18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Życie ruskich pedałków nie jest usłane różami

Flodzia • 2023-04-24, 13:09
ale zacnym i słusznym wpie**olem


pytolsky

2023-04-24, 13:12
Pytanie, czy na pewno słusznie? Bo zapewne dostali za sam fakt bycia gejuchami, a nie pedziami z parad.

Love_is_Love

2023-04-24, 13:14
pytolsky napisał/a:

Pytanie, czy na pewno słusznie? Bo zapewne dostali za sam fakt bycia gejuchami, a nie pedziami z parad.



Dokładnie tak. Ale polskie zwierzaki lubią takie właśnie postawienie sprawy. Zawiodłem się na Tobie Flodzia.

MalcolmX

2023-04-24, 13:22
Ruskiej k***ie wsio rawno... tak samo będzie się znęcał nad pedałem, jak nad kotem, małym dzieckiem, albo kobietą. Dla tych bydląt po prostu przemoc jest fajna. Sk***ysynów powinno się wypalić żelastwem do gołej ziemi. Na miejsce tych bydląt, ewentualnie mogą wejść pragmatyczne i pracowite Chinczyki.

~Velture

2023-04-24, 13:24
Przecież w ruskiej armii to r*chanie podwładnych (dosłownie r*chanie ich swoim fiutem w ich dupsko uprawiając seks analny) jest na porzadku dziennym... Chyba ci wyjątkowo byli wybredni w doborze partnera.

nowynick

2023-04-24, 13:26
powinien być jakiś zakaz okazuwania tego publicznie, bo rzygać się chce normalnym ludziom, ale egzekucję prawną powinna przeprowadzać policja czy sm, a nie grupa łysych kolegów niepewnych własnej seksualności (czego się boją, że się zaraźą?)

Sztruks

2023-04-24, 13:27
Co mnie to obchodzi kto z kim sypia? Jak nie robi mi i dzieciom krzywdy to w czym problem?

darek1234

2023-04-24, 13:40
Czytam Jacka Kaczmarskiego i właśnie przed chwilą był fragment o ruSSKim bydle srającym na łóżka ludziom podczas wojny w Czeczeni. To najlepiej oddaje czym jest to kacapSSkie bydło

alojz

2023-04-24, 13:50
dlaczego słusznym wpie**olem? - czym sobie zasłużyli, tym że jeden drugiego r*cha? to tak jakby in zazdrościli popaprańcy

opółnocyuciebie

2023-04-24, 13:51
To są żołnierze, czy fryzjerzy, bo już sam nie wiem...

Antypolak666

2023-04-24, 14:00
Jak widać po komentach, polskie śmieci i ruskie śmieci to to samo gówno we łbie. j***ni neandertale, byle mordować i się znęcać, nie ważne za co.

skywalker75

2023-04-24, 14:07
Podejrzewam, że te pedzie to i tak najdzielniejsi żołnierze w całej tej kacapskiej armii alkoholików i degeneratów :roll:

dżonyłojlker

2023-04-24, 14:09
Antypolak666 napisał/a:

Jak widać po komentach, polskie śmieci i ruskie śmieci to to samo gówno we łbie. j***ni neandertale, byle mordować i się znęcać, nie ważne za co.



Wskaż komentarz w którym ktoś pochwala mordowanie i znęcanie się, nie ważne za co.

T3RMINATOR

2023-04-24, 14:16
Jak się kochają i nie obnoszą się z tym to ich sprawa.

j***ć pedałów!

Ups ch*jowo to zabrzmiało.

Do wora i do jeziora jednych i drugich.

garota

2023-04-24, 14:31
Mi to jeszcze bardziej szkoda tych oprawców. Wyobrażacie sobie jakie oni muszą mieć zj***ne życie? Co się działo w ich domach? Jak traktowali ich rodzice? Naprawdę poznałem wielu zjebów którzy rozumowali tak samo jak ci oprawcy i każdy z nich pochodził z rozbitej patologicznej rodziny gdzie była bieda, syf, brud i ubóstwo. I ta szlachta polska siedząc w grupie żłopiąc jak najtańsze piwsko (byle więcej) przekazywała sobie takie zachowania. Pamiętam jeszcze jak gadali pierdoły typu "japonki noszą tylko pedały". Taki przyziemne i prostackie teorie niestety mogą doprowadzić do patologicznych i brutalnych zdarzeń.

Z drugiej strony na zachodzie LGBTQ+CIS BIS CIS KIS FIS ZIS GIS. rozwija się jak poj***ne więc może takich sytuacji powinno być więcej? Ciężko się zdecydować. Jednym i drugim mówię nie.