18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żołnierze Wyklęci

Cały_Idiota • 2015-03-31, 13:04
Dokument z 2006 roku.



Grzegorz.C

2015-03-31, 14:28
Zamiast pójść na kompromis i budować nową polszę to biegali po lasach z bronią jak nafetowane gówniarze oderwane od rzeczywistości. W sumie to całkiem możliwe że nie ogarniali co się aktualnie działo przesiadując w lesie.










Bonus z cyklu prawuskiej logiki: Dużo pie**ol o komunistycznych dokumentach że potwierdzają czarno na białym wszystkie zbrodnie czerwonych w jednym temacie, dużo pie**ol że komuniści fałszowali swoje dokumenty aby przypodobać się kierownictwu w innym temacie.

O współpracę oskarża się socjalistę: kapuś! dokumenty urzędowe potwierdzają!
O współpracę oskarża się prawaka: oszczerstwo! dokumenty pisali wrogowie!

meriadoc

2015-03-31, 22:19
Dla wielbicieli leśnych bandziorów, WIELKI kutacz wam w odbyt ! :)

Grzegorz.C

2015-03-31, 22:27
No cóż, dla niektórych ważniejsze od sumiennej pracy u podstaw jest brutalny patos.

remi1982

2015-03-31, 22:59
Grzegorz.C napisał/a:

Zamiast pójść na kompromis i budować nową polszę to biegali po lasach z bronią jak nafetowane gówniarze oderwane od rzeczywistości. W sumie to całkiem możliwe że nie ogarniali co się aktualnie działo przesiadując w lesie.




Troszkę za bardzo to uprościłeś.
Wszędzie zdarzają się ludzie i hmm inne osobniki, zapewne tak samo było i w tym wypadku. Aczkolwiek zanim ktoś zacznie mieszać z błotem Żołnierzy Wyklętych, niech postawi się w ich sytuacji. Kiedy to Państwo Polskie z rąk jednego okupanta przeszło w ręce innego okupanta. Czy też potulnie złożylibyście broń? Poddalibyście się z dnia na dzień ciemiężcą?

Cytat:

O współpracę oskarża się socjalistę: kapuś! dokumenty urzędowe potwierdzają!
O współpracę oskarża się prawaka: oszczerstwo! dokumenty pisali wrogowie!



No nie za bardzo. Zauważ, że w Polsce jest znikomy promil prawdziwej prawicy. Większość mieniąca się prawicą, nie ma tak na prawdę z nią nic wspólnego.

Poza tym, czy prawica, czy lewica. To tak na prawdę nie ma znaczenia. Człowiek jest ważny niezależnie od poglądów. Wielu zależy aby nas dzielić. Ale czy nie lepiej jest się zjednoczyć ponad podziałami?

PA...........SM

2015-04-01, 00:40
k***a mać!!! Przestańcie już tu wrzucać tematy o tych pie**olonych wyklętych! Zostało już tyle napisane, że każdy sadol ma swoje zdanie na ich temat. Dla jednych są bohaterami, dla innych bandziorami. ch*j im wszystkim w dupę!!! Mamy wpływ na przyszłość, a żyjąc przeszłością cofamy się do średniowiecza! Osobiście mam wyj***ne na tych popie**oleńców!!!

Ork.Fajny

2015-04-01, 07:54
PANxxxBDSM napisał/a:

Dla jednych są bohaterami, dla innych bandziorami.


Kwestia jest taka czy Ci, dla których są bandziorami są wstanie przedstawić dokumenty zwiadowcze np. sowieckie albo nazistowskie, które mówią o tym że wyklęci na poważnie coś zrobili.
Oczywiście pomijam takie ścierwa jak Grzegorz.C, które przychodzą i trollują bo albo mają smutne życie albo ktoś im za to płaci.

meriadoc

2015-04-01, 08:34
@Up

Dostrzegam w twoich słowach siłę argumentu :D

A dostosowując się do twojego języka to ty to nawet ścierwem nie jesteś..

Użyłbym raczej określenia "ochłap"

Ork.Fajny

2015-04-01, 08:38
meriadoc, miło mi, Stefan jestem.

De...........37

2015-04-01, 12:55
Wrzucałem ostatnio źródła historyczne na temat wyklętych ale niestety, nikt z fanbojów NSZ i innych nie raczył się ustosunkować tj prawdopodobnie nie raczył się nawet z nimi zapoznać. Można więc ich olać- szczekają pieski o źródła a kiedy je dostają nie chce im się ich nawet poczytać.

Grzegorz.C

2015-04-01, 18:06
@Dexter37
Zrozum - jak dokumenty oczerniają tzw. lewaka to są wiarygodne bo państwowe i oficjalne ale jak dotyczą prawuśki to są niczym bo wróg je spreparował.

Ork.Fajny

2015-04-02, 09:55
Dexter37 napisał/a:

Wrzucałem ostatnio źródła historyczne na temat wyklętych ale niestety, nikt z fanbojów NSZ i innych nie raczył się ustosunkować tj prawdopodobnie nie raczył się nawet z nimi zapoznać. Można więc ich olać- szczekają pieski o źródła a kiedy je dostają nie chce im się ich nawet poczytać.


I po co kłamać?