18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

znow mama madzi

Ja...........ro • 2013-09-07, 13:28
Bo afera z mama madzi nie mogla skonczyć się "od tak".


Ps. do takich właśnie więzień trafiają celebryci, aktorzy, sportowcy i wpływowi ludzie za te jazdy po pijaku, pobicia i inne przestępstwa.

sauerps

2013-09-07, 13:32
Jaczuro napisał/a:

Bo afera z mama madzi nie mogla skonczyć się "od tak".

Chyba coś nie teges :) A co do tego artykułu to dz**ka powinna dostać butelkę wody królewskiej i wnieść toast za to jaką jest przek***ą

Halman

2013-09-07, 13:46
Propozycja dla naczelnika tego pierdla żeby Katarzyna W. miała dostęp do tokarki i drewna co by mogła rozwijać swoje seksualno-magiczne zainteresowania.

Hangman108

2013-09-07, 13:46
Właśnie tak powinny wyglądać wszystkie więzienia. Karą jest przebywanie w zamknięciu, a rolą więzienia jest resocjalizacja. W większości przypadków, gdy do pierdla trafia złodziej, po kilku latach wychodzi lepiej wyszkolony i z kontaktami wśród innych bandytów. Porównajcie sobie dane o recydywie w bogatych krajach (gdzie więzienia wyglądają jak to na zdjęciu), a we wschodniej Europie. U nas często ludzie idący siedzieć za drobne przestępstwa, drugi raz trafiają za kratki już za ciężki bandytyzm.

straatveger

2013-09-07, 13:50
I jeszcze warto dodać że dostaje BON o wartości 5 tyś zł od ZALANDO za reklamowanie ich obówia !!!


osiek92

2013-09-07, 14:01
więzienie to powinna być dziura w ziemi 3mx3m przykryta ciężką kratą, do jedzenia i picia chleb z woda
2 lata takiego więzienia dałoby więcej niż dożywocie przed telewizorem

fr...........07

2013-09-07, 15:29
Karę powinna odbywać w kamieniołomie, dopóki by nie padła od katorżniczej pracy po 20 godzin dziennie z krótką przerwą na zaostrzenie kilofa.

farenc

2013-09-07, 15:52
Hangman108, W ogóle się z tobą nie zgadzam, lepsze warunki niczego tu nie zmienią skoro i tak w tym miejscu będzie ten sam plebs i patologia. Oni powinni zapie**alać na 2 dwie zmiany aby móc samemu zapłacić za swój pobyt w więzieniu i przy okazji przysłużyć się jakoś społeczeństwu, którego prawo złamali. Jak będą ciężko pracować dzień w dzień to nie będą mieli czasu na jakieś głupoty. Przez te wszystkie przepracowane lata po wyjściu z więzienia można by mu dać jakiś % dzięki czemu nie byłby całkowitym gołodupcem i przynajmniej miałby jakieś środki aby wrócić do społeczeństwa. Nie widzę powodu aby obywatele mieli płacić na nich aby mieli w więzieniu lepsze warunki niż my na wolności... j***ne lewackie pie**olenie. Z gówna bata nie ukręcisz, nie ma co się oszukiwać.

TheSkorpioniks

2013-09-07, 15:53
A powinni trafiać np tutaj, polecam oglądnąć. Po takim sraczu lizali by buty i jedli gówno z chodnika by tam nie trafić.



Ps: Może było, może ktoś widział ale mnie to :kupa: interesuje

BongMan

2013-09-07, 16:18
"Okrutna dzieciobójczyni" no ja pie**olę :facepalm: Pismak powinien dostać ch*ja w dupę i taką karę, żeby jego wnuki jeszcze ją spłacały. Wyrok jest nieprawomocny i nikt nie ma żadnego prawa, w tym moralnego, nazywać tej kobiety dzieciobójczynią.

Mało tego - media tak ją nazywały, zanim jeszcze w ogóle proces się rozpoczął. Powinni ch*je za to grubo beknąć.

TheSkorpioniks

2013-09-07, 16:24
BongMan napisał/a:

"Okrutna dzieciobójczyni" no ja pie**olę :facepalm: Pismak powinien dostać ch*ja w dupę i taką karę, żeby jego wnuki jeszcze ją spłacały. Wyrok jest nieprawomocny i nikt nie ma żadnego prawa, w tym moralnego, nazywać tej kobiety dzieciobójczynią.

Mało tego - media tak ją nazywały, zanim jeszcze w ogóle proces się rozpoczął. Powinni ch*je za to grubo beknąć.



I właśnie przez takie osoby jak TY w tym kraju jest anarchia, bieda, zabójstwa dzień i noc. Dostałeś gratis głupotę czy musiałeś dopłacać :roll:

karkry123

2013-09-07, 17:27
Ja pie**olę, już rzygam tą mamą MADZI ! postąpiła okrutnie i zasługuje na karę ale czy na każdym kroku trzeba o tym wspominać?? Naprawdę nie ma ważniejszych rzeczy??

voidinfinity

2013-09-07, 17:38
I co się dziwicie? Przecież nie od dzisiaj wiadomo że polakistan (sorry inaczej się tego nazywać nie da) jest krajem równych i równiejszych. Specjalne więzienia dla wybranych, specjalne jedynki w szpitalach dla wybranych, specjalne uprawnienia emerytalne dla wybranych. No co wy? Otrząśnijcie się - żyjecie w społeczeństwie KASTOWYM, gdzie przynależność do kasty uprzywilejowanej najczęściej zbiega się z przynależnością taty/mamy do PZPR.

Maharaja18

2013-09-07, 18:37
No to idę do biedronki po śliski kocyk :roll:

EudezetReprezent

2013-09-07, 19:31
@up karkry123 a zebys k***a wiedzial ze tak chlopaki za palenie ziola sa traktowani jak bandziory a ta szmata zabila swoje dziecko i ma lepiej niz nie jeden w swoim domu