18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwrot niczym w filmach akcji...

Halman • 2021-11-22, 09:42

nieprzygotowani, no zupełnie nieprzygotowani... :amused:

r061071

2021-11-22, 09:46
zabił ich a jednak uciekli

mygyry

2021-11-22, 09:50
Zawsze mnie to ciekawi, facet obok siebie ma te dwie torebki, mimo wszystko, musi wysiąść, obejść auto wyciągnąć te dwie torebki a następnie się wraca, zeby wejść na posesję, k***a tak trudno po to sięgnąć z fotela kierowcy?

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2021-11-22, 10:04
mygyry napisał/a:

Zawsze mnie to ciekawi, facet obok siebie ma te dwie torebki, mimo wszystko, musi wysiąść, obejść auto wyciągnąć te dwie torebki a następnie się wraca, zeby wejść na posesję, k***a tak trudno po to sięgnąć z fotela kierowcy?



Może ktoś po prostu dba o samochód i zależy mu żeby nic porysować, zniszczyć tapicerki. Nie dla każdego samochód to tylko urządzenie do przemieszczania z punktu A do B

jimiq

2021-11-22, 10:27
Myśleli że maseczek dwóch się wystraszy

Clistwood

2021-11-22, 10:46
mygyry napisał/a:

Zawsze mnie to ciekawi, facet obok siebie ma te dwie torebki, mimo wszystko, musi wysiąść, obejść auto wyciągnąć te dwie torebki a następnie się wraca, zeby wejść na posesję, k***a tak trudno po to sięgnąć z fotela kierowcy?



Bo Polacy tak mają. Po co chodzić bez sensu kilka razy jak można tak jak napisałeś.

mygyry

2021-11-22, 10:47
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Może ktoś po prostu dba o samochód i zależy mu żeby nic porysować, zniszczyć tapicerki. Nie dla każdego samochód to tylko urządzenie do przemieszczania z punktu A do B



Tak samochód to jest urządzenie do przemieszczania z punktu A do B
Nigdy nie zrozumiem jak niektórzy kochają trochę blachy na kółkach, którą i tak zmienisz za kilka lat, chyba że jesteś Januszem i kochasz swoje passeratti bardziej niż dzieci.

Demonio

2021-11-22, 12:12
mygyry napisał/a:

Tak samochód to jest urządzenie do przemieszczania z punktu A do B
Nigdy nie zrozumiem jak niektórzy kochają trochę blachy na kółkach, którą i tak zmienisz za kilka lat, chyba że jesteś Januszem i kochasz swoje passeratti bardziej niż dzieci.



Nie każdy jeździ zdezelowanym rupieciem który po kilku latach oddaje na złom, ja wolę przy wymianie na nowy model nie mieć zanizonej wartości pojazdu, nie pale w aucie, nie żre jak świni za kółkiem

caveman89

2021-11-22, 12:21
Polak, Niemiec i Rosjanin pojechali na safari.
Poszli rano na polowanie, każdy w inną stronę.Wieczorem spotykają się przy ognisku i opowiadają o swoich dzisiejszych sukcesach...
Polak mówi:
- Ja upolowałem tygrysa!
Niemiec:
- A ja antylopę!
Rosjanin:
- A ja noplisa!
Polak i Niemiec spojrzeli na siebie zakłopotani, bo nie znali takiego zwierzęcia, ale nic nie mówią.
Na drugi dzień rano ponownie polowanie, wieczorem ognisko i opowiadanie o sukcesach.
Polak:
- Ja nic nie upolowałem...
Niemiec:
- Ja tylko małpę...
Rosjanin:
- A ja trzy noplisy!
Polak i Niemiec zdziwieni pytają:
- Ty, Wania... a co to jest noplis?
Wania odpowiada:
- Noplis? A to takie czarne co biega na dwóch łapach i woła "NO, PLEASE!"...

metyoo

2021-11-22, 14:05
mygyry napisał/a:

Zawsze mnie to ciekawi, facet obok siebie ma te dwie torebki, mimo wszystko, musi wysiąść, obejść auto wyciągnąć te dwie torebki a następnie się wraca, zeby wejść na posesję, k***a tak trudno po to sięgnąć z fotela kierowcy?



