18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zmywarki po godzinach...

CoJaTamKurwaWiem • 2019-11-02, 04:21
I ta radość w oczach urządzenia... :mrgreen: :mrgreen:


Loaloa

2019-11-02, 15:54
Tępe wycieruchy. Zasadziłbym jej soczystego kopa w to wypięte dupsko.

dennissliwa

2019-11-02, 17:38
ziembix napisał/a:

Idź pan w h*j . Patyczak



Szcuple dziewczyny sa fajne a nie grube świnie...

riterio8093

2019-11-02, 20:41
Loaloa napisał/a:

Tępe wycieruchy. Zasadziłbym jej soczystego kopa w to wypięte dupsko.


Wycieruch to ty.

Ivanowicz

2019-11-03, 10:57
Dzisiaj napisał/a:

ho ho - zmywarki, radosc w oczach urzadzenia.... no no no
90% sadoli by sie obsrala po samym wejsciu na taka wysokosc a o skakaniu juz nie wspomne. Szacunek dla dziouszek, ze na takim luzie i z taka pozytywna energia potrafily zrobic cos fajnego. Troche inny rodzaj zabawy niz np. angielskie naj***ne k***y czolgajace sie po chodniku....



Co się stało z sadolem, że najwięcej piw ma taki waginalny komentarz?! Albo pisała to baba, albo fan tęczowych parad. Saidtsic to Sadistic i jak chcesz bronić praw Kobiet i Ich czci, to spadaj na jakieś inne strony do tego dedykowane. A tu niech będą komentarze jak na Sadistica przystało.

Dzisiaj

2019-11-04, 00:01
Ivanowicz napisał/a:

Co się stało z sadolem, że najwięcej piw ma taki waginalny komentarz?! Albo pisała to baba, albo fan tęczowych parad. Saidtsic to Sadistic i jak chcesz bronić praw Kobiet i Ich czci, to spadaj na jakieś inne strony do tego dedykowane. A tu niech będą komentarze jak na Sadistica przystało.



no prosze... wszedzie tropisz pedalow. 11 postow - widac co masz madrego do powiedzenia i ile wnosisz do spolecznosci sadistica ;)

jak nie rozumiesz o co chodzi to sie prosze nie wpie**alac :) Jesli nie widzisz roznicy pomiedzy takim filmikiem a sp***olina umyslowa z cyckami, ktora ma IQ na poziomie lewaka to ja Ci juz nie moge chyba pomoc.

Jesli za wzor meskosci uwazasz napisanie komentarza na sadolu "zmywarka" itd no to k***a gratuluje geniuszu.

Co sie stalo z sadolem? Jajco - na hardzie 90% bab z ku*asami i sranie do ryja, na glownej filmiki z tik-toka a w komentarzach stulejarze takie jak Ivanowicz.

ps. jaka obrona praw kobiet? Kobieta to np. taka dupeczka jak na filmiku a k***a zmywarka/p*zda/glupia szmata itd. to np maDka narazajaca zycie i zdrowie swojego dziecka lub odpie**alajaca jakas ch*jnie, za ktora powinna zostac odstrzelona.

Jak uwazasz, ze wszystkie kobiety to szmaty, k***y, zmywarki, poj***ne dz**ki itd to podejrzewam, ze to wlasnie ty jestes teczowym chlopakiem i z kolegami toczycie rozmowy w stylu : "czy wylizalbyc cipe kobiecie za 100zl? Nieee a za 1000zl?" itd

