18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żul przechodzi przez ulicę

Necromessiah • 2013-06-14, 09:48
Miejsce akcji - Ukraina. Żul przechodzi przez ulicę między torami tramwajowymi. Motorniczemu chyba puściły nerwy 8-)
Akcja od 30 sekundy.


miczel1

2013-06-14, 16:22
:-) :-)

Machol

2013-06-14, 16:44
DonCamillo, no bez jaj. Jakby gościu faktycznie nie orientował co się dzieje, to racja - odprowadzić na bok i do widzenia. Ale ten pokazywał jeszcze faki do motorniczego - ma za swoje! Grzeczność wobec chamstwa jest tak samo skuteczna jak wychodzenie z bukietem róż naprzeciw karabinom.

<TL;DR attention>

Ja niegdyś miałem sytuacje, że znalazłem się w tłumie obok osoby na wózku inwalidzkim. Trochę nie wyczaiłem momentu i dałem krok podstawiając jednocześnie stopę wprost pod jego małe kółko z przodu. Obróciłem się, przeprosiłem wyraźnie zażenowany jakim się okazałem łamagą - a ten sk***iel zaczął mnie wyzywać, że niby sobie jaja robię bo myślę że na wózku jest to można mu zrobić wszystko i tym podobne pierdoły. Oczywiście cała uwaga tłumu skupia się na mnie jako na tym "złym". Szczerze mam na to wyj***ne, ale niektórzy mogą się poczuć naprawdę ch*jowo, jak ktoś przesadzi z pewnością siebie - bo jak kaleka to już tak mamy wbite, że zawsze poszkodowany, biedny, a tu proszę, zwykły kawał ch*ja tylko że na kółkach...

ro...........k5

2013-06-14, 17:16
Ale się wyj***ł :D

ti...........ax

2013-06-14, 18:14
Prawidłowa reakcja.

LikeThis

2013-06-14, 18:37
Fake . Przecież nikt nie wbił do kabiny i nie zaj***ł kasy;(

303

2013-06-14, 20:01
Niby się powinno bić kalek, ale ten to sobie myślał że wszystko może, i jeszcze faka chyba pokazał, to go motorniczy zglebował i prawidłowo nauczy się kożystać z pasów.


23green23

2013-06-15, 19:33
znieczulica ludzka i nic więcej,chyba nie wiecie jak wygląda przechodzenie przez jezdnie w Rosji...najlepiej wyżyć się na słabszym niż pomóc...