18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żydowscy uchodźcy z krajów arabskich

białykiel • 2016-12-06, 09:35
Ponad połowa żydowskiej społeczności Izraela to uchodźcy i potomkowie uchodźców żydowskich z krajów arabskich.
Uciekali przed prześladowaniami i śmiercią. Było ich więcej niż Arabów, którzy uciekli z Izraela.
Nie otrzymywali pomocy ONZ, ani nie trzymano ich w obozach dla uchodźców. Budowali przyszłość nowego państwa.





Materiał filmowy dostępny jest z napisami w języku polskim - włącza się je na dole ekranu Youtube w pasku ustawień.

muody14

2016-12-06, 17:00
j***ni teraz od ciapaków odszkodowania chcą. I jeszcze agresję na egipt chcą usprawiedliwić tym paszkwilem propagandowym. pie**oleni w pierwszych dniach agresji w 67 wymordowali więcej ludności cywilnej niż ospisali w tym gniocie.

domat1

2016-12-06, 18:50
i wszytko byłoby dobrze, gdyby tego filmu nie zrobiła żydówka

białykiel

2016-12-06, 19:12
muody14 napisał/a:

j***ni teraz od ciapaków odszkodowania chcą. I jeszcze agresję na egipt chcą usprawiedliwić tym paszkwilem propagandowym. pie**oleni w pierwszych dniach agresji w 67 wymordowali więcej ludności cywilnej niż ospisali w tym gniocie.



Że niby kto? Rząd Izraela czy te poszczególne rodziny? :roll:

Jak miewam to kraje arabskie dopuściły się agresji na owe państwo. Jeśli się mylę, oświeć mnie źródłem.

PS. nie uznaje filmów z żółtymi napisami :amused:

wudun

2016-12-06, 19:57
kiel napisał/a:



Że niby kto? Rząd Izraela czy te poszczególne rodziny?



W trefie gazy morduje rząd jak i zwykłe rodziny. Każecie wszystkim siebie przepraszać za to że niemcy was mordowali a sami robicie to w strefie.

Wojna w syri to też efekt waszego lobby bo się assada baliście. Tyle w temacie. Zarzucacie światu że was nienawidzi. Zadaj sobie zasadnicze pytanie. Dla czego tak jest że wasz naród systematycznie co 100 lat przeżywa mniejszy lub większy holokaust? Odpowiem Ci bo jesteście za bardzo zadufani w sobie żeby to zauważyć.

Zjawialiście się w jakimś kraju bez swojego jako uchodźcy(przed 1946) i korzystaliście z ich gościny. Nic w tym złego, tylko że wy od początku uważaliście ludzi którzy was gościli za gorszych od was. Jak gość ma pogardę do goszczącego w oczach i czynach to nic dziwnego że się to tak kończy że was mordują. I nie nikt was nie morduje za to że jesteście żydami tylko za to jakimi ludźmi jesteście dla innych z poza waszego kręgu.

Nie chcę krakać ale wasz system bankowy się zaraz załamie i nie zdziwię się jak świat się na was znowu rzuci. Tylko teraz to nie będą niemcy a wk***iony cały świat zachodni oraz capaci których z taką pasją sobie pod nosem hodujecie.

papusiek111

2016-12-06, 20:16
No i co z tego ? Słabi są słabymi ! I wystarczy jeden dyktator który nie będzie chciał słabych w kraju żeby zniszczył całą populację. Nie wolno dawać sobą pomiatać ! Nigdy !
:-x