18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

żółta kartka za... kota

~Faper Noster • 2010-07-04, 16:36
W lidze chorwackiej zrobiło się głośno o Ivanie Bananoviciu - bramkarzu pierwszoligowego klubu piłkarskiego Medjimurje Cakovec. W wyjazdowym meczu z Szibenikiem (0:1) dostał żółtą kartkę za... odstawienie spacerującego kota poza linię boczną boiska. Sędzia uznał, że zawodnik bez jego zezwolenia opuścił plac gry, dlatego go ukarał.

Do nietypowego zdarzenia doszło w 20. minucie spotkania. W pobliżu bramki strzeżonej przez 25-letniego Banovicia pojawił się kot. Piłkarz wziął go na ręce i zaniósł poza boisko, w bezpieczne miejsce.

Tymczasem arbiter Marko Matoc postanowił pokazać żółtą kartkę bramkarzowi za samowolne zejście z murawy. Decyzja o ukaraniu Banovicia spotkała się z niezadowoleniem wielu kibiców, którzy skrytykowali sędziego.

Źródło: sport.pl

kajtor

2010-07-04, 19:12
i wszystko przez te koty...

guan0

2010-07-05, 00:51
ja chcę foto kota spacerującego sobie spokojnie podczas meczu!

Earth

2010-07-05, 12:39
myślałem, że nasz znajomy Howard sędziował :O

trzelpy

2010-07-05, 12:58
Do nietypowego zdarzenia doszło wczoraj w domu pana mietka. Otóż pilot, który zazwyczaj znajdował się na stoliku przy telewizorze został przetransportowany na kanape, gdzie spoczywała małżonka Grażyna. Również ciekawym wydarzeniem pochwalić się może gmina sraczka koło szczecina, gdyż rosną tam ziemniaki.

Bardzo ciekawy news, proponuje dodawać więcej takich super ciekawych notek a nasze życie stanie się lepsze!

~Vuko

2010-07-05, 13:08
trzelpy napisał/a:

Do nietypowego zdarzenia doszło wczoraj w domu pana mietka. Otóż pilot, który zazwyczaj znajdował się na stoliku przy telewizorze został przetransportowany na kanape, gdzie spoczywała małżonka Grażyna. Również ciekawym wydarzeniem pochwalić się może gmina sraczka koło szczecina, gdyż rosną tam ziemniaki.

Bardzo ciekawy news, proponuje dodawać więcej takich super ciekawych notek a nasze życie stanie się lepsze!


Proponuje wyluzować bo od tego napięcia pęknie Ci dupa.

AnnMarie

2010-07-05, 17:01
ooooo , jak miło :) ) a jak to słodko musiało wyglądac :) no ale szkoda tego bramkarza. sędzia kalosz !

Yos_hi

2010-07-05, 18:02
sportistic.pl? xD

damiosa

2010-07-05, 18:49
To był kot Kaczynskiego

Basika063

2010-07-06, 09:54
Kot Jarosława bywa mylony z:
1. kotem Lecha Kaczyńskiego, Rudolfem.
2. kotem Sylwestrem, pojawiającym się w spotach
reklamowych PiS-u w kampanii wyborczej 2005 r.
3. kotem Romana Giertycha, Adolfik
Może to jednak któryś z nich?