18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Złotousty Żyła

d-wade • 2013-03-03, 11:13
I kolejna flaszka dla austriaka.


sebeks

2013-03-03, 12:20
bezimienny90 napisał/a:

bardzo pozytywny koleś, potrzeba takich w tych ponurych tuskoczasach ;)



brałeś udział tylko [albo i nie] w jednych wyborach parlamentarnych, atakuj tych co wybierali wszystkie poprzednie ekipy rządowe bo jak patrze na zacietrzewionych gówniarzy co jeszcze życia nie lizneli to po prostu cofa mi się wszystko co zjadfłem od śniadania
ludzie co tak pie**olą na Tuska [kiedy niby było lepiej/gorzej? ciągle jest kuirwa tak samo ch*jowo] w większości nie dokładaja palca do niczego by poprawić ten kraj niż tylko napie**alanie na Tuska

żałosne, młode bydło :gniew:

Kopulator

2013-03-03, 12:38
pozytywny koleś ;D wyj***ne po całości, zatem nie ma co komentować, bo i tak by to wszystko przeczytał i poszedł pie**olnąć wiadro xD

TurboDymoMan

2013-03-03, 12:42
jak on się wypowiada to męczę się razem z nim gdy go słucham :D

messi169

2013-03-03, 12:52
Jestem pewien, że jara, chociaż od czasu do czasu.

masterwow

2013-03-03, 13:14
jest tu ktoś, kto zna go osobiście? z nim to muszą mieć beke. rozładowuje napięcie

taka




sytuacja

mihaueeek

2013-03-03, 14:06
O k***a, video jest o sporcie a znaleźli się tu ludzie z bólem dupy, którzy jadą po Tusku potem po młodych gniewnych i udają wielce życiowych. To jest k***a problem internetu i większości głupich ludzi bo tacy są na sadolu, wypowiadanie się na tematy niedotyczące głównego wątku. I wy chcecie kraj na normalny zmieniać... zacznijcie od siebie.

A Żyła jak zawsze pozytywny chyba polaczków boli że się nie umieją uśmiechać na co dzień.

chuck2606

2013-03-03, 15:19
Piotr zyła to chyba daje w żyłe ;p

gadom

2013-03-03, 15:29
Haha. Kiedyś mnie drażnił, ale teraz nie mogę się nie uśmiechnąć na widok jego roześmianej mordy! ;)

Borutałkię

2013-03-03, 17:52
typowe polskie zawistne podejście - cieszy się chłopak, to trzeba go zdeptać. A najlepiej jeszcze wj***ć coś politycznego.

a k***a znajdziesz złotówkę na chodniku to ci pała staje z radości i dzwonisz do babci żeby się pochwalić jak to ci się w życiu powodzi.

tigerqaz

2013-03-03, 18:35
I znów internet zmarnuje życie kolejnemu człowiekowi...
Ale to jest sadistic tu się życie marnuje na okrągło he he he... :D
Swoją drogą szkoda mi go, jest niby pozytywnym człowiekiem ale zachowuje się niezbyt racjonalnie, albo on nie ma internetu...

W każdym razie ja gościa lubię :D