18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Życzenia noworoczne...

Autentyks • 2013-12-25, 11:28
Jak widzę takich ludzi to zastanawiam się w którą mi k***a stronę zmierzamy...

Mr.Drwalu

2013-12-25, 11:41
Pamiętam słynną akcje na sadolu coś z pedofilem czy coś takiego. :amused:
Jak się klikło w link oprawcy to wyskakiwał Twój profil z pejsbuka. :szczerbaty:
Użyszkodnicy nie ogarnęli tego, że to był trolling na pełnej k***ie, to później płakali w komciach:

"k***a, to nie ja!", "To nie ja przecież, usuń mój profil", "Dlaczego jak klikam w ten link widzę siebie!?" itp.. :ubawdolez:

Dokładnie w tym temacie - Dzięki Prometheus_Coprophagus za link :>

modzgi

2013-12-25, 11:41
A Średnie IQ na tym profilu wynosi 147 ;D

sa...........os

2013-12-25, 12:08
Mr.Hardistic napisał/a:

Pamiętam słynną akcje na sadolu coś z pedofilem czy coś takiego. :amused:
Jak się klikło w link oprawcy to wyskakiwał Twój profil z pejsbuka. :szczerbaty:
Użyszkodnicy nie ogarnęli tego, że to był trolling na pełnej k***ie, to później płakali w komciach:

"k***a, to nie ja!", "To nie ja przecież, usuń mój profil", "Dlaczego jak klikam w ten link widzę siebie!?" itp.. :ubawdolez:



Żeby tylko. Z piętnaście osób groziło pozwem do sądu. :P

BongMan

2013-12-25, 12:11
Tak patrząc z perspektywy czasu to Doda jest całkiem spoko... Na pewno śpiewa lepiej niż te z dupy wyjęte nowe gwiazdki typu np. Inna. Ta to jest dopiero szczyt żenady muzycznej. Ładna panienka, ale głosu i talentu totalne zero, dlatego podczas występów lata z gołą dupą (fajną ma, przyznam) żeby odwrócić uwagę od ch*jowej muzyki :D

4x4offroad

2013-12-25, 12:39
Maciej rozj***ł system soczystym ''ssij'' :D

dmnunited

2013-12-25, 14:32
Cytat:

A Średnie IQ na tym profilu wynosi 147 ;D



chyba wszystkich "follow'ujących" ten profil. w zależności od ilości osób.

Akki11

2013-12-25, 15:42
Ja pie**ole, jak można być tak głupim. I Który mądry zamazał imiona różowym kolorem, to nie jest portal dla pedalstwa :homer:

PioTq3K

2013-12-25, 17:12
Dostałem ponad 20 gróź różnego typu.
Od takich gdzie ofiara miała mi naje**ć
Po takie gdzie miałem oczekiwać wezwania do sądu :D

Nigdy się tak nie uśmiałem :lodowka:

Mom and Death

2013-12-25, 17:25
Cytat:

Tak patrząc z perspektywy czasu to Doda jest całkiem spoko... Na pewno śpiewa lepiej niż te z dupy wyjęte nowe gwiazdki typu np. Inna. Ta to jest dopiero szczyt żenady muzycznej. Ładna panienka, ale głosu i talentu totalne zero, dlatego podczas występów lata z gołą dupą (fajną ma, przyznam) żeby odwrócić uwagę od ch*jowej muzyki :D



o czym ty pie**olisz :ks_homer:

parzyh

2013-12-25, 18:34
hahahha, jak kiedys wrzuciłem ten link na fb i napisałem, żeby nie ufać tej osobie przez 3 dni dostawałem telefony i wiadomości od znajomych i pytali sie o co mi chodzi a niektórzy idioci mi grozili (pewnie mieli coś na sumieniu) hahah

Senegha12

2013-12-25, 19:25
Ej, powiedzcie mi: Jak takie coś zrobić?