18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwrócenie uwagi

cl...........er • 2013-08-18, 13:10
Jako, że nie każdy siedzi poza sadolem, to wklejam:



"Moja 3letnia córka chciała coś mi powiedzieć.
Byłem bardzo zajęty i nie zwracałem na nią uwagi.
Niezrażona niczym mała zagaduje mnie:
- Tato!
- Tato!
- Tatuś!
- Tatusiu!
- Mirek, k***a!"





Nie moje, bo zaj***łem, ale na pewno nie było.
żródło

Sirlin

2013-08-18, 13:37
k***a...
Wiesz od czego to jest? "-"?
ch*j mnie boli,że skopiowane mogłeś poprawić.

Sarkos

2013-08-18, 13:59
Jakiś chyba niedopchnięty jesteś przeklejając tutaj teksty z YAFUD, a nie z Piekielnych, jak podajesz w źródle. Niech wakacje się już skończą, dzieci wrócą do szkoły i będą miały mniej czasu na takie rzeczy.

cl...........er

2013-08-18, 14:15
@UP
Się tak nie spinaj, gorąco jest, może byś na plac zabaw wyszedł z kolegami się pobawił w piaskownicy?
Pomyłki ze źródłem każdemu mogą się zdarzyć, za co przepraszam.
Pasuje?

Co...........er

2013-08-18, 15:27
@Sirlin skoro boli Cie ch*j to prawdziwa z Ciebie kobieta sadola - hard już czeka

No...........ic

2013-08-18, 22:58
czemu nikt nie da ostrzeżenia albo nie zbanuje tego clubbera?

BrunoL

2013-08-18, 23:02
Mirek?Masz strasznie ch*jowe imię...

energetyk

2013-08-18, 23:02
łasa na piwka k***o nie wrzucaj tego gówna, kazdy z nas ma wyj***ne na te portaliki typu piekielni czy jafud

demz

2013-08-18, 23:05
Nortic, bo moderatorzy nie dają ostrzeżeń wg "taryfikatora" określonego przez regulamin, tylko wg swojego własnego widzimisię. Najczęściej jak jest debil to ostrzeżenia nie dostanie, tylko pozwala mu się zaśmiecać forum. Normalni użytkownicy dostają ostrzeżenia za byle gówno, przykład z dzisiaj jak w temacie z kompilacjami wtf ktoś dostał warna za "wymuszanie piw".

JH...........DS

2013-08-19, 00:06
każdy mirek to dożywotni prawiczek więc to fejk :D

dk2626

2013-08-19, 00:47
clubber84 napisał/a:



Nie moje, bo zaj***łem, ale na pewno nie było.
żródło



Ciesz się, że nie twoje bo miałbyś na głowie 3 letnie dziecko :amused:

PoMaluchu

2013-08-19, 01:05
@BrunoL ty k***a umiesz czytać? To nie jego twórczość, więc nie wiem po co piszesz, że ma ch*jowe imię:/

Cossmos

2013-08-19, 10:07
@PoMaluchu
Bo gimbaza?

@Kolejny raz do wszystkich malkontentów, tudzież popie**oleńców

Piszecie "wypie**alaj z tą gimbazą", "j***ne gimbusy", "wypie**alać do szkoły", "całe szczęście, że niedługo koniec wakacji" - w 99% to zwyczajna hipokryzja. Niestety umysłowo nawet rzekomi 22-latkowie to dzieci z zaburzeniami psychicznymi, którzy mieli smutne dzieciństwo i teraz robią wszystko, żeby zwrócić na siebie uwagę. Zaczyna się od "wypie**alaj ty końska sp***olino" na yt, potem przechodzicie na kwejki, z kwejków na sadola, a na końcu, w tym wspaniałym i niezwykle ciekawym cyklu ewolucji debilizmu, sracie na wycieraczkę przed drzwiami sąsiada.

Po prostu... Wk***iacie mnie już. Czekam na opcję "wciśnij przycisk, żeby zaj***ć mu w ryj" - japońce już się r*chają przez neta, czas może na jakieś mordobicie w sieci?

Ro...........ka

2013-08-19, 11:58
Tak was wk***iają suchary i inne gówna z innych stron, ale 145 (narazie) piw to żaden z was nie