18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zmiana terminu...

~DMT • 2019-11-18, 00:36
Przez wypadek został wcześniakiem...

Powinni mu dać na imię Kaboom... :amused:

Salieri16000

2019-11-18, 00:56
Różne rzeczy widziałem (na żywo i w necie) i nic mnie tak nie porusza, jak tego typu wypadki, gdzie cierpi tak malutkie dziecko... :-(

sirapacz

2019-11-18, 01:08
A mnie wk***ia zdziczenie i zezwierzęcenie ludzi - leży noworodek żywy a tu ch*j sobie nagrywa zamiast zabezpieczyć.

pazuzu

2019-11-18, 01:14
Jaka leniwa locha, już nie mogła pójść do szpitala tylko leży sobie i się relaksuje ;-)

Loaloa

2019-11-18, 04:14
Powinni dobić to drące ryja k***ię, oczywiście całość elegancko filmując.

Twójbug

2019-11-18, 07:16
Salieri16000 napisał/a:

Różne rzeczy widziałem (na żywo i w necie) i nic mnie tak nie porusza, jak tego typu wypadki, gdzie cierpi tak malutkie dziecko...



A Ty k***a pedofilem jesteś? Że tak Martwisz się o małe dzieci? Księża też się martwią i małe dzieci...

BooooomHeadshot

2019-11-18, 07:47
Twójbug napisał/a:

A Ty k***a pedofilem jesteś? Że tak Martwisz się o małe dzieci? Księża też się martwią i małe dzieci...



Nie trzeba być pedofilem, wystarczy nie być takim zjebem jak ty.

bigoslaw_lyzka_von_wood

2019-11-18, 08:24

Twójbug napisał/a:

A Ty k***a pedofilem jesteś? Że tak Martwisz się o małe dzieci? Księża też się martwią i małe dzieci...




Wyborca razem , wiosny czy po prostu niedoj***ny mózgowo lewak?


zdun

2019-11-18, 09:06
sirapacz napisał/a:

A mnie wk***ia zdziczenie i zezwierzęcenie ludzi - leży noworodek żywy a tu ch*j sobie nagrywa zamiast zabezpieczyć.



Taka okazja a on jej nie bzyknal..

darayavahus

2019-11-18, 09:06
bigoslaw_lyzka_von_wood napisał/a:

Wyborca razem , wiosny czy po prostu niedoj***ny mózgowo lewak?



najpeqniej urodzili go poprzez wysranie zawartości do środka udrażniającego rury w sraczu.

Twójbug

2019-11-18, 09:35
BooooomHeadshot napisał/a:

Nie trzeba być pedofilem, wystarczy nie być takim zjebem jak ty.



Rzeczywiscie bo k***a pierwszy byś się rzucił na pomoc. Boże jacy ludzie są falszywi. Ile razy widziałem na ulicy jak ktoś potrzebuje pomocy to pierwsze co poszły telefony a innych to nie wzruszyło. Dalej udawajcie jacy jesteście PRZED MONITOREM FALSZYWI. Znaleźli się dobroduszni w internecie. Wasze wypociny nad tym filmikiem sam marne. I to nie ja jetem zj***ny tylko społeczeństwo fałszywe. Jebac fałszywych ludzi!!!

bigoslaw_lyzka_von_wood napisał/a:

Wyborca razem , wiosny czy po prostu niedoj***ny mózgowo lewak?



Nawet nie ściagaj mnie do polityki k***a. Ładnie to ty nasrane masz że im wierzysz w obietnice. Oni ciebie r*chaja co miesiąc z wypłaty a ty się dajesz. Otwórz oczy i sporzj kto kogo r*cha stary cepie. Idź do swojego kościółka i tam żale wylewaj, może ten twój bUg cię wysłucha.

JubeL

2019-11-18, 09:39
Świetna informacja :mrgreen: Gorzej by było gdyby na święta nie było promocji na karpia :krejzi:

sirapacz

2019-11-18, 10:16
@Twójbug Nie wiem czy on, ja na pewno. Do j***nia fałszywych ludzi się nie dołączę - niech sami się jebią.

BooooomHeadshot

2019-11-18, 10:53
Twójbug napisał/a:

Rzeczywiscie bo k***a pierwszy byś się rzucił na pomoc. Boże jacy ludzie są falszywi. Ile razy widziałem na ulicy jak ktoś potrzebuje pomocy to pierwsze co poszły telefony a innych to nie wzruszyło. Dalej udawajcie jacy jesteście PRZED MONITOREM FALSZYWI. Znaleźli się dobroduszni w internecie. Wasze wypociny nad tym filmikiem sam marne. I to nie ja jetem zj***ny tylko społeczeństwo fałszywe. Jebac fałszywych ludzi!!!
Nawet nie ściagaj mnie do polityki k***a. Ładnie to ty nasrane masz że im wierzysz w obietnice. Oni ciebie r*chaja co miesiąc z wypłaty a ty się dajesz. Otwórz oczy i sporzj kto kogo r*cha stary cepie. Idź do swojego kościółka i tam żale wylewaj, może ten twój bUg cię wysłucha.



Po pierwsze - gówno o nas wiesz. Po drugie - to, że komuś jest szkoda, gdy dzieje się krzywda dziecku, nie znaczy, że w podobnej sytuacji rzuciłby się na pomoc (szok, brak wiedzy z pierwszej pomocy, itp.). Ale co ty możesz o tym wiedzieć, jak jesteś zwykłym sfrustrowanym krzykaczem znad klawiatury.

Goldmann

2019-11-18, 10:54
Twójbug napisał/a:

Rzeczywiscie bo k***a pierwszy byś się rzucił na pomoc. Boże jacy ludzie są falszywi. Ile razy widziałem na ulicy jak ktoś potrzebuje pomocy to pierwsze co poszły telefony a innych to nie wzruszyło. Dalej udawajcie jacy jesteście PRZED MONITOREM FALSZYWI. Znaleźli się dobroduszni w internecie. Wasze wypociny nad tym filmikiem sam marne. I to nie ja jetem zj***ny tylko społeczeństwo fałszywe. Jebac fałszywych ludzi!!!



Interesujące. A skąd wiesz, że akurat on by nie pomógł?