18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

żony Kamińskiego i Wąsika

Infiniti09 • 2024-01-11, 20:17
kto udzieli pomocy "osieroconym" żonom skazanych i odsiadujących wyrok Wąsika i Kamińskiego? nie wiem, jak to możliwe, żeby czegoś takiego nie wiedzieć, mając w teczce tytuły naukowe itp.... pewnie w spółkach skarbu państwa Panie miałyby bardzo dużo do gadania i zaoferowania :D

edit: wypowiedź Wąsika o tej Pani, która wypowiada się o grzejniczku: "Moja żona posiada odpowiednie kwalifikacje i ma doświadczenie naukowe do zajmowania tego stanowiska. Jest z wykształcenia chemikiem i biochemikiem, jest absolwentką Wydziału Chemii UW oraz Instytutu Biochemii i Biofizyki PAN. Posiada doktorat z chemii i biochemii w Polskiej Akademii Nauk "


ThunderZ

2024-01-11, 20:18
one nie maja wstydu czy mózgu ?

trabus

2024-01-11, 20:23
@up obie odpowiedzi są poprawne.

T3RMINATOR

2024-01-11, 20:26
Wypowiedź wyciągnięta z kontekstu!?

W ogóle to do kosza ten temat, a z polityką to do innego działu.

bosch86

2024-01-11, 20:35
T3RMINATOR napisał/a:

Wypowiedź wyciągnięta z kontekstu!?



Nie zmienia to faktu jak bardzo trzeba być ograniczonym żeby nie umieć zwiększyć temperatury na sterowniku od swojego źródła ogrzewania

Spychacz

2024-01-11, 20:55
Za to za inną galę, to wie jak się zabrać

krolikosus

2024-01-11, 21:03
Jak zrobić no proste naładować tesle :mrgreen:

Infiniti09

2024-01-11, 21:08
T3RMINATOR napisał/a:

Wypowiedź wyciągnięta z kontekstu!?
W ogóle to do kosza ten temat, a z polityką to do innego działu.



Zaznaczone jest kontekst - polityka - więc proszę sobie odznaczyć, to nie będzie pokazywało w nowościach. Wyciągnięta z kontekstu? Magistry, inżyniery i docenty, a głąby, jakby podstawówki nie skończyły xD Co więcej, ta pani miała załatwioną fuchę przez PiSowskich notabli :D Wszystko jest na googlach, wystarczy poszukać ;)

Gienek78

2024-01-11, 21:25
Bo to nie jest skierowane do was tylko do żelaznego elektoratu czyli w większości ludzi w wieku poprodukcyjnym, słabo wykształconych, o ograniczonej zdolności rozumienia. To ma działać na emocje starych babć i dziadków - których ilość z roku na rok lawinowo rośnie i każda partia będzie o nich walczyć.
Zresztą nie tylko PiS ale i PO (czy jak sie to teraz nazywa) kierują swoją propagandę do idiotów. Bzdury i głupoty ale o dużym ładunku emocjonalnym.
Dlatego ja przyjąłem taktykę głosowania "portfelem" - czyli czy za rządów danej kliki mi się sytuacja poprawiła czy też nie.

Bul_od_bytu

2024-01-12, 12:42
Większość bab taka jest. Jakby chłopa nagle zabrakło to by nie wiedziały jak worek w odkurzaczu wymienić.
Nie dziwię się, że i te tępe strzały nie wiedzą podstawowych rzeczy "bo do tej pory robił to mąż".
A facet to ma wiedzieć wszystko :roll: