18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żółw kontra krewetka

P@...........@C • 2012-09-25, 23:55
trzymający w napięciu filmik ;)


oozyxak0o

2012-09-26, 11:39
Saint Spear napisał/a:

Ten mial mniej szczescia, ogladac do konca ;-)


Tak tylko,że ty pokazałeś na filmiku troglodytę.

Fisz_

2012-09-26, 11:42
@nanab

Nie chciałbyś zobaczyć, jak dorosły żółw radzi sobie z całkiem sporą jak na swoje rozmiary ofiarą.. :D

Żółwie czerwonolice są całkiem zwinnymi, szybkimi i silnymi zwierzętami, bez problemu radzą sobie z rybami, żabami, gryzoniami. Miałem w oczku wodnym dwa dorosłe osobniki (w naszym klimacie skubańce radzą sobie świetnie cały rok, zimują bezproblemowo w warunkach zewnętrznych), wokół oczka, jak i w samej wodzie poza większymi rybami nie uchowało się nic - to akurat dobre, bo co roku wk***iałem się niesamowicie widząc całe dziesiątki kijanek w oczku i te przeklęte pomrowy :D

Jest tylko jeden warunek - żółw musi zjadać swoją ofiarę w wodzie, inaczej zaczyna się dławić. A co do samej diety - dorosłe osobniki nie są już tak mięsożerne - równo po połowie pochłaniają pokarm roślinny, dokarmiałem oba skubańce warzywami z grządki obok, i roślinami w samym oczku.

bamozymni

2012-09-26, 12:27
hahaha Szczęki, jeszcze brakuje krwi i byłby dobry horror ;) hahaha

stobiero

2012-09-26, 13:10
fajnie masz tam dla tego żółwia urządzone , też miałem kiedyś 2 żołwie ale je oddałem do zoo bo j***ło z akwarium a mi się nie chciało czyścić co 2 dni

dymion

2012-09-26, 14:59
Saint Spear napisał/a:

Ten mial mniej szczescia, ogladac do konca ;-)




jak to możliwe, że że to jeszcze nie wyginęło?

minetek

2012-09-26, 18:40
jak na mój gust żółw cygan
przyszeł podpie**olił krewetke i dzida do wody

Delep

2012-09-26, 21:18
o ezus maria D: