18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żółw i zając

Po...........ł • 2012-12-07, 14:42


Cwany żółw :lol:

raper900

2012-12-07, 16:48

Ten taki dzyndzelek przy "e" to znak diakrytyczny. Używamy tego w języku polskim do napisania literki "ę".

dominik_wrz

2012-12-07, 17:04
wyj***ł królika po rogach... hahaha

Suka_Blyat

2012-12-07, 17:55
raper900 napisał/a:


Ten taki dzyndzelek przy "e" to znak diakrytyczny. Używamy tego w języku polskim do napisania literki "ę".


pie**ol sie
:-P

Chleb razowy

2012-12-07, 18:00
raper900 napisał/a:

Ten taki dzyndzelek przy "e" to znak diakrytyczny. Używamy tego w języku polskim do napisania literki "ę".


Daję piwo za kultywowanie piśmiennictwa polskiego wśród gawiedzi. Jednakowoż, pragnę zauważyć, iż zwrot pie**ol sie może być rozumiany jako zbitka czasownika w trybie rozkazującym, w drugiej osobie: pie**ol oraz germanizmu - zaimka osobowego: sie (tłum.: ona, one, ją). W rezultacie daje nam to finezyjne wyrażenie, które należy tłumaczyć jako pie**ol ją.

Po...........ł

2012-12-07, 18:06
raper900 napisał/a:

Obrazek
Ten taki dzyndzelek przy "e" to znak diakrytyczny. Używamy tego w języku polskim do napisania literki "ę".



Chleb razowy napisał/a:


Daję piwo za kultywowanie piśmiennictwa polskiego wśród gawiedzi. Jednakowoż, pragnę zauważyć, iż zwrot pie**ol sie może być rozumiany jako zbitka czasownika w trybie rozkazującym, w drugiej osobie: pie**ol oraz germanizmu - zaimka osobowego: sie (tłum.: ona, one, ją). W rezultacie daje nam to finezyjne wyrażenie, które należy tłumaczyć jako pie**ol ją.



Przepraszam zapomniałem, że Wy się nigdy nie mylicie :homer:

damianwro

2012-12-07, 18:36
raper900 napisał/a:

Ten taki dzyndzelek przy "e" to znak diakrytyczny. Używamy tego w języku polskim do napisania literki "ę".


jestę krolikię, w pie**ol sie nie ma ę :kjujik:

P.S. tak, wiem, to zając...

kicek18

2012-12-07, 23:46
Stary dowcip przerobiony na obrazek i już prawie 400 piw. Czy to znaczy, że piwa stawiają dzieci z podstawówki, czy ludzie, którzy wyszli dopiero z piwnicy po 20 latach?

zmyslaw

2012-12-08, 21:43
hehe dobrze tak k***ie