18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwija się bardzo ładnie

Cyjanek • 2023-05-25, 13:52
Bardzo ładnie go upie**olił :snajper2:

~REsadER

2023-05-25, 14:13
Kolor owłosienia przypadkowy??


Nie sądzę...

Igorek95

2023-05-25, 14:14
Nie rozumiem atakowania wszystkich fejm mma itp. Ludzkość od zawsze lubiła mordobicia i tak jak kiedyś wybierano gladiatorów spośród niewolników, tak dzisiaj nie ma niewolnictwa, więc trzeba tych "gladiatorów" zniewolić pieniędzmi które im rzucamy :D Nie muszę być patusem, żeby za 40 zł obejrzeć jak się walą po mordach :D Chcę kultury - idę do teatru, chcę historii - idę do muzeum, chcę zobaczyć dzikie zwierzęta - idę do zoo, chcę zobaczyć margines bijący się po gębach - wykupuję ppv :D

SkoPio1

2023-05-25, 14:23
Igorek95 napisał/a:

Nie rozumiem atakowania wszystkich fejm mma itp.



Bo to prymitywne jest.
Zapamiętaj dzień, w którym to zrozumiesz.
;)

spoiler

SizzleMyDizzle

2023-05-25, 14:47
za młodego gówniaka w podstawówce, mówiło się że tylko p*zda wali z liścia ;]

Korcipała

2023-05-25, 15:00
Igorek95 napisał/a:

chcę zobaczyć dzikie zwierzęta - idę do zoo



A ja oglądam dzikie zwierzęta na sadolu i to wystarczy ;-)

robsonx79

2023-05-25, 17:03
SkoPio1 napisał/a:

Bo to prymitywne jest.
Zapamiętaj dzień, w którym to zrozumiesz.



Do tego promuje siłowe rozwiązywanie problemów, czy jak to mówią - "konfliktów". Jak ktoś za młody na oglądanie tego gówna, to uwierzy że to działa.

SantaMaria

2023-05-25, 19:06
Igorek95 napisał/a:

Chcę kultury - idę do teatru, chcę historii - idę do muzeum,



Nie - ty nigdy tam nie byłeś i nigdy tam nie pójdziesz... za wysokie progi patusie XD

kocur

2023-05-26, 00:24
Igorek95 napisał/a:

Nie rozumiem atakowania wszystkich fejm mma itp. Ludzkość od zawsze lubiła mordobicia i tak jak kiedyś wybierano gladiatorów spośród niewolników, tak dzisiaj nie ma niewolnictwa, więc trzeba tych "gladiatorów" zniewolić pieniędzmi które im rzucamy Nie muszę być patusem, żeby za 40 zł obejrzeć jak się walą po mordach Chcę kultury - idę do teatru, chcę historii - idę do muzeum, chcę zobaczyć dzikie zwierzęta - idę do zoo, chcę zobaczyć margines bijący się po gębach - wykupuję ppv



Trzeba być mega zjebem żeby płacić za oglądanie jak j***ne śmieci się biją.

to...........10

2023-05-26, 01:33
"Rozrywka" dla imbecyli.

Mogę zrozumieć sporty walki, w których oprócz siły trzeba się wykazać jakąś techniką, chwytami, itp. Ale to prymitywne walenie się po mordach to kompletne dno.

Igorek95

2023-05-26, 06:28
SantaMaria napisał/a:

Nie - ty nigdy tam nie byłeś i nigdy tam nie pójdziesz... za wysokie progi patusie XD



Nie mierz innych swoją miarą "XD"