sięgnąć nie problem, ale wyjść z auta już tak.

mygyry

2021-11-22, 16:35
Demonio napisał/a:

Nie każdy jeździ zdezelowanym rupieciem który po kilku latach oddaje na złom, ja wolę przy wymianie na nowy model nie mieć zanizonej wartości pojazdu, nie pale w aucie, nie żre jak świni za kółkiem



Mam wrażenie, że to jednak ci z rupieciami najbardziej się spuszczają nad samochodem, drugimi onanistami są ci co wszystko mają w kredycie, bo jakakolwiek usterka jest ponad ich budżet.
Zresztą wystarczy obejrzeć program "drogówka" nie ma odcinka gdzie nie trafi się jakiś imbecyl który musi wezwać policję, bo się z kimś dotknęli, nie potrafią nawet wskazać śladu na samochodzie, ale skoro ich wóz stracił cnotę to domagają się plutonu egzekucyjnego, przecież to jakieś zj***nie umysłowe.

Kurde26

2021-11-22, 18:40
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Może ktoś po prostu dba o samochód i zależy mu żeby nic porysować, zniszczyć tapicerki. Nie dla każdego samochód to tylko urządzenie do przemieszczania z punktu A do B



Gdyby tak dbał to by to gówno jechało w bagażniku. Poza tym wydaje mi się że jedną kule wyj***ł do własnego auta i to z premedytacją.

meier

2021-11-22, 21:59
mygyry napisał/a:

Zawsze mnie to ciekawi, facet obok siebie ma te dwie torebki, mimo wszystko, musi wysiąść, obejść auto wyciągnąć te dwie torebki a następnie się wraca, zeby wejść na posesję, k***a tak trudno po to sięgnąć z fotela kierowcy?



wypadnie Ci kiedyś dysk w odcinku piersiowym to zobaczysz dlaczego :D

URAGE

2021-11-22, 23:34
mygyry napisał/a:

Tak samochód to jest urządzenie do przemieszczania z punktu A do B
Nigdy nie zrozumiem jak niektórzy kochają trochę blachy na kółkach, którą i tak zmienisz za kilka lat, chyba że jesteś Januszem i kochasz swoje passeratti bardziej niż dzieci.



Tak ,wszystkie rzeczy się zużywają, każdą z nich trzeba kiedyś wymienić, na ch*j dbać o cokolwiek, przecież to nie ma znaczenia. Tak samo jak twoje pie**olenie, bo nie każdy jest lalusiem z pieniędzmi od rodziców i widać że k***a nie rozumiesz wartości ludzkiej pracy ani pieniędzy i rzeczy za nie kupione, o które myślący człowiek dba. W dzieciństwie plecak szkolny służył mi 3 lata, a inne gnoje rozjebywały swoje torby co kilka miesięcy. Zgaduję że do takich należysz i masz też myśli samobójcze, co?

mygyry

2021-11-23, 11:17
URAGE napisał/a:

Tak ,wszystkie rzeczy się zużywają, każdą z nich trzeba kiedyś wymienić, na ch*j dbać o cokolwiek, przecież to nie ma znaczenia. Tak samo jak twoje pie**olenie, bo nie każdy jest lalusiem z pieniędzmi od rodziców i widać że k***a nie rozumiesz wartości ludzkiej pracy ani pieniędzy i rzeczy za nie kupione, o które myślący człowiek dba. W dzieciństwie plecak szkolny służył mi 3 lata, a inne gnoje rozjebywały swoje torby co kilka miesięcy. Zgaduję że do takich należysz i masz też myśli samobójcze, co?



Ohoho jaki głęboka analiza kogoś, kto całe swoje życiowe nieudacznictwo zwala na biednych rodziców.
Tak się składa, że jestem z biednego domu i wyprowadziłem się mając 22lata.

Jak nauczysz się zarabiać na swoje życie na odpowiednim poziomie to zrozumiesz, że to Ty jesteś właścicielem rzeczy a nie one twoim.
Jeżeli ktoś uważa, ze sięgnięcie po torebkę na siedzeniu obok zniszczy jego kochany samochód to ma jakiś problem.