18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Znikający Papież

iwik555 • 2020-05-11, 00:10


Zniknął czy nie zniknął, zapraszam ekspertów do dyskusji ;-)

sars_80

2020-05-11, 00:18
Zachodzi pytanie.
To on żyje???

swampman

2020-05-11, 00:32
jak zapraszasz to dolaczam.

niech znika on i kazdy inny przedstawiciel wszelakiego rodzaju religii otumaniajacej ciemne masy.

najwyzszy czas jednoczyc swoje sily jako gatunek i wspolnie patrzec w kierunku gwiazd, a z tym zacofanstwem trzeba juz konczyc.
nie tu na ziemi a w kosmosie znajdziemy odpowiedzi, nasza przyszlosc i przygody.
nie w religii a w nauce.

tak samo trzeba skonczyc z przeznaczaniem poj***nych ilosci pieniedzy na technologie, ktore maja umozliwiac nam jak naj efektywniejsze mordowanie siebie nawzajem. majatki koscielne tez przekazac na powyzszy cel, a to kupa siana.

takze niech znika i to nie tylko jako hologram :lol: niech to bedzie symbol i omen jego znikniecia :lol:

WooQash

2020-05-11, 01:06
Coś się zj***ło i nie było mnie widać.

blady2137

2020-05-11, 01:35
Pojawiam się i znikam taka rola magica ;D ej a jak by to puścić nad wodą że niby po niej łazi ;D wiara by znowu wzrosła xD

Svenlee

2020-05-11, 01:53
Żart montażysty

Ostrovsky

2020-05-11, 01:57
o czym dyskutować, nie ma źródła do materiału, równie dobrze ten youtuberek mógł kosmite w oknie umieścić i się pucować co to on nie skomentuje

maksymilian45

2020-05-11, 01:58
Jak zwykle w komentarzach brak powagi.

Hologramy istnieją nie od dziś. Technologia jest tak zaawansowana że byście się za głowę złapali gdybyście zobaczyli co ma wojsko i rządy w swoim posiadaniu.

Myślicie że ta pandemia to też zwykły przypadek?

dreadu

2020-05-11, 02:53
maksymilian45 napisał/a:

Jak zwykle w komentarzach brak powagi.
Hologramy istnieją nie od dziś. Technologia jest tak zaawansowana że byście się za głowę złapali gdybyście zobaczyli co ma wojsko i rządy w swoim posiadaniu.
Myślicie że ta pandemia to też zwykły przypadek?



Rozwiń temat :D

Obejszłem_system

2020-05-11, 03:01
swampman napisał/a:

jak zapraszasz to dolaczam.
niech znika on i kazdy inny przedstawiciel wszelakiego rodzaju religii otumaniajacej ciemne masy.
najwyzszy czas jednoczyc swoje sily jako gatunek i wspolnie patrzec w kierunku gwiazd, a z tym zacofanstwem trzeba juz konczyc.
nie tu na ziemi a w kosmosie znajdziemy odpowiedzi, nasza przyszlosc i przygody.
nie w religii a w nauce.
tak samo trzeba skonczyc z przeznaczaniem poj***nych ilosci pieniedzy na technologie, ktore maja umozliwiac nam jak naj efektywniejsze mordowanie siebie nawzajem. majatki koscielne tez przekazac na powyzszy cel, a to kupa siana.
takze niech znika i to nie tylko jako hologram niech to bedzie symbol i omen jego znikniecia



Jezu jak Ty bredzisz. Zastanawiasz się czasem co pizesz?

maksymilian45 napisał/a:

Jak zwykle w komentarzach brak powagi.
Hologramy istnieją nie od dziś. Technologia jest tak zaawansowana że byście się za głowę złapali gdybyście zobaczyli co ma wojsko i rządy w swoim posiadaniu.
Myślicie że ta pandemia to też zwykły przypadek?



Tak myślę,że to zwykły przypadek. Jeśli myślisz inaczej to proszę jakiklowiek dowód. Bo takie pie**olenie to wiesz możesz między bajki włożyć.

Diggerx

2020-05-11, 04:33
Zwykły błąd matrixa


maksymilian45

2020-05-11, 05:00
Obejszłem_system napisał/a:

Jezu jak Ty bredzisz. Zastanawiasz się czasem co pizesz?
Tak myślę,że to zwykły przypadek. Jeśli myślisz inaczej to proszę jakiklowiek dowód. Bo takie pie**olenie to wiesz możesz między bajki włożyć.





http://archive.4plebs.org/pol/thread/241674007

To było przewidziane już pod koniec stycznia. Czytałem ten wpis w pierwszym tygodniu lutego.

Niech każdy wierzy w co chce, poczekamy zobaczymy jakie zmiany będą pod pretekstem pandemii. Zmiany które przed pandemią nie przeszłyby.
Polecam też korzystać z internetu w celu znalezienia informacji a nie z rządowych telewizji.

Halman

2020-05-11, 05:17
to też jest prawdziwe:

marvel321

2020-05-11, 05:53
maksymilian45 napisał/a:

To było przewidziane już pod koniec stycznia. Czytałem ten wpis w pierwszym tygodniu lutego.
Niech każdy wierzy w co chce, poczekamy zobaczymy jakie zmiany będą pod pretekstem pandemii. Zmiany które przed pandemią nie przeszłyby.
Polecam też korzystać z internetu w celu znalezienia informacji a nie z rządowych telewizji.



Pod koniec stycznia jak w grudniu jux byla pandemia w chinach? Brak ci informacji