18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zniszcz rzeźbę challange

nowynick • 2019-05-14, 08:59
pustaki z instagrama zamiast pokazywać jak należy gołe dupska znalazły siobie nową modę jak zaistnieć. Jak się ta szmata nazywa nie piszę (dla dociekliwych w tagach), bo na sławę to zasługuje jedynie w lokalnej komendzie. Przedwojenna rzeźba w Dolince Szwajcarskiej w Warszawie dla paru lajków...



PS k***iszon występował w kilku reklamówkach mBanku. Mam nadzieję, że zachowają się jak ludzie i wyp***zielą ją z posadki...

Sadic

2019-05-14, 11:37
Aż we własnej wyobraźni rozj***łem jej łeb tym młotkiem.

Budrys2000

2019-05-14, 11:46
Choćbym nie wiem jak był pijany
nie przyszłoby mi do głowy napie**alać rzeźby mlotkiem po nosie.
I to nie jest kwestia alkoholu,
to wynik kompletnego niedoj***nia.

~Angel

2019-05-14, 12:06
Jaki kraj taki Sfinks :lol:

kulawiec

2019-05-14, 14:02
W zasadzie to mogła by odpracować. Można by ją było obok rzeźby przywiązać nago i ogłosić, że darmowa dupa dla bezdomnych. Było by odpracowywanie w czynie społecznym, pożytek dla biednych ludzi no i może by w końcu nie była taka niedoj***na.

sirapacz

2019-05-14, 16:23
mBank powinien teraz wyszarpać odszkodowanie za straty wizerunkowe + koszty produkcji i rezerwacji miejsca antenowego na spoty. Agencja reklamowa potem powinna wystapić z regresem do kretynki. Mam nadzeję, że tak się stanie. To będzie dobra nauczka - przez całe życie nie odpracuje szkód jakie narobiła agencji reklamowej i mbankowi.

shoe5maker

2019-05-14, 16:45
ch*j z mBankiem i jego stratami, k***iszon niszczy co nie należy do niego i jeszcze to nagrywa licząc na sławę.

userprivateyolo

2019-05-14, 17:21
Jej kariera się zakończyła nim dobrze się zaczęła :)

lesiopesio

2019-05-14, 20:10
Będzie teraz sławna jak chciała.Brak słów na taką głupotę.

Wiewór

2019-05-14, 20:21
Tytułują tego chodzącego glejaka "influencerka". Czyli nazwa na kogoś kto jest wielkim k***a nic i w hierarchi internetowych sp***olin jest niżej niż "celebryci" i "jutuberzy".
Internet już wydał na nią wyrok. Została zalana hejtem. Dobrze tak idiotce. :amused:

wójt

2019-05-14, 21:00
j***na... zatopic ją w betonie... i postawic ją jako rzezbe;) warszawiaki uwazaja sie za nad ludzi... a co chwile udowadniaja jaką są elitą ... a mbank niech sie wstydzi;) wspieranie lewakow i tempi aktorzy im nie pomagają...

kosiara92

2019-05-14, 21:42
Posąg był powojenny(ale nadal zabytek) z czego się orientuje ona jest również modelka, oczywiście przeprosiła, ale co to da :-)
Już rzekomo jedna agencja modelingu zakończyła z nią współprace, także to już lawina, pustak pieniędzy się nie dorobi..

Ch...........KI

2019-05-14, 22:02
Taka z niej modelka jak dupy p*zda. Kto by chciał r*chać to truchło

aaaaaaaaaaaaaa

2019-05-15, 11:58
Mnie nawet nie przeraża już to, że zniszczyła tę rzeźbę. Zjebów nie brakuje.
Ale jakim niedojebem trzeba być by to nagrać i się tym chwalić. Tym samym dając dowód dla prokura...

krasnal_hałabała

2019-05-15, 13:23
A to k***a! normalnie nie wierzę, niech teraz płaci bydle, jak Herostrates (tak, i znowu musiałem wpisywać "świątynia Artemidy w Efezie" bo znowu zapomniałem jak ten ciżmopsuj się nazywał, i wiecie co? nie żałuję, bardzo dobrze sk***ielowi, zniszczył zajebistą świątynię, dzieło sztuki bo chciał żeby jego imię było zapamiętane a ja nie pamiętam jego k***iego miana). Herostrates j***ny, niech teraz jej dojebią najwyższą karę i niech każą jej płacić dopiero po przetargu na firmę od konserwacji zabytków i niech wybiorą najdroższą i wtedy niech dojebią jej wyrok że ma zapłacić za zniszczenie rzeźby i jeszcze mandat i wszelkie możliwe kary. Ja rozumiem, jakby coś takiego ktoś przypadkiem odj***ł, na przykład dwóch kolesi niosłoby obok jakiś długi i nieporęczny złom, odwróciliby się i jeb! albo obok by koleś koparką dołek kopał i jeb szuflą! ale postąpić jak ten ciżmopsuj z dupy to trzeba być zjebem.

Herostrates j***ny!

Lizodup

2019-05-15, 13:25
ale ładna #r*chable