18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Żydowski

Mercury001 • 2015-02-08, 16:13
Spotyka się trzech przedstawicieli różnych religii i próbują dowieść , czyj Bóg jest najlepszy. Jak wiadomo miarą wielkości Boga są dokonane cuda. Tak więc zaczyna katolik i opowiada:
- Jest pożar, pali się kościół, ogień się rozprzestrzenia. Po straż zadzwonić nie można bo jest akurat strajk, woda w rzece wyschła... więc co robić? Padam na kolana i zaczynam się modlić zarliwie. Bóg wysłuchał moich próśb, spadł deszcz i pożar został ugaszony...
- No tak - powiada muzułmanin - twój Bóg jest wielki ale mój jeszcze większy. Idziemy kiedyś przez pustynię. Susza, żar leje się z nieba. Zapasy wody dawno się skończyły. Myślę czas umierać... Padam na twarz i dalej modlić się z całego serca. I tu nagle cud. Za następną wydmą piękna cudowna oaza. Fontanny, strumienie, kobiety i wino...
- Wasi Bogowie są naprawdę wielcy - mówi żyd. Ale powiadam wam, mój jest największy. Jest sobota, szabas, mnie nic brudnego nie wolno dotknąć... idę sobie patrzę, a tu w rynsztoku leży taaaka wielka kupa pieniędzy. Aj waj... co robić? Padam na kola, zamykam oczy i modlę się żarliwie jak nigdy w życiu. Otwieram oczy - a tu prawdziwy cud!!!! Tam wszędzie sobota, a tylko w tym jednym miejscu, dokładnie wokół mojej dłoni, jest już środa :-D

binladden

2015-02-08, 17:07
le_Roi_des_fous napisał/a:

Ale oni wszyscy wieżą w tego samego boga.



Boga Ortografii :ukrzyzowany:

onion

2015-02-08, 17:40
sk***ysyni żydzi pie**oleni żydomasoni syjoniści komuniści...

Wojciech_Jazurelski

2015-02-09, 19:35
Nie jest to prawda. Dysputowałem onegdaj z róznymi wyznaniowcami, wszyscy się nadają do mojej indoktrynacji.

ginx2666

2015-02-10, 01:16
le_Roi_des_fous napisał/a:

Ale oni wszyscy wieżą w tego samego boga.


Zwykle to im bóg nakazuje wpieprzać się w wieże.

mskins

2015-02-10, 01:23
u allacha na chacie podobna pić nie można.. to skąd wino na oazie. fejk !

Xx...........oJ

2015-02-10, 03:01
Chyba coś mi umknęło. Wytłumaczy ktoś o co chodzi? :)