18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

znieczulica ludzi nie zna granic

międzynarodowynarodowiec • 2014-05-03, 20:52
Siemanko, chciałbym opowiedzieć o tym co mnie spotkało dwa dni temu.

Zwolnili mnie z roboty przez głupie cipsko ale o tym opowiem następnym razem, wk***iony wracam na chatę i myślę sobie skoczę po gastro do biedry i będę napie**alać w gierki cały dzień. Wychodząc z biedry widzę pod drzewem na trawie osobę która zwyczajnie w świecie leży, myślę sobie żul to chłopa ogarne, dam na ławkę i niech sobie siedzi żeby psiarnia się nie przyj***ła, zawsze tak robię bo mam nadzieję, że i mnie w takiej sytuacji ktoś kiedyś pomoże. Tak więc podbijam, klepie go po plecach i mówię wstawaj idziemy na ławke, typ nie kontaktuje a otworzył tylko oczy i przewraca nimi i nagle zrobiło się zbiorowisko ludzi wkoło niego, ja próbuję się z nim dogadać ale ni h*ja więc dzwonię na karetkę, ch*j wie co mu może być. Ustawiłem go na bok żeby się nie udusił śliną czy wymiotami, wbija karetka biorą go i po sprawie a ja zwinąłem się na chate robić hamburgerasy z biedry. Wiem, historia jak każda inna tylko wk***iła mnie znieczulica przechodzących, każdy olał go ciepłym moczem, dzieci, dorośli czy dziadkowie i dopiero ja zareagowałem bo jakoś tak mnie wychowali, że trzeba pomagać. Widzicie żula, podnieście go na ławkę, niech sobie siedzi, ogarnie dupe i wróci do siebie bez przypału a tak to go wezmą na dołek i będzie musiał płacić gruby hajs za milicyjny dołek.
Pozdrawiam - bohater żuli

Bankracy

2014-05-03, 20:54
Gdzie byłeś jak mnie wieźli na wytrzeźwiałke?

międzynarodowynarodowiec

2014-05-03, 20:56
Blutok napisał/a:

Gdzie byłeś jak mnie wieźli na wytrzeźwiałke?



Robiłem hamburgery z biedronki :kupa:

Rax

2014-05-03, 20:58
zaburzasz dobor naturalny chlopcze, zaprawde powiadam ci zaprzestan tych nikczemnych dzialan :D

takija

2014-05-03, 20:59
Idę sobie raz koło Lidla, patrze leży coś koło rowerów. Myśle sobie albo naj***ny typ albo jakis dziadek z zawałem (dość ostro słońce nak***iało). Podchodzę, klepie po barku, pytam czy wszystko ok i co usłyszałem?....ostre "sp***alaj pan"..... ch*j mu w dupe, niech płaci za wytrzeźwiałke.

Lubie hamburgery z biedronki.

ro...........k5

2014-05-03, 21:00
Cytat:

skoczę po gastro



gastro- pot. głód.
ale z Ciebie zjeb.

a w ogóle to jesteś super świetny bohater uliczny i należy Ci się order i taki dyplom w ramce.

xts

2014-05-03, 21:07
hamburgery z biedry, ja pie**ole pie**olone jedznie dla psów ma więcej momu niż ten szajs.

międzynarodowynarodowiec

2014-05-03, 21:09
xts napisał/a:

hamburgery z biedry, ja pie**ole pie**olone jedznie dla psów ma więcej momu niż ten szajs.


wiem, że ty wpie**alasz od małego kawior i popijasz porto lecz nie każdy ma hajs na to co by chciał, pozdrowienia od przeciętnego polaka

p4nk1

2014-05-03, 21:12
roofik5 napisał/a:



gastro- pot. głód.
ale z Ciebie zjeb.

a w ogóle to jesteś super świetny bohater uliczny i należy Ci się order i taki dyplom w ramce.



Gastro to w skrócie gastronomia.

dogip

2014-05-03, 21:14
No tak. Żul potrzebuje pomocy... Trzeba było zbadać tętno, powąchać czy z japy nie jedzie alkoholem, potem jako normalny człowiek posadzić owego Pana na ławkę. Niech by dalej spał. Oczywiście jak miał normalne odruchy. A normalne odruchy są takie, że jak mu przypie**olisz z liścia to swoje Ci powie. I po jaki ch*j wzywałeś eR-kę? Mogła w tym czasie konać twoja babcia. Nie jesteś bohaterem.

międzynarodowynarodowiec

2014-05-03, 21:16
dogip napisał/a:

No tak. Żul potrzebuje pomocy... Trzeba było zbadać tętno, powąchać czy z japy nie jedzie alkoholem, potem jako normalny człowiek posadzić owego Pana na ławkę. Niech by dalej spał. Oczywiście jak miał normalne odruchy. A normalne odruchy są takie, że jak mu przypie**olisz z liścia to swoje Ci powie. I po jaki ch*j wzywałeś eR-kę? Mogła w tym czasie konać twoja babcia. Nie jesteś bohaterem.

Udar słoneczny, słabe tętno, 30 minut i by zmarł ale tacy jak ty muszą dodać swoje trzy grosze do tematu co nie?

xts

2014-05-03, 21:20
międzynarodowynarodowiec napisał/a:


wiem, że ty wpie**alasz od małego kawior i popijasz porto lecz nie każdy ma hajs na to co by chciał, pozdrowienia od przeciętnego polaka


piers kurczka duża z 10pln, buły kajzery, ser w plasterkach, 2 pomidory, ogórki małosolne.

20pln na 2 dni mocnego wpie**alania hamburgerów.

a ten syfburger z psiego jedzenia ile kosztuje?

głupcze, porto nie pasuje do kawioru. kawior lubie, jem żadko, raz do roku z rosji jakiś. porto jest średnie.

Kontem.O.K.

2014-05-03, 21:22
wiesz, pomagać to szlachetny czyn. Ja też kiedyś wezwałam pogotowie do starszego Pana którego przechodnie uznały za pijanego, w rzeczywistości miał stan przedzawałowy. Pamiętam też przypadek kiedy pomagając tak jak Ty, pijanemu starszemu typowi, chwycił mnie za rękę tak mocno by się podnieść, że potem nie chciał mnie puścić. Musiałam na siłę wyrwać dłoń, wystraszyłam się i od tamtej pory mam dystans do pomagania pijanym ludziom. Jak ktoś się schlał do nieprzytomności to jego wybór i niech liczy się z konsekwencjami. Bo k***a pić, to trzeba umieć.

xts

2014-05-03, 21:24
a ja ostatnio wezwałem policje do naj***nej menelicy z dzieckiem z fas i rad ;) do gigantycznego apartamentowca jakim jest posterunek policji z kasy unijnej jest 3min piechotą. po 15min nikt się nie zjawił

karolina91

2014-05-03, 21:51
Brawo brachu, wróżę ci świetną karierę jako pani z OPSu.