18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Złotówa z Dzierżoniowa DDZ 1J05

MrRogalik • 2015-01-14, 20:56
Prostak złotówa z Dzierżoniowa. Zero skruchy , środkowy paluszek za szybą. Tępić takie chamstwo drogowe! / Materiał własny, z dziś.

~Vuko

2015-01-14, 23:33
Velture napisał/a:

O k***a.... ale akcja... taksiarz nie włączył kierunkowskazu... ja jebie... emocje jak na grzybobraniu.


A mi się popcorn skończył :emo:

zincum

2015-01-14, 23:40
A jak mówiłem, że zmorą następnych lat będą różnej maści kamerki to nikt nie chciał wierzyć.

qwerq221

2015-01-15, 01:34
Ja pie**ole ja nie ogarniam... czy w tej Polsce same zjeby mają kamerki na pokładach? Mi w takiej sytuacji nawet nie przeszłoby przez myśl aby się nawet lekko zirytować. Nie wiem od czego to niedoj***nie pochodzi. To wk***ianie się na siłę? Nie rozumiem... ja przeklnę np. gdy jest zajebisty korek, ale nie w każdym korku się denerwuję tylko powiedzmy w co 10 a to, że ktoś nie włącza kierunkowskazów heh proszę was nie rusza mnie nawet jeśli ktoś wymusi na mnie albo gdy zajeżdża mi pas albo np. pasy kierunkowe to, że z tego pasa należałoby jechać w prawo a ktoś pojedzie prosto k***a wielkie mi rzeczy no powiedzmy, że jeszcze lekko mogę się zirytować gdy muszę stawać na czerwonym na 5 czy 10 z kolei bo akurat na mnie się zapaliło.
Robienie z igły widły ch*j wie po co i ch*j wie na co. Nic ci się nie stało, nic nic nikomu się nie stało to zamknij mordę i jedź gdzie jedziesz.