18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zły dzień w złym miejscu.

de_Sade • 2019-09-20, 21:24
Lubisz siedzieć przy oknie, a zostały tylko miejsca w przejściu... Zdaje się, że ten murzyn też dostał gorszą miejscówkę :/


SupremeLeader

2019-09-21, 01:55
Pimp187 napisał/a:

Gdybym był gejem to w żaden sposób bym z tym nie walczył,gdybym miał czarnego brata to bym z tym nie walczył natomiast wy walczycie że swoimi myślami, wypieracie świadomość tego jak jesteście śmieszni w porównaniu do czarnych i arabów, walczycie z tym że każda kobieta wybierze czarnego a nie łysiejącego Polaka z brakami w uzębieniu mimo, że zdaje się wam że jesteście od nich lepsi... smutne.Pozostaje wam tylko rasistowskie szczekanie i tylko w internecie,bo twarzą w twarz nawet byście słówkiem nie pisnęli czarnemu,bo wpie**ol murowany



Jasne, każda kobieta wybierze czarnego, bo każdy Polak jest lysiejacy i ma braki w uzębieniu. Masz sto procent racji. Czarni w końcu zawojowali cały świat. A biedny pimpuś siedzi smutny w domu i się wstydzi bo jest polaczkiem i nie jest wystarczająco czarny. Ta wasza żałosna logika przepraszania za wszystko co nie jest czarne albo sniade. Widzisz misiu problem w tym że to nie my tu mamy kompleksy tylko Ty. Weź się w garść, znajdź sobie dziewczynę czy chłopaka. I przestań wylewać tu swoje żale nad białymi polaczkami. Jak ci się marzy takie Multi kulti, wyjedź na zachód i zacznij wreszcie żyć. Zasymiluj się z czarnymi, zrób co tylko chcesz ale zacznij żyć. Nam zostaw nasz rasizm, a my zostawimy tobie twoje uwielbienie dla hebanu. To by było na tyle, śmiej się dalej z naszej polaczkowatosci i dalej wstydź się bycia naszym bialym rodakiem. Trzymaj się.

ramiltor

2019-09-21, 04:00
małpie figle

silwerbalk

2019-09-21, 09:08
k***a typ dostał strzała leży zasada ma dość zostawiasz...
Murzyn typ dostał strzała leży a k***a mu jeszcze na głowe skoczy i kopnie.... :roll:
I jak tu z takim bić się honorowo....

Herhard

2019-09-21, 09:38
Dzień jak codzień w ZOO

mit2

2019-09-21, 14:26
Nie karmcie tego gówno-trolla...

TB303

2019-09-21, 15:13
mit2 napisał/a:

Nie karmcie tego gówno-trolla...


Co ja na to poradzę, że za nic mam etykę i lubię pośmiać się z ludzi upośledzonych umysłowo? :amused:

rafalzmarek

2019-09-21, 17:31
Veltur srertur ch*j ci w dupę, kogo obchodzi kogo lubisz lub komu ciągniesz podwawelska...

Smoku

2019-09-21, 18:08
Żaden człowiek nie ucierpiał na filmie.

Bedejot

2019-09-21, 20:54
Im więcej będę oglądał takich akcji, tym częściej jakiś murzyn dostanie wpie**ol.

Respektuj

2019-09-21, 22:53
on go przecież nie chciał zabić, tylko w emocje go poniosły. Nie ma kar to ludzie nie używają mózgu. Uważam tak już poważnie, że takie coś powinno się uważać za próbę zabójstwa

~Velture

2019-09-22, 11:06
rafalzmarek napisał/a:

Veltur srertur ch*j ci w dupę, kogo obchodzi kogo lubisz lub komu ciągniesz podwawelska...



k***a szacun. Widać, że chodzisz na kółko teatralne w gimnazjum.

donkapusta

2019-09-22, 21:20
Tu komentarz p. Czubówny komentarz by się przydał.

qmaverickq

2019-10-29, 18:11
~Velturałkę napisał/a:

Ja bym k***a chciał zobaczyć jakie to gówno rzadkie dostanie wyroki bo dla mnie to co odpie**oliła małpa w pomarańczowym to zwyczajna próba morderstwa.
Już pomijam, że to tępe sk***ysyny a kolor skóry oczywiście jak zwykle zupełnie przypadkowy a widok rodem z animal planet to złudzenie optyczne.
Jak TO chce żebym TO traktował jak człowieka to niech TO się zachowuje jak człowiek a nie gorzej niż pie**olone zwierzęta bez mózgu.
I żeby nie było, że rasistowsko to takie samo mam zdanie o każdym kto się tak zachowuje bez względu na kolor skóry, orientację płciową czy wyznanie.
Jeden ch*j czy to j***ny bambus, czy pie**olony polski dresiarz Sebastian w stadzie z karynką i andżeliką po niedzielnym kościele, czy jakiś pedał albo ciapak.
Oceniam ludzi po zachowaniu a na tym filmie nie widzę ludzi.



Nie widzisz, że małpy o banana się biją?

Wiewór

2019-10-30, 12:42
Co jak co ale trzeba przyznać, że wyj***ł mu z laczka w łeb po mistrzowsku. :lol: