18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwolennik i przeciwnik Trumpa

fantastico • 2017-07-20, 22:15
Scysja zwolennika Prezydenta Trumpa i przeciwnika Prezydenta Trumpa za pomocą transparentu co rozwściecza zwolennika Prezydenta Trumpa, który to nokautuje przeciwnika Prezydenta Trumpa pojedynczym ciosem w buzię.


GlassEdi

2017-07-20, 22:27
O k***a to Gandalf teraz w USA mieszka :O

Bakejaja

2017-07-20, 22:51
Trza Lać w mordę takich kudłatych, zawszonych i zlewaczałych hipisów. :piwo:

Timitum

2017-07-21, 00:24
Czy ktoś lubi Donalda czy nie, gość bije strone wspierającą komunizm (spójrzcie na baner kolegi tego-co-dostaje-w-ryj).
A komunizm to w dużym skrócie przej***ny system, jeśli nie masz nikogo w nomenklaturze. Ja nikogo nie mam, jak zresztą większość Polaków. Gdybym miał, pewnie ta komunistyczna "rodzina" wpoiła by mi, że Polacy są źli, bo nie chcą być stłamszeni, ale nie jestem pewien. Pozwolę sobie się wypowiedzieć użytkownikowi Loaloa, on pewnie wie więcej na temat komuchów w rodzinnie. Wie też na pewno więcej na temat "ile kosztuje profesjonalne trolowanie", "stawka za troll-posta" i "jak grube dildo można sobie wsadzić w dupe".

ro...........24

2017-07-21, 00:35
[Pasuje w ch*j

PolaczekRR

2017-07-21, 00:37
To nie gandalf tylko dziadek Steva Aokiego :D

~Velture

2017-07-21, 06:11
Gość prowokuje tego dziada (widać jak pokazuje mu lewą ręką aby go uderzył a jednocześnie prawą trzyma za plecami aby pokazać, że nie odda) to po pierwsze.
A po drugie stary pierdziel jest na tyle stary aby wiedzieć, że jak się podnosi na kogoś rękę to trzeba się liczyć z konsekwencjami.
Po trzecie bawią mnie te protesty anty trumpowe bo czy tego chcą czy nie to jest ich prezydentem i wygrał wybory większością głosów a protesty są robione tylko po to aby ludzi straszyć w żydowskich mediach bo nie są w stanie sprawić aby trump zrezygnował z prezydentury.

elfis

2017-07-21, 06:42
cnn albo tvn, opublikują od 12 sekundy i mają już materiał do manipulacji,
rozbawiła mnie ta baba która drze ryja o pokojowym proteście, a wyraźnie widać że lewak zasłużenie dostał po gębie

BigCohones

2017-07-21, 07:43
Akcja - reakcja... Czego dziad się spodziewał ?

gopholl

2017-07-21, 08:42
i ta pacyfka na plecach nokautującego ^^

Maxi96

2017-07-21, 09:54
Starszych ludzi nie powinno się bić nawet jak prowokują.

Nie chodzi o to że nie wypada ale że pierwsze uderzenie może być ostatnim.

Lussy

2017-07-21, 09:55
Obraził mu matkę to dostał :) w tv wytną ten moment i Bd jak w TVN.

mrobi

2017-07-21, 11:31
Velture napisał/a:


Po trzecie bawią mnie te protesty anty trumpowe bo czy tego chcą czy nie to jest ich prezydentem i wygrał wybory większością głosów


Co jak co, ale Trump nie wygrał wyborów większością głosów. Donald zebrał około 3 miliony głosów mniej, ale zdobył miażdzącą przewage głosów elektorskich, aż 80. Oczywiście, popieram Trumpa aniżeli tę marną kobietę( na wypadek gdybyś chciał mi pocisnąć) jeśli się na jakiś temat wypowiada to warto się zaznajomić ;)