18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zmarł w trakcie seksu z dziwką

acidapple • 2013-10-10, 10:03
Piękna śmierć tirowca z Litwy :doggy: :dead:

Zasłyszane od ratowników którzy byli na miejscu:
- zajeżdżamy patrzymy i nie wiadomo co robić, śmiać się, płakać, reanimować, czy najpierw założyć majtki :D gość leży nagi z gumką na ku*asie, a obok prostytutka :D

dz**ka:
- brał mnie od tyłu, ale nagle poczułam, że się coś nie rusza...

Dyspozytorka podczas odbierania wezwania:
- niech pani zacznie go reanimować
- [dz] ja nie mogę
- [D] dlaczego?
- [dz] bo ja jestem wrażliwa :D


rjinswand

2013-10-10, 15:34
Swoją drogą - co za zj***na procedura z wysyłaniem 2 karetek do jednego pacjenta? A później się dziwią, że nie ma wolnych karetek do wezwania. Proponuję wysyłać ich jeszcze więcej. W pierwszej przyjedzie stażysta żeby ocenić sytuację, w drugiej ratownik, w trzeciej kolejny ratownik żeby pomóc przenieść pacjenta, a w czwartej lekarz. No i ewentualnie w piątej przyjedzie chirurg, jeśli będzie potrzebny.

skarbona

2013-10-10, 15:42
rjinswand napisał/a:

Swoją drogą - co za zj***na procedura z wysyłaniem 2 karetek do jednego pacjenta? A później się dziwią, że nie ma wolnych karetek do wezwania. Proponuję wysyłać ich jeszcze więcej. W pierwszej przyjedzie stażysta żeby ocenić sytuację, w drugiej ratownik, w trzeciej kolejny ratownik żeby pomóc przenieść pacjenta, a w czwartej lekarz. No i ewentualnie w piątej przyjedzie chirurg, jeśli będzie potrzebny.




To chyba proste: k***a powiedziała że dzidek zasłabł więc wysłali "P" bez lekarza. Okazało się że dziadek miał zawał więc zaczęli go reanimować ,ale musieli zadzwonić po lekarza, bo np. bez niego nie mogą podawać adrenaliny czy coś.

dicerion

2013-10-10, 16:19
Możemy podać adrenalinę i wiele innych leków. S-kę wzywa się w sytuacjach kryzysowych lub do stwierdzenia zgonu... w karcie możemy napisać ewentualnie że odstępujemy od czynności ratowniczych ale wtedy może być sajgon w prokuraturze :)

muraaas

2013-10-10, 16:37
Jednak trochę szkoda dz**ki, w końcu kobieta jak każda inna. Trauma do końca życia. M dodatku może jej to utrudniać pracę.

NarevKenoki

2013-10-10, 18:13
ciekawe, czy jej zapłacili

mis_kudlacz

2013-10-10, 18:17
"Litewski chamie klęknij przed polską Panią "

Czyli według Ciebie polki jadą się k***ić do litwy. NAPRAWDĘ MAMY POWÓD DO CHWAŁY I SZCZĘŚCIA.

mujek

2013-10-10, 19:33
Gdyby nie ta prostytutka, facio mógłby zasłabnąć w trakcie jazdy - nie dość, że śmierć niemiła, to jeszcze kilku innych by zabrał ze sobą. Dzięki Bogu za prostytucję!

brendas

2013-10-10, 20:04
up up

Nawiązałem do oprawy kibiców Lecha Poznań, abstrah*jąc już od tego, w artykule jest jasno napisane, że to litwin przyjechał do Polski skorzystać z usług prostytutki, to po pierwsze, po drugie dla niej nie ważne kto wkłada, ważne aby hajs się zgadzał, po trzecie i tak nie por*chasz :D

rawpanic

2013-10-10, 22:41
doszedl i odszedl w tym samym momencie.. :-D

Jason_x

2013-10-12, 15:20
Rodzinka na Litwie podczas pogrzebu i stypy zadowolona chyba nie będzie znając powód zejścia ze świata denata:)