18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zrobiłem pare kozikow na wakacyjne wyjazdy

trollsky • 2013-07-10, 11:41
Czesc

Zrobiłem pare nozy i pokazalem to na filmie. Zamieszczam go tutaj bo poprzednie moje filmy spotkały sie z fajnym przyjęciem sadystów :)

Pozdrawiam
Trollsky


mrowkazdw

2013-07-11, 00:53
Dlaczego do k***y nędzy ten filmik ma tak mało piw ?! "Za materiał własny zawsze piwo" tu należy się czteropak za materiał własny i prace w to włożoną! Podziwiam umiejętność tworzenia takich noży, czas który temu poświęcasz i to że specjalnie założyłeś tu konto! :) jak będzie możliwość to chętnie odkupie któryś :) prv jak chcesz

St...........on

2013-07-11, 02:58
Siema Trollsky! Widziałem tu wcześniej twoje filmiki z obróbki noży metodą warsztatową , typu flex'szlifierka kątowa', kawałek stali , papier ścierny itp. i zmotywowałeś mnie do działania :)
Oto moje pierwsze dzieło metodą "warsztatową"













BTW. napis na klindze to islandzki: Od Alexa dla Oliego (Olafura) mojego przyjaciela- taka mała dedykacja :P

Gienek2

2013-07-11, 08:32
a co Ty k***a , z Krakowa jesteś?

trollsky

2013-07-11, 10:46
alexandrus napisał/a:

Siema Trollsky! Widziałem tu wcześniej

BTW. napis na klindze to islandzki: Od Alexa dla Oliego (Olafura) mojego przyjaciela- taka mała dedykacja :P



napracowałes sie ! :) Piwo sie nalezy :)

TenNizejSmierdzi

2013-07-11, 18:40
Pytam z ciekawości, mieszkasz w Krakowie ?

trollsky

2013-07-11, 19:01
TenNizejSmierdzi napisał/a:

Pytam z ciekawości, mieszkasz w Krakowie ?



nie, czemu ?

kajojeq

2013-07-11, 20:35
Czemu omijasz pytania o sprzedaż :P przez Ciebie chciałem kuźnię zakładać :D a może jeszcze założę kto wie :) . Noże piękne po wypłacie chętnie jednego kupię :]
Wielki podziw i wielki browar się należy !
:->

FrasQs

2013-07-11, 21:25
Dołaczam sie do pytań kolegów o cene ;)

trollsky

2013-07-11, 22:24
chłopaki ja tego nie robie dla pieniedzy :) To pasja, przygoda, nie chce tego łączyc z pieniedzmi zbytnio bo wtedy pojawiły by sie terminy, telefony od niecierpliwych klientów i ogólna niechec do pojscia na warsztat po 12 godzinach poza domem bo tyle zajmuje mi praca + dojazdy. A tak to moj azyl gdy mam juz dosc krzyczących dzieci i całego swiata :)

kajojeq

2013-07-11, 23:08
zajebiste podejście :) choć z drugiej strony każdy fan noży chciałby mieć taki sprzęt w domu a i materiały niektóre zapewne kosztują, też tak sobie to wymyśliłem z tym azylem zobaczymy co czas pokaże. Czekamy na kolejne filmiki, nie myślałeś o stworzeniu jakiejś Halabardy dla nowego wyzwania? Jakaś mała odskocznia od tego co już Ci wychodzi mega zajebiście?
pozdrawiam

trollsky

2013-07-15, 13:39
kajojeq napisał/a:

zajebiste podejście :) choć z drugiej strony każdy fan noży chciałby mieć taki sprzęt w domu a i materiały niektóre zapewne kosztują, też tak sobie to wymyśliłem z tym azylem zobaczymy co czas pokaże. Czekamy na kolejne filmiki, nie myślałeś o stworzeniu jakiejś Halabardy dla nowego wyzwania? Jakaś mała odskocznia od tego co już Ci wychodzi mega zajebiście?
pozdrawiam



halabardy jakos mnie nie pociagają :)