18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Życie w Polsce

by...........cz • 2013-07-03, 16:36
Rozmowa dwóch Bułgarów:
- Wiesz stary, jakie w Polsce to mają życie... Rano wstajesz, śniadanie - seks, później kąpiel, drugie śniadanie - znowu numer, do obiadu jeszcze parę razy, po obiedzie znowu seks i tak już do samej nocy...
- A skąd Ty to wiesz? Byłeś kiedyś w Polsce?
- Ja nie, ale moja siostra była.


:mrgreen:

Dy...........za

2013-07-03, 16:53
Rozmowa dwóch ciapatych:
- Wiesz stary, jakie w Anglii to mają życie... Rano wstajesz, śniadanie - seks, później kąpiel, drugie śniadanie - znowu numer, do obiadu jeszcze parę razy, po obiedzie znowu seks i tak już do samej nocy...
- A skąd Ty to wiesz? Byłeś kiedyś w Anglii?
- Ja nie, ale moja koza była.

BILBO18

2013-07-03, 16:57
Kieras mówił o Szwecji :roll:

chrucik

2013-07-03, 17:03
jasne k***a to raczej 'ciapate bułgary' dymają nasze laski...

Ciesin

2013-07-03, 20:38
@up:
Pozdrów siostre i niech już zdejmie dżilbab.

Samudaripen

2013-07-03, 20:46
chrucik
Chyba twoją starą dymają :D

Chodzi oto, że dz**ki w Polsce są zazwyczaj z Bułgarii/Rumunii/Ukrainy :D


deritv

2013-07-03, 22:18
Zabawne, że ktoś gdzieś na świecie marzy o życiu takim jak w Polsce :)

eligurf

2013-07-03, 23:50
up up up up up up
Kocham tych wszystkich co potrafią czytać ze zrozumieniem.

chrucik

2013-07-04, 22:01
Hahaha Ciesin, Samudaripen_Porajmos, oni przynajmniej wychodzą do klubów (czy innych miejsc publicznych) i wyrywają dupy. k***y, bo k***y ale r*chają. Diss'y na poziomie twoja stara, siostra etc. zachowajcie sobie na wrzesień jak wrócicie do gimbazy :D


Samudaripen

2013-07-04, 23:24
To, że ty nie wychodzisz do miejsc publicznych to nie znaczy, że inni tutaj też nie wychodzą :roll: Bo mam rozumieć, że pisząc "oni przynajmniej wychodzą do klubów (czy innych miejsc publicznych) i wyrywają dupy" masz na myśli, że my nie wychodzimy czy źle zrozumiałem. Zresztą nie znam osobiście żadnej laski, która by dała dupy jakiemuś cyganowi z Bułgarii bo wcześniej napisałeś, że to "raczej oni r*chają nasze laski" poza tym nie wiem czemu piszesz "nasze", mówisz to (a raczej piszesz) jakby były na twoją wyłączność ;)

chrucik

2013-07-05, 00:45
-Dobrze zrozumiałeś, wnioskuję z wypowiedzi.
-A ja znam takowe (wiem, nie ma się czym chwalić) dlatego pisze o tym, że polscy panowie nie potrafili im dogodzić i je ciapaki strugali. (tj dokładnie, modelowi Bułgarzy: wyżelowani opaleni czarne włosy itd.)
-Nasze w sensie polskie rodowite dziewczyny z tego miasta gdzie i ja się urodziłem.
BTW cyganie trzymają się swoich klik, enklaw czy jak tam zwał...