18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

zwolnij - życie jest bardzo kruche i ulotne

okar19 • 2012-02-21, 18:22
kampania społeczna

Sharsh

2012-02-22, 02:23
tak k***a, wklejajcie to na sadola to nam zniszczycie harda... niech ludzie jeżdżą tak jak jeżdżą, przynajmniej jest co oglądać jak się trafi ktoś z kamerką...

marna

2012-02-22, 11:07
zamiast reklam podpasek i syropków powinna przewijać się w każdej TV jakaś reklama społeczna..
Np głupie noszenie odblasków. ile z was popie**ala w ciemnych ciuchach brzegiem ulicy, nie zdając sobie nawet sprawy z tego jak mało widoczni jesteście ?
myślę, że takie kampanie jednak coś dają.

BiałaSiła

2012-02-22, 18:39
gdzie tutaj tkwi sadyzm?

cycuhaha

2012-02-22, 18:41
Co k***a zwolnij?? Młody się wpie**ala na pasy, na nic nie patrzy i pie**oli wszystko. Kierowca ma myśleć za niego? Niech pieszych uczą jak się po przejściu chodzi. Rozglądnąć się i ocenić z jaką prędkością porusza się samochód to nie problem, a jechanie po mieście z prędkością 40km/h to jest kurewski problem.

sr...........ty

2012-02-22, 19:06
Jest to kampania społeczna, ma uświadomić kierowców w większości "królów prostej" i niewydarzonych "drifterów", że są miejsca w których należy zachować szczególną ostrożność. Co prawda mało sadystyczne ale daje do myślenia, przypomina, że nie tylko kierowcy są użytkownikami drogi. I nie ma co tu chejtować skoro nie ma się prawa jazdy i nie miało podobnej sytuacji na drodze z nagle wyłaniającym się z ciemności człowiekiem albo wybiegającym dzieckiem.

Wiochmen

2012-02-22, 19:07
marnotrawna napisał/a:

zamiast reklam podpasek i syropków powinna przewijać się w każdej TV jakaś reklama społeczna..
Np głupie noszenie odblasków. ile z was popie**ala w ciemnych ciuchach brzegiem ulicy, nie zdając sobie nawet sprawy z tego jak mało widoczni jesteście ?
myślę, że takie kampanie jednak coś dają.



ja jak jade gdzies rowerem i wiem ze wroce jakbedzie ciemno to zawsze zabieram kamizelke odblaskową,tylko debile mysla ze to wstyd i obciach w czyms takim smigac...w Angli nawet motocyklisci je ubieraja


Cytat:

Co k***a zwolnij?? Młody się wpie**ala na pasy, na nic nie patrzy i pie**oli wszystko. Kierowca ma myśleć za niego? Niech pieszych uczą jak się po przejściu chodzi. Rozglądnąć się i ocenić z jaką prędkością porusza się samochód to nie problem, a jechanie po mieście z prędkością 40km/h to jest kurewski problem.



Ale ty jestes zj***ny...w miescie jest do 50 bo przy takiej predkosci jak wpie**olsiz sie pod auto masz szanse na przezycie,a przy 60 twoje szanse drastycznie spadaja

AmatorWiader

2012-02-22, 19:10
Młody jest prawie jak T1000 :]

cysio0407

2012-02-22, 19:19
Szczerze, tylko L-ki jeżdżą tą 50tką. A 40, ma być bezpieczne, przy tej prędkości samochodu człowiek jest tak wk***iony, że jak dojedzie na miejsce to zajebie kogoś kluczem do opon wyjętym z bagażnika.

marekeasy

2012-02-22, 19:31
Najlepiej zostawić samochody w garażach i nie będzie wypadków. Zasada jest taka że nawet na zielonym świetle trzeba się upewnić czy jest bezpiecznie na przejściu, a nie jak ta łajza na filmie. To jest klasyczne spotkanie dwóch idiotów, jeden kretyn jedzie samochodem, drugi przez nią przechodzi. Selekcja naturalna działa jeden idzie do piachu a drugiemu zabierają prawko.

kokofon

2012-02-22, 20:10
ch*j w dupe dla tego dzieciaka

elda1987

2012-02-23, 00:56
ja wiem, że to dziecko i sratytaty ale jak się włazi na pasy to się rozgląda a na filmie ewidentnie pokazana głupota szczyla "a wylezę, pewnie nic nie jedzie". Z samochodem człowiek nie wygra i koniec.

Corey_09

2012-02-23, 12:27
Wszedł gnojek i nawet się nie rozejrzał czy coś jedzie czy nie tylko idzie i ch*j go to obchodzi, to dostał za swoje :D

P@...........@C

2012-05-10, 00:39