18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Życie, zmiany, browar zaklepany

Pravicow • 2014-03-15, 18:24
Tak to jest. Polska vs. III Rzesza



Moje dzieło.

RockyWood

2014-03-15, 18:28
albo "ooo - mój prezes" :amused:

Pleso93

2014-03-15, 18:31
Ale taka prawda, więc o co chodzi? :-P

LICH0

2014-03-15, 18:35
Nie mierz innych swoją miarą.

ganji

2014-03-15, 18:49
"Osiągnął coś w życiu". Nosz k***a od kiedy to REALNIE, dobry samochód to odzwierciedlenie sukcesów w życiu. Zobaczcie na sytuacje u ruskich. Dom z gliny polepiony, ale jeep, albo inne audi stoi za zagrodą. Kiedyś w przeszłości mongoli chwalili się swoimi końmi i to był wyznacznik czegoś, i tak zostało mongołom dzisiejszym, że jak dobre auto to już musi być człowiek sukcesu.

matixxx

2014-03-15, 18:49
nie no wy tak naprawdę macie ? Chodzi mi o to że Wy ... nie wiem bo sam jestem Polakiem i jakoś nie mam kurestwa w sercu powiem więcej - Nie chcę wywoływać wojen i nie chcę być panem świata

go...........et

2014-03-15, 18:59
O ile się nie myle to CLA i nowy kosztuje coś około 25000 burro, więc aż taki wielki sukces to nie jest;)
A co do obrazka - szczera prawda.

McMenel

2014-03-15, 19:17
Mercedesem chcesz zaimponować... Dla Niemca posiadanie merca to standard. Tak samo jak dla Francuza Renault czy Citroen. Podobnie z Włoskim Fiatem. Czemu bo k***a tam rządy rządzą a nie wpie**alają się między wódkę i zakąskę chcąc ukraść jak najwięcej.

Krakus76

2014-03-15, 19:39
bo w polsce jak ktoś ma taki samochód to musiał nakraść, uczciwy polak nigdy nie kupi takiego samochodu, uczciwy niemiec tak

j-t-t-s

2014-03-15, 20:02
Być może takie samochody powinny wywoływać takie reakcje...
Ja widząc nowego merca/jaguara/proshe itd. Zawsze myślę:

"Spalić to gówno razem z tą p*zdą/ch*jem w środku."

Niestety jak na razie pocieszam się tylko wodzeniem kluczami po karoserii.

Sova30

2014-03-15, 20:11
up up up up...
Co wy za głupoty wygadujecie. Nie liczyłem tego, ani nie mam z żadnych sprawdzonych źródeł, ale podejrzewam, że ok 70% luksusowych samochodów, które kosztują grubo ponad 100 000 zł to auta firmowe, służbowe czy po prostu leasingowe.
Ktoś założył sobie firmę zaczyna mu w miarę się układać to dawaj kupi Mietka pojeździ rok i stwierdzi, że jednak go nie stać na spłatę rat i go sprzedaje.
Kumpel ma znajomego, który "odzyskuje" takie właśnie auta od ludzi, którym się wydawało, że ich stać, ale niestety jeśli co miesiąc przychodzi rata powiedzmy 5000 zł do tego paliwo np. 1000 zł bo takie auta mało nie palą, to wystarczy mały kryzys w firmie przez pół roku i po wspaniałym autku :)

Są też tacy, którym k***a tak biznes się kręci, że co roku kupują sobie nowe wypasione bryki, bo jak mają zapłacić kilkaset tys. zł podatku to lepiej jest wrzucić sobie auto w koszty i ch*j niech stoi w garażu.

j-t-t-s napisał/a:

Niestety jak na razie pocieszam się tylko wodzeniem kluczami po karoserii.



Jak bym cię k***a zobaczył jak rysujesz kluczykami po moim nowym aucie wartym dobre mieszkanie, to bym ci pedale ręce połamał, to może byś się nauczył a jeszcze do tego musiał byś zapłacić kilka tysi za lakierowanie oczywiście w ASO.

Co cię k***a obchodzi skąd kto ma takie czy inne auto, jest bardziej inteligentny niż ty to sobie zarobił i kupił, albo dobrze wałki kręci czy dobrze kradnie i ch*j ci do tego matole, Weź się k***a do roboty to może sobie też taki kiedyś kupisz a nie wypisujesz farmazony.

St...........ke

2014-03-15, 21:40
@up z którego psychiatryka zwiałaś?