:mrgreen:

jesli nie tezowy z ciebie chloptas to pewnie sfrustrowany prawiczek... dobranoc

CoJaTamKurwaWiem

2019-11-04, 02:30
Dzisiaj napisał/a:

no prosze... wszedzie tropisz pedalow. 11 postow - widac co masz madrego do powiedzenia i ile wnosisz do spolecznosci sadistica
jak nie rozumiesz o co chodzi to sie prosze nie wpie**alac Jesli nie widzisz roznicy pomiedzy takim filmikiem a sp***olina umyslowa z cyckami, ktora ma IQ na poziomie lewaka to ja Ci juz nie moge chyba pomoc.
Jesli za wzor meskosci uwazasz napisanie komentarza na sadolu "zmywarka" itd no to k***a gratuluje geniuszu.
Co sie stalo z sadolem? Jajco - na hardzie 90% bab z ku*asami i sranie do ryja, na glownej filmiki z tik-toka a w komentarzach stulejarze takie jak Ivanowicz.
ps. jaka obrona praw kobiet? Kobieta to np. taka dupeczka jak na filmiku a k***a zmywarka/p*zda/glupia szmata itd. to np maDka narazajaca zycie i zdrowie swojego dziecka lub odpie**alajaca jakas ch*jnie, za ktora powinna zostac odstrzelona.
Jak uwazasz, ze wszystkie kobiety to szmaty, k***y, zmywarki, poj***ne dz**ki itd to podejrzewam, ze to wlasnie ty jestes teczowym chlopakiem i z kolegami toczycie rozmowy w stylu : "czy wylizalbyc cipe kobiecie za 100zl? Nieee a za 1000zl?" itd

jesli nie tezowy z ciebie chloptas to pewnie sfrustrowany prawiczek... dobranoc


Toś doj***ł... :homer:

Ivanowicz

2019-11-08, 01:22
Dzisiaj napisał/a:

no prosze... wszedzie tropisz pedalow. 11 postow - widac co masz madrego do powiedzenia i ile wnosisz do spolecznosci sadistica
jak nie rozumiesz o co chodzi to sie prosze nie wpie**alac Jesli nie widzisz roznicy pomiedzy takim filmikiem a sp***olina umyslowa z cyckami, ktora ma IQ na poziomie lewaka to ja Ci juz nie moge chyba pomoc.
Jesli za wzor meskosci uwazasz napisanie komentarza na sadolu "zmywarka" itd no to k***a gratuluje geniuszu.
Co sie stalo z sadolem? Jajco - na hardzie 90% bab z ku*asami i sranie do ryja, na glownej filmiki z tik-toka a w komentarzach stulejarze takie jak Ivanowicz.
ps. jaka obrona praw kobiet? Kobieta to np. taka dupeczka jak na filmiku a k***a zmywarka/p*zda/glupia szmata itd. to np maDka narazajaca zycie i zdrowie swojego dziecka lub odpie**alajaca jakas ch*jnie, za ktora powinna zostac odstrzelona.
Jak uwazasz, ze wszystkie kobiety to szmaty, k***y, zmywarki, poj***ne dz**ki itd to podejrzewam, ze to wlasnie ty jestes teczowym chlopakiem i z kolegami toczycie rozmowy w stylu : "czy wylizalbyc cipe kobiecie za 100zl? Nieee a za 1000zl?" itd

jesli nie tezowy z ciebie chloptas to pewnie sfrustrowany prawiczek... dobranoc



Się nie napinaj tak, lamusie. Nigdzie nie powiedziałem, że wszystkie kobiety to szmaty itp. Czytaj ze zrozumieniem. A na sadolu jestem 4 lata dłużej niż Ty wiec mam większy pogląd jak się zmienia. Zresztą po treści Twojej wypowiedzi widzę, że niezły z Ciebie debil i zdania składnie nie umiesz złożyć. Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi, ale postanowiłeś się przywalić. Po co się tak napinasz? I nie wszędzie tropię pedałów, ale Ty na pewno jesteś, albo homosiem, albo lewakiem. Albo jedno i drugie. A nad łóżkiem pewnie masz zdjęcie Ostaszewskiej z podpisem "Czarny marsz" i z autografem. Beka z Ciebie i tyle.
Naucz się czytać ze zrozumieniem i pisać poprawnie po polsku jeśli chcesz prowadzić inteligentną dyskusję. A pisząc to zmarnowałem dość czasu na takiego matoła jak Ty. Koniec łańcucha pokarmowego to Twoje miejsce i siedź tam cicho, bo nic mądrego i poprawnego nie masz do powiedzenia. Pozdrawiam.