18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zły dziadek

Michael_Myers • 2014-12-13, 10:48
I grubcio będzie musiał zbierać na nową konsolę :mikolaj:

już dawno temu ten filmik widziałem ale po tagach nie znalazłem, oby nie było ;)

Sunrise

2014-12-13, 14:07
Jak mozna sie tak spasc?? k***a to juz jest kalectwo

mali118

2014-12-13, 14:09
Ja bym na miejscu grubego zrobil wkoncu dziadkowi te ciasteczka z duuuuza iloscia laksigenu i zabral papier z kibla.

n1troo

2014-12-13, 14:12
o tam pewnie kupili mu nową PS4 i teraz trzeba nagrać jakieś gówno o niszczeniu PS3.

Dzemorek

2014-12-13, 14:17
Piwo dla starszego Pana. Może ktoś w końcu przemówi do grubaska, że to jest tylko i wyłącznie przedmiot do relaksowania się a nie stylu życia.

K2M1L

2014-12-13, 14:20
Św. Mikołaj złapał wk***a, bo gruby nakłamał w liście i nie powinien dostać konsoli. :(

POW667

2014-12-13, 14:37
Rozumiem, że kasiora leci i za wyświetlenia kupi sobie chatę, ale czy wciąganie w ten "biznes" rodziców nie zaczyna być już poniżej godności? Te wszystkie bzdury, które ludzie oglądają, żeby poczuć się lepiej..

ToJeAmelinium

2014-12-13, 15:03
Nie kazdy musi lubic "zycie". Mnie wszystko wk***ia poza internetem. Fakt poza komputerem mozna robic tyle "fajnych" rzeczy: wyr*chac jakies laski, podrozowac, imprezowac, bawic sie ze znajomymi itd. Zrozumcie, ze dla niektorych to co wymienilem to nie jest przyjemnosc tylko kara!
Jak slysze muzyke imprezowa to zbiera mi sie na wymioty. Gdy ktos stoi metr obok mnie to juz czuje sie niekomfortowo bo jest za blisko. Wk***ia mnia sam dzwiek ludzkiego glosu. Zwiazek? Chyba bym sie powiesil po kilku dniach. Nie znioslbym tego, ze musialbym poswiecac czas drugiej osobie i szukac kompromisow.
Podroze? A ch*j mnie obchodzi jak wyglada swiat poza moim miastem. Zabytki? Dziela sztuki? Kolo ch*ja mi to lata.
Seks? Walenie gruchy mi wystarczy. Ewentualnie jakies prostytuki. Plusem prostytutki jest to, ze sobie pojdzie po skonczonej robocie.

Dajcie mi komputer z internetem, piwnice i moge tam siedziec do konca zycia. Wrzuccie mi ze 2-3 zupki chinskie przez jakas dziure i bede w raju.

septiq

2014-12-13, 15:07
@ToJeAmelinium MISTRZ :D ja Cie przygarne trollu pod warunkiem, ze bede mogl to nagrywac i zarobie na Tobie kasiure

abfab

2014-12-13, 15:18
żal mi każdego idioty który wierzy, że to na serio