18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zmiana pampersa

suborg • 2023-11-12, 13:20
Tak to się robi

dżonyłojlker

2023-11-12, 20:34
colo123 napisał/a:

Tylko ja mam ochotę zajebac gołymi rękami ta szmate?



Nie tylko ty, ta matka/opiekunka też jak widać nie ma do niej cierpliwości.

Mundziak

2023-11-12, 22:02
Jak by moja kobieta tak mojemu dziecku raz zrobiła bym k***ę wypatroszyć wydłubał oczy i nasrał do oczodołu . Taka to powinna w psychiatryku siedzieć bo inne pary czekają na dziecko a takie ścierwo nie zasługuje nawet na pluszową zabawkę do piekła k***o wściekła

Sayoko

2023-11-12, 22:22
Osobiście bym jej odciął łeb...

Black_Hole

2023-11-12, 22:29
motylekwbrzuchu napisał/a:

Polecam końcówkę, naprawdę śmieszna



jestes jebnniety tak samo jak polowa tych ktorych bawi sadyzm na niewinnej bezbronnej istocie tutaj. Wracaj jutro do pracy za 3 tys brutto bo pora spac

Getas

2023-11-12, 22:29
Co za k***a...

majeńka

2023-11-12, 22:34
Powinno być "okno życia" do 7-miu lat co najmniej.

Taka kobita o przeciętnej inteligencji (IQ 100 zarówno dla kobiet i mężczyzn, a 100 to idiota) zar*cha, wpadnie (zwłaszcza u nas bo wychowania seksualnego w szkołach z wiadomych powodów nie ma), aborcji nie załatwi, urodzi... i jest w głębokim szambie. Ileś lat samego przewijania, karmienia, mycia gówien, słuchania wiecznego wycia bachora, a potem jest jeszcze gorzej. Być służącą dla kaszojada jest gorsze niż więzienie, a mniej więcej tyle samo czasu ma się do własnej wolnej dyspozycji; w więźniu się przynajmniej wyśpisz. A faceci mają to głęboko w dupie i idą (w tym zakresie inteligencji) mecz oglądać.

Gdyby była możliwość oddania bachora jak ktoś widzi że się nie da z nim wytrzymać, nie byłoby takiego znęcania. A baby o umysłowości przedszkolanki niech sobie gromadkę adoptują jak je to bawi.

smc

2023-11-12, 23:23
Aborcja dla takiego rodzica, bez ograniczenia wiekowego.

Wystarczy taki film jako dowód i wiózłbym tę pokrakę za sygnale do szpitala. Pavulon, rozrywanie szczypcami i do wora na odpady medyczne. Potem spalenie wraz ze strzykawkami i zasranymi pieluchami i od razu na wysypisko komunalne.

Dziewczynce podarowałbym ten filmik na 18-te urodziny.

Rak.Odbytu

2023-11-12, 23:39
majeńka napisał/a:

Powinno być "okno życia" do 7-miu lat co najmniej.
Taka kobita o przeciętnej inteligencji (IQ 100 zarówno dla kobiet i mężczyzn, a 100 to idiota) zar*cha, wpadnie (zwłaszcza u nas bo wychowania seksualnego w szkołach z wiadomych powodów nie ma), aborcji nie załatwi, urodzi... i jest w głębokim szambie. Ileś lat samego przewijania, karmienia, mycia gówien, słuchania wiecznego wycia bachora, a potem jest jeszcze gorzej. Być służącą dla kaszojada jest gorsze niż więzienie, a mniej więcej tyle samo czasu ma się do własnej wolnej dyspozycji; w więźniu się przynajmniej wyśpisz. A faceci mają to głęboko w dupie i idą (w tym zakresie inteligencji) mecz oglądać.
Gdyby była możliwość oddania bachora jak ktoś widzi że się nie da z nim wytrzymać, nie byłoby takiego znęcania. A baby o umysłowości przedszkolanki niech sobie gromadkę adoptują jak je to bawi.


Dużo masz racji, ale u nas bachora można w każdej chwili oddać do domu dziecka. Własnego, biologicznego. Tyle, że ludzie tego nie robią, wolą zakatować. Nie wiem czemu.

andysofuckingbrandy

2023-11-13, 01:21
Sztruks napisał/a:

Zamiast kamerować wyj***łbym jej tak w tace że tańczyła by miesiąc bez muzyki.



po piperwsze nie mówi się "kamerować" tylko filmować. A po drugie kamerwoane było z ukrycia!

Vi_Kikimora

2023-11-13, 01:52
Sztruks napisał/a:

Zamiast kamerować wyj***łbym jej tak w tace że tańczyła by miesiąc bez muzyki.



Bo Ty to byś jej od razu wyj***ł.....

:-|



Ja bym jej maczeta zaj***ł po przeszczepie

V1go

2023-11-13, 03:15
po pierwszych 4 sekundach zatrzymalem film... to jedyna tematyka, na ktora nawet nie moge patrzec

dżonyłojlker

2023-11-13, 10:43
Black_Hole napisał/a:

jestes jebnniety tak samo jak polowa tych ktorych bawi sadyzm na niewinnej bezbronnej istocie tutaj. Wracaj jutro do pracy za 3 tys brutto bo pora spac



Jeśli ma to ukoić twoje zszargane nerwy, to tak, wyspałem się.

orion123123

2023-11-13, 15:50
sory ale nie rusza mnie to, bardziej mi przykro jak zwierzaczki cierpią

dudek-91

2023-11-13, 22:07
Zabił bym k***e na miejscu