18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żołnierza wyrzucono z pracy: nie popierał homo -„małżeństw”

le...........k8 • 2013-09-14, 00:58
Homo-terroryzm tłamsi po raz kolejny jakikolwiek objaw sprzeciwu, czyli tolerancja w pigułce.



Flaga nienawiści i dyskryminacji


Żołnierz Air Force twierdzi, że został wyrzucony z pracy przez swoją homoseksualną przełożoną, bo nie chciał oświadczyć, że wspiera „małżeństwa” jednopłciowe. Kolejny przykład na to, że homolobby chce wyrugować normalność.

Żołnierz Air Force twierdzi, że został wyrzucony z pracy przez swoją homoseksualną przełożoną, bo nie chciał oświadczyć, że wspiera „małżeństwa” jednopłciowe.

Starszy sierżant Philip Monk może teraz trafić przed sąd, bo opowiedział publicznie o swoim przypadku. W sierpniu tego roku, Monk został wyrzucony z pracy w bazie Air Force w San Antonio po dwóch konfliktach ze swoją otwarcie homoseksualną przełożoną, major Elizą Valenzeulą.

Pierwszy incydent był związany z trenerem sportowym pracującym dla Air Force, który wyraził swoją dezaprobatę dla „małżeństw” jednopłciowych i porównał je do sytuacji z czasów upadającego Cesarstwa Rzymskiego. Monk otrzymał rozkaz doradzenia major Valenzeuli w sprawie ewentualnego postępowania dyscyplinarnego wobec trenera.

Monk mówi, że Valenzeula powiedziała mu, że „temu facetowi trzeba obciąć łeb”, bo jego poglądy były jej zdaniem dyskryminacją. Gdy Monk wyraził sprzeciw wobec ukarania pracownika, Valenzeula miała mu powiedzieć, że jeżeli jest po stronie trenera, a nie po „ich” stronie, to znajdą dla Monka inne miejsce pracy. Nieco później major miała zapytać sierżanta, czy dezaprobatę wobec „małżeństw” homoseksualnych uważa za dyskryminację; Monk odmówił odpowiedzi wiedząc, że szczerość mogłaby źle się dla neigo skończyć.

Valenzeula, jak opowiadał potem Breitbart.com sierżant Monk powiedziała mu, że wsparcie dla „małżeństw” homoeksualnych jest obecnie w wojsku obowiązkowe i żołnierze nie mają prawa otwarcie się z tym nie zgadzać. Monk zaproponował, że może byłoby w takim razie lepiej, gdyby odszedł z pracy, z czym major się zgodziła i Monk został zwolniony ze służby.

Air Force kilkukrotnie zapewniała, że sierżant nie stracił pracy ze względu na swoje poglądy religijne, ale po prostu dlatego, że skończył się już jego kontrakt. W rzeczywistości jednak, jak wskazuje adwokat Monka, kontrakt kończył się dopiero we wrześniu; w dodatku powinien później móc wrócić do swojej jednostki, a nakazano mu by tego nie robił.

Air Force stwierdziło, że były sierżant złamał prawo wojskowe, bo opowiedział o sprawie mediom. Jeżeli zostanie uznany przez władze wojskowe winny „przestępstwa dyskryminacji”, czeka go proces. Grozi mu wówczas więzienie oraz odebranie stopnia wojskowego.

Źródło

BoKoR

2013-09-14, 01:06
Niestety, w dzisiejszych czasach bycie normalnym przestaje być normalne :/

ProVVe

2013-09-14, 01:10
Lesbie już konkretnie odpie**oliło... W naszym wojsku niech ktoś powie coś złego na żyda to może już pakować skarpety... Takie coś trzeba likwidować, a nie do władzy dopuszczać...

le...........k8

2013-09-14, 01:16
BoKoR napisał/a:

Niestety, w dzisiejszych czasach bycie normalnym przestaje być normalne :/


Wszystko w naszych rękach: na jednej szali silna Europa opierająca się na kapitalizmie wraz z Chrześcijanizmem jako następnym filarem cywilizacji łacińskiej, a na drugiej umierająca Europa socjalistyczna tonąca w długach, brakiem przyrostu naturalnego, zwalczająca Boga i patriotyzm.
Po prostu natura nie znosi próżni nie bez powodu byliśmy najsilniejszą cywilizacją, a teraz zwijamy się w agonii co wykorzystają muzułmanie i, po prostu powyrzynaj większość z nas bez większych trudności.

