18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kamilserek

2015-06-17, 23:06
To samo co w Realu ostatnio. Przeceniali kilka produktów co godzinę odpowiednio o 30, 40 i 50%. Ludzie się rzucali jak nie wiem co. Stare babcie hurtem kupowały rzeczy, które nawet nie wiedziały do czego służą. Jedzenie jeszcze rozumiem, bo jak kogoś nie stać, a chciałby zaoszczędzić to ok, ale np. bić się o żarówki, albo crocsy w lidlu?!

pawel15822

2015-06-17, 23:37
Jak widać nie tylko w Polsce takie sytuacje mają miejsce. Czekam na komentarze o brytyjskim cebulactwie.

onion

2015-06-18, 00:06
W byciu cebulakiem nie ma nic złego. Wiem to, bo sam nim jestem.

hanteran

2015-06-18, 00:07
Powinna być jedna alejka do stoiska z przeceną ograniczona elektrycznym pastuchem ^^ Normalnie ludzie aż by się palili do biegu

maderfakermen

2015-06-18, 00:11
zanim doniosą do domu to minie termin ważności. taka k***a promocja.

ee

2015-06-18, 00:33
k***a w tle typ " i cannot believe this" inna baba "disgusting". No ja jebie, żeby stać nad tymi ludźmi i przypie**alać się że są biedniejsi i chcą taniej jedzenie kupić to trzeba być kawałem ch*ja. I odrazu uprzedze komentarze, nie ma mnie na filmiku ani moje starej lub starego. Po prostu wk***ia mnie powszechna pogarda w stosunku do takich ludzi. Przecież oczywiste jest, że jeśli mieliby hajs to zamiast kupować przeterminowane gówno kupiliby w normalnej kolejce normalne jedzenie.

Co innego janusze rzucające się po TV 40" i inne sprzęty.

Sayagin666

2015-06-18, 08:04
UWAGA JESTEM EKSPERTEM - juz tlumacze.

Jak widac na filmiki jest tam tylko jeden murzyn i to jeszcze schludnie ubrany, koszula itd. Ze 2 ciapatych a reszta to tak prosze panstwa... NIE k***A NIE POLACY. To angole, brytole jak kto woli. Sa to wlasnie j***ne nieroby, zlodzieje, smieciarze i najgorszego gatunku podludzie.

Sa to kombinatorzy, ktorzy potrafia od 3 pokolen zyc na zasilkach. Raz w radiu uslyszalem, ze kiedys zamkneto kopalnie i od tamtej pory nikt z rodziny nie przepracowal ani jednego dnia bo wiecej korzysci maja z zasilkow - nic nie robia a w pracy by dostali ze 100 czy 150 funtow wiecej.

Tacy ludzie, oficjalnie zyja w 3 lub 4 osob w jednym domu - matka, syn i brat. Za ciezkie warunki matka dostaje zasilek, bo musi sie gniezdzic w tyle osob + bonus bo niema juz meza. Dzieci sa bezrobotne + scisk na hacie = zasilki. Synowie maja partnerki z 2 dzieciakami ale sie nie hajtaja z nimi. Taka partnerka oficjalnie jest samotna matka to dostaje dom (nie mieszkanie, dom) od panstwa + zasilki. Jej fagas nieoficjalnie mieszka z nia pod jednym dachem jak normalna rodzina.

Inna angolka - poszla na impreze tylko i wylacznie by zajsc w ciaze, a w pracy powiedziala, ze chciala dziecko i dostala dofinansowanie na invitro od panstwa czy cos w tych klimatach. Brak meza, partnera a Ci z rzadu powiedzieli spoko - juz doplacamy ;) Zaszla w ciaze, w miedzyczasie obcykala WSZYSTKIE mozliwe zasilki jakie moze dostac, wynajela malutki zagrzybiony pokoj w domu nabitym lokatorami na maxa. Przyszli sprawdzic w jakich warunkach mieszka i : oooo tak byc nie moze !

Dostala domek od panstwa + zasilki. Teraz chce wrocic do pracy ALE powiedziala, ze na 2 dni max ! bo straci zasilki...


Tacy wlasnie ludzie widzac obnizke miesa w Tesco rzucaja sie jak babcie na karpia w Lidlu. Wielokrotnie widzialem po 5 lub 6 paczek miesa w koszuku u kogos, tylko dlatego, ze obnizone. 1 paka to by styknela na 3 obiadki? Termin waznosci przewaznie uplywa w ten sam dzien lub na nastepny dzien max.

Tacy ludzie to typy kupujace zarcie z mcdonalds i wypie**alajacy torby i resztki na malych wiejskich drogach, jak nikt nie widzi. Tacy ludzie chodza po ulicach i ciagu dnia, pala marichuanen i kradna w ramach dorobienia sobie. Tacy ludzie przewaznie wrzeszcza : j***ni obcokrajowcy ! Przyjezdrzaja do Anglii i kradna nam prace! Sami nie przepracowali uczciwie jednego dnia...

W takim dzikim tlumie w tesco 3/4 to wlasnie biali anglicy! rasisci i niedouczone polglowki. Zrobia wszystko by nie przepracowac ani dnia, ale by rownoczesnie mieli na ps4, 40 calowe LED i wakacje na teneryfie...

Pozdrawiam - jestem ekspertem

reedock

2015-06-18, 08:46
Co on tam k***a dawali? Mytą Krakowską ludwikiem ??

mi...........80

2015-06-18, 09:29
Znowu gdzieś karpia przywieźli?

forest1600

2015-06-18, 09:46
pewnie cebulaki w uk zobaczyly promocje, bo angole sie nie rzucaja jak na mieso jak widza przecene

Tco

2015-06-18, 10:29
Brak kasy chyba wszyscy juz to poznalismy, ale k***a szacunek do siebie trzeba miec. Co za dno...

Kolotko_Tanker

2015-06-18, 11:02
sam tak robiłem w tesco w UK- raz na dzień- dwa kładą na półki produkty, którym został 1 dzień przydatności do spożycia, przeceny sięgają nawet 90%. można było zrobić zakupy spożywcze dla 1 osoby na tydzień za mniej, niż 5 funtów, więc się nie dziwię "zapaśnikom". filmującym i komentującym też nie, bo to faktycznie jest cebula i biedactwo. każdy orze, jak może

zgonex

2015-06-18, 12:44
k***a jakie zoo. coś takiego można zrozumieć w Polsce, gdzie babcie mają po 1000 zł emerytury i dla nich oszczędzić 5 zł to majątek, ale w uk k***a? gdzie zakupy na 2 dni można zrobić za 10? podpisuję się pod tym co napisał Sayagin666. śmieci w stylu farage'a obawiają się tylko tego, że Polacy pokażą tym j***nym brytyjskim nierobom, że jednak można za tyle pracować i godnie żyć i normalni ludzie się zbuntują, że nie będą więcej płacić podatków na zasiłki dla nierobów.