza zasięg przewidziany przez plan ONZ (ale ONZ tego chyba nie spostrzegło :P ). Od tamtej pory do dzisiaj Izrael nieustannie tkwi w konflikcie z wieloma ościennymi państwami arabskimi. Przez ten czas prowadził kilka wojen. Od swego powstania granice Izraela ze wszystkimi sąsiednimi państwami były tematem sporów. Jednakże Izrael podpisał traktaty pokojowe z Egiptem i Jordanią, są także czynione wysiłki, by kontynuować proces pokojowy z Palestyńczykami. (jak zmniejszenie liczy urodzeń Palestyńczyków poprzez dodatki w pożywieniu powodujące niepłodność)"

Niestety moja wiedza jest ograniczona, bo niestety w szkole tego nie uczyli (bo to niewygodne fakty o "sojusznikach") jak wszystkiego po 1945 roku.

tranzystor

2018-01-05, 22:18
Abraxus napisał/a:

Jakbym zobaczył kamerę aljazeera albo tvpis to bym zrobił tak samo :D
Aljazeera to jest terrorystyczne MTV. ch*j im w dupę. Jakby sytuacja była odwrotna to ekipa żydowskiej tv została by zgwałcona, okardziona i zamordowana.
Polaczki to są dziwne ludzie. Muzułmanów nienawidzą a Żydów którzy ich pacyfikują też nie. To kogo polaczki w ogóle lubią?? Bo siebie nawzajem też nie.





Trochę przesadzasz. Pamiętaj, że są odłamy islamu (oczywiście zdecydowana mniejszość), które nie są radykalne i akceptują inne wyznania. Ale to może dlatego, że to zdecydowana mniejszość.

kenzol

2018-01-05, 22:36
Z Żydów warto brać przykład. Żydzi rządzą światem. Nad nimi są tylko Replitianie.

Ma...........ut

2018-01-05, 22:53
W tych hełmach wyglądają jak ku*asy bez napletków.

przemo60

2018-01-05, 23:19
ale ona jest ładna;)))

Wiewór

2018-01-06, 20:34
olo1990pl napisał/a:



Dla mnie ta ziemia należała dla tych co aktualnie tam mieszkali przed podziałem. Wywalczona była w wielu wojnach przed powstaniem Izraela.

Za wiki:
"W 1947 Organizacja Narodów Zjednoczonych zgodziła się na podział Palestyny na dwa państwa: żydowskie i arabskie. 14 maja 1948 zgodnie z decyzją ONZ państwo Izrael proklamowało niepodległość, jednak okoliczne państwa arabskie odmówiły zaakceptowania planu i rozpoczęły wojnę. (Czyli był sobie kraj i ludzie kilka tysięcy km od niego powiedzieli: oddajecie połowę państwa i Shut The Fuck Up!!). I wojna izraelsko-arabska potwierdziła niepodległość i poszerzyła granice państwa żydowskiego poza zasięg przewidziany przez plan ONZ (ale ONZ tego chyba nie spostrzegło :P ). Od tamtej pory do dzisiaj Izrael nieustannie tkwi w konflikcie z wieloma ościennymi państwami arabskimi. Przez ten czas prowadził kilka wojen. Od swego powstania granice Izraela ze wszystkimi sąsiednimi państwami były tematem sporów. Jednakże Izrael podpisał traktaty pokojowe z Egiptem i Jordanią, są także czynione wysiłki, by kontynuować proces pokojowy z Palestyńczykami. (jak zmniejszenie liczy urodzeń Palestyńczyków poprzez dodatki w pożywieniu powodujące niepłodność)"

Niestety moja wiedza jest ograniczona, bo niestety w szkole tego nie uczyli (bo to niewygodne fakty o "sojusznikach") jak wszystkiego po 1945 roku.

czyli zgodnie z twoim tokiem rozumowania Polska pod zaborami należała do zaborców a Polacy którzy doprowadzili do niepodległości byli terrorystami tak?
Sprawa jest trochę bardziej skomplikowana w Palestynie mieszkała tak wiele Ludów że nie wiadomo Czyje to jest powinni się po prostu dogadać jedni i drudzy mieszkali tam od lat

Hikapik

2018-01-06, 21:12
Żydzi wymordowali wszystkie ludy zamieszkujące ziemię Kanaan, idąc z egiptu, więc są mistrzami holocaustu

misiopysio123

2018-01-07, 01:19
Macie link do całości? Kolega pyta.

sereja3

2018-01-07, 16:12
Nie wiem jak Wy ale dla takich uchodźców jak ta Pani znajdzie się miejsce w moim domu

poligon6

2018-01-10, 12:59
"@Abraxus Co innego pacyfikować muslimów, którym włączył się Dżihad i podbijają Zachodnią Europę, a co innego wbicie komuś do kraju i zabijanie kobiet i dzieci, bo przed 2 tys lat mieli tam państwo. I to wszystko za przyzwoleniem USA i UE

Jeżeli już o wbijaniu na chate to pierwsi wbili tam arabusy. Swoja droga genetycznie sa identyczni, mowa o rodowu=itych żydach nie imporcie z całego świata. I na tym przykladzie widac do czego prowadzi islamskie sp***olenie, Izrael to nowoczesne państwo a reszta sasiadów lepi przysłowiowe domki z gówna