18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Zły smak

Piotrek606 • 2013-09-24, 17:47
Zapłaciłem prostytutce 100 zł, żeby zrobić jej minetę.
Nie chodziło o seks. Chciałem się pozbyć smaku Tyskiego z ust.

zaj***ne z jm

Hagrid

2013-09-24, 22:03
Tyskie klasyczne jest zajebiste, ale Tyskie zwykłe to okropny sikach.

milfister

2013-09-24, 22:13
Tyskie najlepiej wchodzi! jako jedno piwko jak i do upadłego.

pan_niedbal

2013-09-24, 22:19
tyskie dla ciebie, dobry zarcik

okumeleczecze

2013-09-24, 22:25
pie**olicie farmazony, a jak wystawią szesciopak tyskiego w markecie za dyche to sie rzucacie pierwsi :mrgreen:

Małolata

2013-09-24, 22:32
Captain's Burger napisał/a:


Spróbuj Portera z Żywca (de facto z Cieszyna). Bardzo dobry jest, tylko trzeba uważać na te 9,5% alkoholu. Ogólnie rzecz biorąc Portery mamy rewelacyjne w Polszy i są one cenione na całym świecie. Zaletą tego porteru jest jego dostępność i to że niewiele ustępuje piwom znacznie droższym.



Ja jako osoba w ogóle niepijająca piw, bo nie lubię - potwierdzam.
Portera wypiłam całego i nawet nie było tak źle, Lecha z lemoniadą nie dałam rady dopić (myślałam, że takie jakoś wejdzie osobie, która nie lubi piw, Okocim z lemoniadą był jak sok), a przecież jak z lemoniadą, to piwem jest tylko z nazwy. Zwykły Żywiec wchodził 9 lat temu, teraz ani sam, ani z sokiem, a Porter już normalnie, bez przykrości.
Swoją drogą, nie lubię piwa odkąd dostałam te 9 lat temu Tyskie do wypicia :D

Aksal

2013-09-24, 22:37
Oj, pie**olicie, jak jest ochota to i Argusa się wypije

Ba...........or

2013-09-24, 22:47
tylko biedronkowe VIPy!

smeak

2013-09-24, 23:26
@up Kennigery lepsze - 1,34 zł za puszkę - i ten smak ;)

las84500

2013-09-24, 23:29
Ja jakiś czas temu doszedłem do wniosku, że wszystkie te Tyskie, Żywce, Warki, Królewskie, Lechy w raz z ich tańszymi klonami jak Harnasie z Tatrami i innymi Żubrami smakują niemal dokładnie TAK SAMO. Aktualnie przestawiłem się na Perły Eksport i Chmielowe. Naprawdę czuć różnicę na ich korzyść. Póki co jest ok. Po za tym w lokalnych sklepach niebiedronkopodobnych zdarzają się fajne promocje nawet po 2 zł za butelkę.
Ale Żywiec Porter faktycznie trzyma fason, z tym że nie jest to piwo dla gimbusów bo po relatywnie niewielkich ilościach mogą zacząć chodzić po ścianach.

Pan Kot

2013-09-24, 23:49
stawiam tyskie autorowi, ciekawe co ch*j zrobi :D

Zarammoth

2013-09-25, 00:11
Captain's Burger napisał/a:


Polecamy tylko piwa regionalne i rzemieślnicze 8-) :piwo: .
Obrazek

To kupią Lecha czy cokolwiek innego z korporacji :) . Jak dobrze by nie były robione, to nadal piwa dolnej fermentacji, nudne lagery z ledwo wyczuwalnym smakiem. Nie wiem jak Wy, ale ja wolę jedno dobre piwo kupić zamiast 3 "tanich".

Z tym że oczywiśćie nie ma co przesadzać. Jak dostałem Tyskie Gronie to wypiłem, ale niczego mi nie urwało. Rzekłbym że jak na koncerniaki to nawet dało się wypić, ale perła export lepsza, a do najtańszych piw rzemieślniczy za 3-4zł to nawet nie porównuje bo nie ma co..



http://www.piwolucja.pl/felietony/kocham-perle-i-inne-regionalne-piwa-z-malych-browarow/

KANIBAL22

2013-09-25, 01:18
ja tam wole wódke

MCMerci

2013-09-25, 09:27
Tyskie z Tanka jest najlepsze.
Panie prezesie Żywca, proszę zająć się piwem a nie wchodzić na sadola.

Shadow323

2013-09-25, 11:26
Tyskie nie smakuje... j***ni fani desperadosów...
Tyskie ponad wszystkie!

Sebun

2013-09-25, 16:53
Wiadomo, że tyskie nie umywa się do piw regionalnych, Pilsnera itp. ale w porównaniu z Lechem, Warką, Harnasiem, Żywcem wypada naprawdę nieźle.
Aha dodam, że Gronie poprawiło się jakieś pół roku temu. Rok temu naprawdę ciężko było je przełknąć.