18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

THEMAN

2010-12-11, 17:38
Teraz może poczuć sie wolny :)

KN...........NT

2010-12-11, 18:42
Tylko to wam pozostaje: wklejać na nas głupie obrazki na fora i wymyślać kawały. My w ten czas zarobimy więcej pieniędzy.

Pan Fasola

2010-12-11, 18:43
KNT napisał/a:

Tylko to wam pozostaje: wklejać na nas głupie obrazki na fora i wymyślać kawały. My w ten czas zarobimy więcej pieniędzy.


Takich jak ty powinno się zagazować.

KN...........NT

2010-12-11, 18:47
Pan Fasola napisał/a:


Takich jak ty powinno się zagazować.



Bo jestem żydem? Powinieneś nam współczuć, za to co się stało podczas II wojny światowej. Gdyby nie my, ten kraj byłby sto lat za murzynami.

Pan Fasola

2010-12-11, 18:48
KNT napisał/a:



Bo jestem żydem? Powinieneś nam współczuć, za to co się stało podczas II wojny światowej. Gdyby nie my, ten kraj byłby sto lat za murzynami.


Chyba śmieszny jesteś. A co niby żydzi zrobili dla świata?

AL...........ON

2010-12-11, 18:55
KNT robimy jakiś interesik? Co fajnego sprzedajesz?

KN...........NT

2010-12-11, 19:00
Pan Fasola napisał/a:


Chyba śmieszny jesteś. A co niby żydzi zrobili dla świata?



Najwięksi ludzie tego świata byli żydami. Przypadek?
Odpowiem: Nie. Po prostu jesteśmy inteligentni. Wielu nam tego zazdrości, tak samo pieniędzy. Dlatego właśnie tak wiele osób nas nienawidzi.

AL...........ON

2010-12-11, 19:04
Heh! Żydka można porównać do chinola.. wszędzie, pełno więc czystym przypadkiem jest fakt, ze wasza nacja jest tam gdzie jej być nie powinno..

Aa.. prócz atmosfery.

Obrzyn

2010-12-11, 19:09
@KNT HAhahah no nie, jesteś bezczelny. Może przypomnieć Ci trochę historii? Może nienawidzą was za np. próbe utworzenia państwa w państwie, może za dywersje i sabotaż w czasie II wojny św. i kolaboracje z sowietami a może za niewdzięczność za setki lat tolerancji o schronienia w europie jakiej Polska ochoczo wam udzielała? Oj dużo tego jest stanowczo za dużo.

KN...........NT

2010-12-11, 19:34
Obrzyn napisał/a:

Może nienawidzą was za np. próbe utworzenia państwa w państwie, może za dywersje i sabotaż w czasie II wojny św. i kolaboracje z sowietami


Jakieś konkretne przykłady, czy tylko będziesz pisał: argumentum ad ignorantiam?

Obrzyn napisał/a:

za niewdzięczność za setki lat tolerancji o schronienia w europie jakiej Polska ochoczo wam udzielała?


Większość z nas płaciło podatki i walczyło przeciw Niemcom, to nazywasz niewdzięcznością?

ALTON napisał/a:

Heh! Żydka można porównać do chinola.. wszędzie, pełno więc czystym przypadkiem jest fakt, ze wasza nacja jest tam gdzie jej być nie powinno..

Aa.. prócz atmosfery.



Pozwolę sobie, tego nie komentować.

Obrzyn

2010-12-11, 21:01
Mi możesz oczywiście nie wierzyć, więc będę posiłkował się cytatami ludzi znanych: Im chyba nie zarzucisz ignorancji i antysemityzmu:
"Dlaczego (...) dotąd oficjalne koła żydowskie nie potępiły jawnej zdrady i innych zbrodni, jakich się wobec Polski i polskich obywateli dopuszczali przez cały czas okupacji sowieckiej?"(Gen. Władysław Sikorski, 11 czerwca 1942 r.)

Norman Davies 1987r: "Wśród kolaborantów, którzy przybyli, aby pomagać sowieckim siłom bezpieczeństwa w wywózce wielkiej liczby niewinnych mężczyzn, kobiet i dzieci na odległe zesłanie i przypuszczalnie śmierć, była nieproporcjonalnie wielka liczba Żydów."

"Ujawniło się, ze ogół żydowski we wszystkich miejscowościach, a już w szczególności na Wołyniu, Polesiu i Podlasiu (...) po wkroczeniu bolszewików rzucił się z całą furią na urzędy polskie, urządzał masowe samosądy nad funkcjonariuszami Państwa Polskiego, działaczami polskimi, masowo wyłapując ich jako antysemitów i oddając na lup przybranych w czerwone kokardy mętów społecznych. "
(Dowódca AK, gen. Stefan Rowecki-"Grot", 25 września 1941 r.)
Mozna by dużo przykładów dawać jeżeli chodzi o okres II wojny ale problem w tym okresie się nie zaczął ani nie skończył niestety.

Utworzenie państwa buforowego tzw. Judeo-Polonii w kolaboracji z zaborcami Rosyjskimi przez syjonistę rosyjsko-żydowskiego z Odessy Wladimira Żabotinskiego a później z Niemieckimi przez Niemiecki Komitet Wyzwolenia Żydów Rosyjskich jest świadomie przemilczanym faktem.(sorry nie mam cytatow, mozesz nazwac antysemityzmem ten argument)

<q>Większość z nas płaciło podatki i walczyło przeciw Niemcom, to nazywasz niewdzięcznością?</q> No tu przyznaje, że nie zadałem sobie trudu by takich żydów znaleźć, więc czekam na konkrety od Ciebie.

morinho

2010-12-11, 21:16
Czy tutaj k***a niema żadnego szanującego się moderatora który zauważyłby że KNT to ten sam TROLL co PAN FASOLA?
Czy wy tego nie widzicie?

[ Komentarz dodany przez: Conscribo: 2010-12-11, 21:19 ]
widzimy, widzimy, czill ;)

YeeZooS

2010-12-11, 21:19
Przej***ne tak nie mieć kawałka ch*ja

riodoro1

2010-12-11, 21:36
O żesz Ty k***a, żyd na sadisticu :O
Kto otworzył drzwi od pieca ?!