MocnyFull

2013-09-14, 03:15
miejsce dla całej lewizny świata


go...........et

2013-09-14, 09:09
Spoko, spoko. W USA mają serdecznie dosyć tego j***nego murzyna Husseina, zwanego prezydentem.
Kolejne wybory wygrają Republikanie, a to jest towarzystwo o wiele bardziej konserwatywne.
Inna sprawa, lewacka utopia zaczyna upadać, bo w głowach im się popie**oliło i na siłę ludziom swoje zdanie zaczynają narzucać.

kalion83

2013-09-14, 09:38
Zasrany zakłamany świat.

BoKoR

2013-09-14, 10:03
leszek8 napisał/a:


Wszystko w naszych rękach: na jednej szali silna Europa opierająca się na kapitalizmie wraz z Chrześcijanizmem jako następnym filarem cywilizacji łacińskiej, a na drugiej umierająca Europa socjalistyczna tonąca w długach, brakiem przyrostu naturalnego, zwalczająca Boga i patriotyzm.
Po prostu natura nie znosi próżni nie bez powodu byliśmy najsilniejszą cywilizacją, a teraz zwijamy się w agonii co wykorzystają muzułmanie i, po prostu powyrzynaj większość z nas bez większych trudności.



Zgadzam się z tobą całkowicie- wszystko w naszych rękach. Tylko że jedyną rzeczą którą możemy zrobić, to wybrać kogoś innego w najbliższych wyborach. Tylko że dużo takich krzykaczy forumowych którzy mówią jak to źle w naszej Polsce nawet nie ruszy w tym czasie dupy sprzed kompów. Za to wyjdą babcie i wygra tym razem PiS i będzie ch*jnia jak była.
Ja wiem jedno, nie zagłosuję ani na PO, ani na PiS. Obie te partie już rządziły i jakoś mi się lepiej nie żyje.

Drugą sprawą jest to że nasze społeczeństwo nie ma zielonego pojęcia na temat sytuacji w kraju. Wczoraj w pracy powiedziałem jednej dziewczynie (ma kilkuletnią córkę) że w przedszkolach srają do łbów małym dzieciom - chodzi o ten projekt feministek aby chłopcy w przedszkolach zakładały sukienki. A ona zapytała :"Ale to w Polsce?". Nie wiedziała w ogóle o tym i była zdziwiona. Więc jak ma być dobrze, jak ludzie czerpią info z TV w której walą jakieś śmieciowe programy? Ja przestałem oglądać TV jakieś 4 lata temu i więcej wiem co dzieje się w Polsce niż niejedna osoba która po pracy siada przy TV na resztę dnia.

Tyle w temacie, trzeba do edukować naszych znajomych i wytłymaczyć jak naprawdę wygląda sytuacja w kraju : że każdy posiadasz smartfona/ tablet za 1-2 lata będzie płacił podatek audiowizualny, że Rostowski zadłużył w ch*j i jeszcze trochę Polskę, że homosekualiści mogą być zapraszani do szkół i mówić dzieciakom jak to jest fajnie pchać faceta w odbyt i wiele wiele innych.
Ja już jednej osobie otworzyłem oczy na sytuację w Polsce.

Żadne protesty ani referenda nie mają większego sensu. Na protesty wyślą policję, a co do referendum, to leją na to ciepłym moczem - przykład odwołania HGW i ile robili przy tym problemów.

BongMan

2013-09-14, 10:10
leszek8 napisał/a:

Monk mówi, że Valenzeula powiedziała mu, że „temu facetowi trzeba obciąć łeb”, bo jego poglądy były jej zdaniem dyskryminacją.


Wspaniały paradoks... Homosie - tacy delikatni i wrażliwi, nie można ich nawet skrytykować, bo krwawią od tego ich dobre serduszka, ale jakby mogli to by zabili każdego, kto się z nimi nie zgadza :D

Peter-Norivotset

2013-09-14, 10:27
Niedługo trzfba bedzie do Rosji sp***alać za normblnością

____

2013-09-14, 10:40
Kolejne wojenki jułesej będą ciekawe, armia żołnierzy w różowym moro, kolorowe flagi i dilda zamiast karabinów, na pewno wygrają :)

ujebutor

2013-09-14, 11:14
Piwo za avatar! Ta moda na skrajną lewicowość powoduje, że opozycyjna prawica rośnie w siłę i w końcu za kilka lat coś pie**olnie.

Litwin47

2013-09-14, 11:15
k***a wszędzie się to gejostwo wpie**ala, w nowych filmach czy serialach musi być o nich wątek. A co do żołnieża to prawdopodobnie straci wszystko, wk***i się, i będzie eliminował ich jeden po drugim.

Loaloa

2013-09-14, 11:26
Co was tak dupy bolą? Służycie w amerykańskiej armii czy co? Czy wam się to podoba czy nie cały świat się cywilizuje, a polska na zawsze zostanie zatęchłym k***idołkiem zamieszkanym przez podobnych wam troglodytów.