18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zupełnie normalna sytuacja

~Velture • 2023-07-15, 03:43
Ja k***a jebie. Kobieta wg. lewackich standardów.
W kobiecej toalecie że wzwodem i kobiecym penisem.
Wkrótce w naszych szkołach :homer:


Budrys2000

2023-07-15, 14:27
SkoPio1 napisał/a:

;>



Jedź na jakąś półkolonię polonistyczną i nie zawracaj dupy

;-)

Raider

2023-07-15, 16:12
ch*j jej stanął

Siriuz

2023-07-15, 17:33
Anonimowyja napisał/a:

Odsetek homoseksualistów w społeczeństwach jest raczej stały (2-6%), Dawid Myśliwiec ma ciekawy odcinek na ten temat
Procent pedalstwa nie rośnie absurdalnie, po prostu ludzie mniej boją się o tym mówić, bo jest to społecznie bardziej akceptowalne niż kilkadziesiąt lat temu.
Ciekawym jest, że ilość homoseksualistów w społeczeństwie jest mniej więcej stała i ludzie z tą cechą nie wyginęli w procesie doboru naturalnego



Taaa, i to, że nie było nigdy w historii faceta, który urodził dziecko to też ze strachu?

Dopóki facetowi nie staje na widok drugiego faceta i nie mierzi go widok nagiej kobiety to nie jest gejem tylko kretynem. Powiedziałbym raczej, że obserwujemy nagły przyrost liczby kretynów.

Anonimowyja

2023-07-15, 23:08
Siriuz napisał/a:

Taaa, i to, że nie było nigdy w historii faceta, który urodził dziecko to też ze strachu?
Dopóki facetowi nie staje na widok drugiego faceta i nie mierzi go widok nagiej kobiety to nie jest gejem tylko kretynem. Powiedziałbym raczej, że obserwujemy nagły przyrost liczby kretynów.



Nie było i nie będzie faceta, który urodzi dziecko - nie oszuka się biologii, nie ma kobiet z fiutami lub mężczyzn z macicami - jest samiec i samica, obie płcie mają określone rolę w procesie rozmnażania. To, że ktoś ma zaburzenia tożsamości seksualnej nie znaczy, że zmieni płeć bo odetnie sobie to czy tamto i będzie przyjmować hormony - to dalej będzie biologiczny samiec czy samica.
A zbok ubrany w sukienkę, który masturbuje się w damskiej toalecie to powinien dostać z kopa w jaja i to same kobiety powinny zrobić z nim porządek.

Myślę, że moda na wszystkie LGBT nie spowoduje, że nagle w społeczeństwie jest więcej pedałów - homoseksualizm najczęściej nie jest nabyty, choć mogą być takie przypadki. Wydaje się, że takich sytuacji jest więcej niż kiedyś, bo mamy internet, a większa tolerancja niż kiedyś sprzyja ujawnianiu się osobom o odmiennej orientacji. Kiedyś pedały się ukrywały ze strachu i ludzie myśleli, że stanowią tylko jakiś promil. Dziś wiemy, że osoby homoseksualne to ok. 5% społeczeństwa czy tego chcemy, czy nie.

Ja nie mam nic przeciwko waginosceptykom - zostaje więcej lasek dla pozostałych :)

Siriuz

2023-07-15, 23:47
Anonimowyja napisał/a:

Kiedyś pedały się ukrywały ze strachu i ludzie myśleli, że stanowią tylko jakiś promil. Dziś wiemy, że osoby homoseksualne to ok. 5% społeczeństwa czy tego chcemy, czy nie.



Chyba nie zakładasz, że tego typu badania przeprowadza się przez sondę uliczną? Serio, nie ma powodu, aby teraz zaczęło się ujawniać nagle więcej homoseksualistów. Jest po prostu więcej ludzi, którzy diagnozują u siebie różne zaburzenia na podstawie tego co czytają w Internetach, a jeszcze inni którzy faktycznie cierpią na dysforie płciową z radością przypisują sobie którąś literkę z alfabetu. To trochę jak z nagłym wysypem dysleksji, dyskalkulii, insulinoodporoności czy nadwrażliwości. Ot po prostu ludzie znajdują sobie usprawiedliwienie dla swojego sp***olenia, swojego lenistwa, tępoty, nieumiejętności tworzenia relacji i życia społecznego.

Folur

2023-07-16, 00:00
No i cóż, Pani z penisem, transetka, a wy się rozwodzicie. Wszedłem oczywiście poczytać bulwers-komentarze bo to zawsze miód dla oczu, a jesteśmy podobno na sadolu :) Tacy ludzie byli, są i BĘDĄ do końca tego usranego życia ludzkiego na ziemi. Po prostu. Nikt i nic tego nie zmieni. Dopóki ludzie będą się rozmnażać dopóty tacy ludzie będą się rodzić, bo będą. Od początku ludzkości tak jest. I żadnego zaklinanie losu Gienka czy innego Zenka z saistic.pl tego nie zmieni. Więc morda w kubeł, konia zwalcie, spuśćcie ciśnienie do czego tam chcecie, żyjcie swoim życiem i dajcie żyć innym, bo nic to nie zmieni co tutaj pieprzycie.

LizTruss

2023-07-16, 00:07
bercisko napisał/a:

"W kobiecej toalecie że wzwodem i kobiecym penisem" - podoba mnie się ta lewackaa nowomowa. Kobiecy penis. męska pochwa czy miesiączka, istota zachodząca w ciążę, psycholożka, masturbatorka, ochrona klimatu, COVID bezobjawowy, etc. Fuj!



Tyyy ale z covida to się nie śmiej! Jakis czas temu co 2 sadol mial 10 śmierci covidowych w rodzinie - wszystko w wieku 20-25lat sami sportowcy bez nałogów. Co 2 sadol pracowal w szpitalu na oddziale covidowym i widzial codziennie 2000 zgonow z powodu covida i zapraszal na oddzial w ramach wolontariatu. Jak oficjalna propaganda kazała się szczepic i nosić maski to był wysryw sadoli chcących kary śmierci dla tych co nie noszą kagancow na ryju - bo pluja, rozsiewaja covid i wogole... teraz w tv powiedziali, że szmat na ryja nie trzeba to ci sami podludzie zapie**alają bez kagancow :D

Bejker

2023-07-16, 12:05
każdemu by stanął

mazga50

2023-07-17, 04:32
bercisko napisał/a:

"W kobiecej toalecie że wzwodem i kobiecym penisem" - podoba mnie się ta lewackaa nowomowa. Kobiecy penis. męska pochwa czy miesiączka, istota zachodząca w ciążę, psycholożka, masturbatorka, ochrona klimatu, COVID bezobjawowy, etc. Fuj!



Akurat covid bezobjawowy jest po to, żebyś przyjął szczepionkę przygotowaną przez żydowskie koncerny farmaceutyczne. Po to był cały ten cyrk, panika, nagonki i zmuszanie do szczepień. Zobaczycie teraz, jakie cuda zaczną się ze zdrowiem ludzi którzy się zaszczepili, albo testowali.