18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żyd Beatboxer

mateomati • 2011-06-09, 23:20
Zdjęcie znalezione przeze mnie xD
Niestety, na Mistrzach.org został odrzucony, niby za obrazę mniejszości jakieś tam... Bleh. :-|




Na żywo pod adresem : Oświęcim?
Czyżby wracał do swych korzeni? :-D

yadam

2011-06-10, 13:20
a czy to sa k***a mistrzowie?

_R...........s_

2011-06-10, 19:15
nie ma co się przejmować mistrzami bo to ch*j na czopach, portal dla zj***nych gimbusów które przejęły zarówno mistrzów jak i komixxy, a ich ekspansja coraz bardziej się rozszerza. sadol ogrodzony hardem ciągle jeszcze opiera się napływowi ćwierć mózgów, jednak joemonster nie jest już w tak dobrej sytuacji, wystarczy spojrzeć na filmiki które wychodzą z poczekalni, kompilacje faili, albo bicie po jajach, coś na poziomie prawdziwego gimbusa.

annnaiptp

2011-07-01, 20:55
w oświęcimu co rok odbywa się live festival na którym śpiewa, czopy

1488

2011-07-16, 00:53
już wiadomo kto prowadzi mistrzów...parchy!!! Tam można obrażać tylko Polaków o żydach ,murzynach i pedlach ani słowa.

Saia

2011-07-16, 01:18
Nie chodzi o to, że odrzucili bo to była obraza mniejszości. To żadna obraza. Ty po prostu jesteś kretynem.
Pewnie nawet nie masz pojęcia kto to jest tylko pie**olisz żeby parę piw zdobyć.

tak przy okazji: 1488, nie wiem czy ktoś ci to mówił, jeśli nikt to pozwól, że cię oświecę. Jesteś niedorozwinięty umysłowo.

1488

2011-07-16, 01:27
Saia nadal nie podałeś powodu odrzucenia tego zdjęcia w tym swoim bzdurnym wywodzie.Sugerując jednocześnie ,że ten żydek to niezwykła persona z której nie wypada się śmiać.Krótko mówiąc bujasz w obłokach jak ten żyd.

Nap_Limak

2011-07-16, 02:04
Może dlatego odrzucili, bo nikogo to nie śmieszy?
PS. ch*jowy skrin.
PS2. naprawdę ch*jowy.

:facepalm:

Saia

2011-07-16, 02:05
Moja wypowiedź odnośnie ciebie była budowana na absurdalnej (lub niezrozumiałej) twojej wypowiedzi. Na wstępnie bez jakichkolwiek argumentów obraziłeś osoby prowadzące portal mistrzowie.org. Następnie może nie bezpośrednie ale próbowałeś obrazić mniejszości. Od razu zaznaczę, że nie utożsamiam się z nimi. Chodzi mi o to, że jak już kogoś/coś obrażasz to mniej podstawy. Tak sobie pomyślałem, że skoro ty możesz kogoś bez podania przyczyny obrazić to ja mogę ciebie.
Nie każę ci lubić murzynów, gejów, katolików czy żydów. Ale jeśli już ich( czy innych) nie lubisz to miej chociaż jakieś argumenty ku temu a nie tak bo tak.
Dopóki mi nie wytłumaczysz w racjonalny sposób czemu w taki a nie inny sposób myślisz, to jesteś dla mnie niedorozwinięty.

Co do tematu Matisyahu. Jest to artysta reggae, można go lubić lub nie - kwestia gustu. Nie da się jednak zarzucić mu tego, że nie umie tworzyć muzyki. Nawet mój znajomy, osoba które nie przepada za muzyką reggae, stwierdziła, że matisyahu zna się na tym co robi. To nie jest nowa gwiazdka. Od prawie 10 lat tworzy muzykę na pograniczu reggae. Kiedyś już się nawet tu przewinął temat założony przez centuriona o nim. Teraz autor tematu wyskoczył podniecony kogo to on nie odkrył. To tak jakby wyjść i powiedzieć "ej ten bruce dickinson to ma na okładce płyty jakiegoś ch*j-wie-co-zombie". Jeśli o mnie chodzi to artykuł jest o kant dupy. Ani zabawny, ani mądry. Po prostu przygłupi i stary "news" dla ograniczonych umysłowo.

ritu4l

2011-07-16, 06:41
@up, nie powiedziałbym, że to jest artykuł. Raczej jakieś nie wiadomo co, z nie wiadomo po ch*j popodkreślanymi pierdołami, które chyba w zamierzeniu miały śmieszyć.

Pener

2011-07-16, 06:43
Saia, zawsze miałeś taki k***itny podpis?

dback

2011-07-16, 07:54
Nie za obrazę został odrzucony a za ch*jOSTWO. Nie zrozumiałeś intencji na Miszczach - tam się wrzuca tylko śmieszne rzeczy ;)

@kudlaty1125
Co biedoku nie dostałeś się na główną to teraz pomachasz fakolem do nich z innego serwisu? :)

Złowroga Pralka !

2011-07-16, 08:23
Zacznijmy od tego że ten typ jest naprawdę dobry w tym co robi . I nie nie okrada czy jakieś tam pie**olenia zwyczajowe o żydach . Jest naprawdę spoko co więcej miałem okazje posłuchać go na żywo więc raczej wiem co mówie ( raczej bo byłem troszke wstawiony)

Piromanx

2011-07-16, 12:44
coolest znaczy najzimniejszy?

krishna

2011-07-16, 15:47
@Piormanx

a to czasem nie jest the coldest? :roll: